Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi a véleményed a lent részlet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed a lent részletezett helyzetről?

Figyelt kérdés

A férjem állítólag az országúton talált egy teknőst, már mikor hazahozta mondtam, hogy nem maradhat, mert nincs helyünk, nagyon zsúfoltan élünk a két gyerekünkkel.

Ennek ellenére másnap hazaállított egy hatalmas akváriummal, melyet hely hijján a nappali asztalára tett le, mikor ismételten mondtam, hogy nem maradhat a teknős, mert nincs helyünk akkor azt mondta, hogy inkább a számítógépet kirakja a házból, de a teknős marad, a számítógép asztalon lesz a helye.

Egyébként pedig elküldött, hogy máshol rendezkedjek ne itthon, ezt mondta a saját szüleimtől kapott lakásban nekem.

Tudom, hogy számotokra mókás a leírt helyzet... de rég idegesítettem fel magam így valamin, megcsinálta régebben is, hogy hazahozott hörcsögöt, én azt sem akartam, a hörcsögöt nem takarította, büdösödött, nem is etette, így elmpusztult.

Kezdem azt hinni, hogy a férjem megőrült...


2019. okt. 8. 07:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Mocsári teknőst nem tarthattok meg,el fog pusztulni a lakásban.Szólj az állatvédőknek.
2019. okt. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg úgy történt, ahogy leírtad, akkor nem csoda, hogy meg akarja tartani a teknőst. Elvileg ketten vagytok ebben a házasságban egyenrangú felek. Milyen már, hogy kimondod, hogy teknős nem maradhat? Az ő véleménye nem számít? Próbáltad vele értelmesen megbeszélni, vagy csak utasítottad? Mert nem mindegy.
2019. okt. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nálunk ilyen előzetes megbeszélés nélkül elő se fordulhat!

Az is egy élet, gondoskodni, foglalkozni kell vele. Közös döntésnek kellene lennie...

2019. okt. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
A telet kibírjátok, tavasszal meg kirakod az udvarra, és őszig maradhat kint.
2019. okt. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Ahogy a napok múltak úgy szerettem én is egyre jobban a kis teknőst, ma végül visszakerült a természetes élőkörnyezetébe.

A 13 éves fiam aki amúgy már igen nagyfiúnak érzi magát krokodilkönnyekkel sír utána azóta is, mikor hazajött a suliból üres volt az akváriun és nemis tudott elbúcsúzni a kis teknőstől,hihetetlen milyen hamar képes volt ilyen szinten kötődni ehhez a kis állathoz.

Most, hogy látom az üres akváriumot én is érzek egy fájó ürességet...

2019. okt. 16. 14:30
 16/16 anonim ***** válasza:
Ez volt a leghelyesebb dolog, amit tehettetek, hidd el! Ha pedig fontolgatnátok, hogy beszereztek helyette egy ékszerteknőst, akkor jól rágjátok át, mert az elején százezres nagyságrendű beruházás! Ezeket az állatokat NAGY (300-600 literes) akváriumokban kell tartani, nagy vízben, aljzattal, speckó technikai berendezéssel (külső szűrő, világítások). Az nem élet egy teknősnek, hogy 3 centis vízben vegetál egy 60 literes akváriumban.
2019. okt. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!