Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom megbánta, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom megbánta, hogy nem vártunk a szexszel, mit csináljak?

Figyelt kérdés

24 évesek vagyunk, 20 évesen jöttünk össze. Első kapcsolat mindkettőnknek, mindketten vallásos családban nőttünk fel, de már egyikőnk se gyakorolja a vallást. Pár hónap után lefeküdtünk, nekem még kicsit gyors is volt anno ez így, de ő már persze akarta, de nem erőltette, de azért én sürgetve éreztem magam.


Most így évek után hozta fel, hogy túl gyorsan haladtunk az elején és ez őt bántja, pl. hogy első randin én már magamtól öleltem meg beleültem az ölébe és úgy néztünk filmet. És hogy jobban felnéz azokra a lányokra, akik ennél erkölcsösebbek. Persze örül is neki, mert jó a szex, de mégsem érzi helyénvalónak.


Mivel szerinte vele is "gyorsan" haladtam, ezért fél, hogy mással is így lesz, hogy valaki megtetszik és pár nap múlva összebújva filmezek vele, vagyis "megcsalom".


Egyszer már szakítottunk, és újra összejöttünk, és ebben a "szünetben" én randizgattam pasikkal, és ezáltal jutott eszébe, hogy biztos kapcsolat alatt is akarnék mással lenni és bizalmatlankodik. De könyörgök, akkor nem jártunk és nem is volt kilátásom arra, hogy újra összejövünk (utólag hívjuk csak szünetnek, mivel végül újra összejöttünk, akkor nem annak indult).


Mit csináljak?


Mondtam neki, hogy megnézheti a gépem, telóm mindig, ha az megnyugtatja, vagy mondja, hogy mi segítene, de azt mondta, hogy adjak neki pár napot, hogy átgondolja, hogy mi a baja és, hogy mit akar.


2019. okt. 20. 01:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%

Dobd ki a pi**ába. Előbb-utóbb úgyis kidobnád ezt a hisztis k**vát, mert amikor családot akarsz majd, biztos hogy nem egy ilyen gyenge alaknak fogsz majd szülni.


Utána majd könyörögni fog a punciért, mert rajtad kívül más nem fog szóba állni vele.

2019. okt. 20. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Nem akarok gyerekeket, köszönöm :) Csak egy stabil párkapcsolatot, ha a másik fél is akarja, házasságot, de nem muszáj a papír, csak a hosszútávú párkapcsolat :)

Azért tettem ebbe a témakörbe, mert már ki van tűzve az esküvő dátuma (majd évek múlva), és mert komoly válaszokat várok és azt az egyéb témakörökben kevésbé kapnám meg.

Ja, és mert a házasság előtti szexhez kapcsolódik.

2019. okt. 20. 02:11
 3/18 Savlekotő ***** válasza:
63%
Engedd el a vallás sebesültet add vissza a szüleinek akik hülyére nevelték keress normális férfit aki nem néz le mert lefekszel vele,v megöleled,és nem néz k nak aki megcsalja pár hét után,mert a kapcsolatban a szex is fontos és ma már szerencsére nem esküvő után kell rájönni ha a szar a másik,vén fejjel mondom az ilyen gyagyáktól óvakodj és keress normális pasit aki tudja mit akar, és sajnos legtöbbször az ilyen álszent hu de vallásos vagyok férfiak nők,csinálják a társukkal meg a legnagyobb undormányos megcsalásokat stbket. Menekülj vissza se nézz..
2019. okt. 20. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
54%

Akkor meg törődk bele, semmit nem tudsz csinálni, egy lelkileg gyenge, önbizalomhiányos alak a pasikád.


Kizárt egyébként, hogy hosszútávon ezt elviseld, kivéve, ha te is olyan vagy, mint ő. Ebben az esetben jobb is, ha nincs gyerek, mert az ilyeneknek felesleges szapodoni.

2019. okt. 20. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
3%

#3


Nem fog nornális férfit keresni, mert valószínűleg ő is olyan kis szerencsétlen, mint a pasikája, így neki se akadna normális pasi.


Ezért mondtam, jobb is, ha nem szaporodnak. 2 valláskárosult ne csináljon gyereket.

2019. okt. 20. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Savlekotő ***** válasza:
64%

Nem akarok gyerekeket, köszönöm :) Csak egy stabil párkapcsolatot, ha a másik fél is akarja, házasságot, de nem muszáj a papír, csak a hosszútávú párkapcsolat :)

Nem ő az embered,ez a pali max csipke kesztyűvel nyúlna hozzád előbb utóbb húzna a száját a minimál szextől is,szorongana,te akarnád ő meg nem,rádumálna a lepetézésre inkább abban biztos vagyok,főleg a rokonai de kielégülést tőle ne várj maximum maszatolós bűntudatos szexet... Engedd el.

2019. okt. 20. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
50%
Úgy tünik, hogy a barátod még mindig eléggé ragaszkodik a vallása által felállított erkölcsi normákhoz. Ez nem feltétlenül rossz, csak nem éppen "korszerű". Összességében én is azt javaslom, hogy keress magadnak egy felvilágosultabb férfit mert elég "problémásnak" tűnik már most.
2019. okt. 20. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
1%

Én megértem a srácot. Körülbelül én is ilyen elvárásokkal álltam ehhez a témához 16-19 éves korom táján. Nem a szobám sarkában és nem vallásos körülmények között nőttem fel, sőt nem feltétlenül voltam a legpéldássabb srác. De valahogy én is egy olyan (mint utólag kiderült) hibás gondolat mentén, idealizált álmokkal és a valóságtól eltérő elképzelésekkel éltem mint amire ő mostanság ébred rá. Kettőnk között az a különbség, hogy ő túlságosan ragaszkodik azokhoz az elképzelésekhez amikben 20 évig élt, ellentétben velem. Én viszonylag hamar megszoktam, hogy azok az össze-vissza kúrós történések amiket a férfiakhoz társítanak főként és a nőkre nézve tabu az nemigen helyes szemlélete a társadalomnak.

Szóval én azt üzenem a srácnak, hogy örüljön annak, hogy veled ilyen jól járt és könyveljen el magában téged élete nagy szerencséjének. Aztán ha gondolja akkor nézzen szét a világban más nők után vagy jöjjön el velem egy sörre, mesélek én neki abból ami számára kimaradt a világ felfedezéséből úgy az elmúlt 6 évében. Bármelyiket is választja szerintem sírva fog visszaszaladni hozzád.

2019. okt. 20. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
76%
Még gondolkozon ezen? Dobd ki minél hamarabb. Gondolom nem véletlen szakítottatok már egyszer, ez azt jelenti másodszor is fogtok. Egy önbizalomhiányos, elkényeztetett, hisztis fiúcska a párod. Betegesen féltékeny, ha jót akarsz magadnak, akkor menekülj!
2019. okt. 20. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
47%
Miért nem keresel egy világi férfit, aki halad a korral?
2019. okt. 20. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!