Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hány pasi van itt, aki megbánt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány pasi van itt, aki megbánta hogy megházasodott?

Figyelt kérdés

2019. aug. 12. 18:09
1 2 3 4 5 6
 31/60 A kérdező kommentje:

Látod, "kedves" noraandrea, pontosan ezért nem szeretne sok férfi megházasodni


A hátunk közepére nem kívánunk egy ilyen felfuvalkodott némbert mint te :))

Sajnálom a férjed: biztos nagyon kiegyensúlyozott férfi lehet, ha mindennap végig kell hallgatnia ezt a pofázást


Majd jusson ez a beszélgetés eszedbe ha egyszer elege lesz belőled és otthagy 30-35 évesen amikor már a kinézetedért se fogsz kelleni senkinek, és majd károghatsz

2019. aug. 12. 23:55
 32/60 anonim ***** válasza:
93%
Koszonom a jokivansagodat,ez velem biztos hogy nem fog megtortenni mar csak azert sem mert nem szandekozom ferjhez menni, de az az egy biztosan megnyugtat hogy olyan szarul mint te biztos nem jarhatok:D joejt
2019. aug. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 anonim ***** válasza:
5%

Miss. Nagyképű. Ha te képviseled 21. századi nút, akkor inkább a cölibátus. A fizetésen, én inkább bevételnek nevezném, szerintem se méregesd össze velem magad. Ahol nekem előre köszönnek, ott te max a kávét sem szolgálhatnád fel. Majd ha csak a 10%-át megéled akár emberileg, akkor megengedem hogy kipucold a cipőmet. Feldobtad a labdát? Nem kellett volna. Mesélj a sportsikereidről... Társadalmi téren elért sikereidről... vagy mesélj kérlek a környezetvédelemért tett cselekedeteidről... Aztán szívesen meghallgatom azt is, hogy köszönheti-e ember neked az életért..- ha igen, mennyi? Mennyire kiterjedtek a gazdasági kapcsolataid? Van-e akármilyen szakszolgálati jogosítványod? Van-e gyereked? Mennyi diplomád van? Ez csak egy perc alatti ötletroham volt... Talán tanulj egy kis tiszteletet, mielőtt beleállsz egy ismeretlen emberbe.

Ja, építettél már fel házat? Vagy bármit is? Tényleg, céget építettél már, menedzseltél? Van ingatlan portfóliód?


Te akarod bemutatni nekem a 21-ik századot? Az a korszak, amikor te még apád szerves része voltál, az nekem már történelem. Szövegileg se kezdj ki velem, mert a sliccemen keresztül veszlek ki. Apropó, van zenei múltad?


IT királynő...

2019. aug. 13. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/60 anonim ***** válasza:
91%
Utolsó, hiába értél el ennyi mindent az életedben, amit itt a hölgynek felsorolsz, akkor is egy megkeseredett foscsimbók vagy. És te se fogsz tovább élni az átlag 60-80 évnél. Vagy hatalmad van? És felnéznek rád az emberek? És az mire jó? Azzal még popsit se lehet törölni. Én együtt élek egy roma nővel egy viskóban, de tutira boldogabb az életem, mint a tiéd. És léteznek kedves, aranyos nők, akikkel jó együtt élni. Nyomorult vagy te barátom! 39/f
2019. aug. 13. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 heil cézár ***** válasza:
93%

Nem semmi hogy mekkora szexizmus van itt...


Csak azért, mert kanos idióta voltál és rossz nőt vettél el nem jelenti azt, hogy minden nő olyan, amit itt pár megkeseredett fsz leírt. Legközelebb válogassátok meg jobban a párotokat, hímsoviniszta barmok.


24/F (elnézést kérek a normális férfiak nevében minden nőtől a fentiek magaviselete miatt)

2019. aug. 13. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon brutális ez az általánosítás.

Azért mert ti-igen ti, akik annyira nagyra tartjátok magatokat-rosszul választottatok és megkeseredtetek az asszony mellett, még nem minden nő ilyen. Két ember kell egy házassághoz, nem ártana magatokba nézni.

Mellesleg egy nő is banhatja a házasságot de mindegy.

2019. aug. 13. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 anonim ***** válasza:
92%

Mr. Kivenhedt megkeseredett nagypapa, 60 ev alatt ez vajnyi keves amit letett az asztalra csokolom, van egy portfolioja beszarok xdddddddd Bravo! Erzelmi intelligenciaja meg mindig egy 5 eves szintjen van. Nem csoda ha ez a hulladek nem kell a noknek.


Remelem a halalos agyon majd elkoszonsz a portfoliodtol meg a nagy zenei sikereidtol, mert a kutya nem lesz kivancsi rad :D


Az IT kiralyno :D


U.i: A kor nem erdem hanem allapot nagypapi!

2019. aug. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 Bernadette42 válasza:
98%

Gratulálok kérdező és gratulálok 15-ös hozzászóló! Azért mert ti így jártatok nincs jogotok allralanosítani és Nóra-val értek egyet, szánalmasak vagytok.

Tudjatok miért nevelek két gyermeket és vezető beosztásban vagyok, mert lelépett az apuka, neki ez nem megy és nem kell...

Szóval gratula nektek, hogy felnőttként így gondolkodtok, megérdemlitek a sorsotokat!

Soha nem vártam el már 18évesen sem, hogy eltartsanak, semmit. Mert tettem érte, munka mellett, két gyerek mellett diplomáztam, s dolgozom, mellette nem sírok és gyűlölködőm, miért? Mert annál értelmesebb embernek tartom magam, hogy a másik szar hozzáállása miatt általánosításokba fogjak és hibáztassak mindenkit. Ezt hozta az élet, semmi gond, van, lett két gyönyörű gyermekem, akiket végig fogok kísérni és utat mutatni!

Kivételek vannak, lesznek, így az általánosításotok nem állja meg a helyét!

Sok sikert az életben Nektek!😉

2019. aug. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 anonim ***** válasza:
86%

Nora Andrea imádlak!! Jól beolvastál nekik :)

Kedves kérdező te is nagyon felfuvalkodott vagy, ha ilyen himsoviniszata vagy, miert nosulstel meg?

2019. aug. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 anonim ***** válasza:
3%

It Királynő!


Ilyen óvodás hajhúzogatásba nem megyek bele, bocsánat, de én már ebből kinőttem. Az érzelmi intelligenciámról fogalmad sincs, így a véleményed mint a falra hányt borsó.


Látom, valamibe bele tudtál kapaszkodni, ez pedig a portfólió volt. Akkor elárulom hogy a nulláról kezdtem, nem tett alám senki semmit. Tizenévesen konzervgyárba mentem melózni, hogy legyen annyi pénzem, amivel a fősulit el tudom kezdeni. Amit elértem az a két kezemnek köszönhetem. Vissza a portfólióhoz. Nem magamért csináltam, hanem a családomért. Ezt a lányomnak szántam, hogy legyen neki egy biztos bevétele későbbiekben, persze csak az iskolák befejezése után. Képzeld, nincs menő autóm se, soha sem érdekelt. Helyette állat menhelyet támogatok, és évente legalább 30db fár ültetek, saját kézzel.


Aztán a palinak üzenném, aki "leszarcsimbókozott", hogy nálam nem hatalom érvényesítés van, mert vezetőnek lenni nem kiváltság, hanem felelősség.


Életem folyamán voltam hivatásos viszonyban is, sajnos volt olyan ember is, aki meghalt a kezeim között, de sok ember nekem köszönheti az életét, de én ezért egy köszönömöt sem vártam el. Egy alkalommal más emberért törtem el a kezem, de nem bántam. Volt ilyen fejezet is az életemben. Emellett mindig azon voltam, hogy fejlesszem magam, mert ha bármi is úgy alakul, nekem kell eltartanom a családom. Érzelmi intelligenciával sem állok hadilábon, egy kapcsolatban a legszebb rész mindig is az udvarlás, és az az utáni figyelem.


Aztán az van, hogy ehhez a romkocsmás beszólogatós ál-vagány dobálózáshoz nem vagyok partner.


A kor pedig nem állapot hanem tisztelet. Vagyis olyan helyeken mindenféleképpen, ahol nem a konzumidiotizmus az úr. Meg ahol az emberek csordába tönörülnek, ahol a tömeg védelmező biztonságából be vaúznak, majd eltűnnek.


Az emberi viselkedés meg egy pillanatnyi állapot, a körülmények hatására jelentkező cselekvési forma.


Azért még megkérdezném a "szarcsimbókózó" férfitől, hogy ha már személyeskedni tud, akkor mit szólna hozzá, ha én meg azt kérdezném tőle, hogy csak ennyire futotta? Ennyi? Sosem volt meg benne, hogy biztonságot teremtsen, ne pedig egy viskóban küpködje a szotyihéjat abba a fene nagy szerelmi életében?

2019. aug. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!