Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi a baja a férjemnek? Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baja a férjemnek? Hogyan kezelem?

Figyelt kérdés

Van egy egyéves lányunk. Kocsiban szokott sírni, ki akar szállni az ülésből. Férjemnek nincs jogsija, én vezetek.

Na de ha elkezd bőgni a gyerek, a férjem full kiborul. Idegbeteg lesz, hogy ő ezzel nem tud mit kezdeni, teljesen befeszül, káromkodik velem, ingerülten beszél, hogy ő többet nem megy sehova kocsival, stb.

Mai szituáció is ez volt. Én nem szóltam semmit, összeszoritottam a szám. Erre hazaérünk, elkezdi hogy hat ő nem tudja miért van ez de nagyon ideges lesz, meg nem bírja ha sír a gyerek.

Én meg megmondtam hogy jó lenne ha uralkodna magán, és befejezné ezt a hisztit, mert a gyerekre is atragad a feszültség, persze hogy mégjobban sir, ha magából kikelve ilyeneket mond neki hogy mi a bánat bajod van már?

Persze felhaborodott hogy velem nem lehet beszélni... Meg akkor hagyjam békén.

Utalom hogy nem lehet sehova menni mert ezt a hisztit nyomja a kocsiban..elrontja mindenki kedvét.

Mi az isten baja van? Hogy kezeljem ezt?


2019. nov. 10. 19:49
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
76%

Sajnos egyet kell értenem a 6-os válaszolóval.


Nincs türelme hozzá, mert nem akarta. A békesség kedvéért belement. Most, hogy ott van előtte a baba, nem fogja a szemedbe mondani, hogy megbánta, mert ez akár válóok is lehet.

Kérdező, nézz szembe azzal, hogy van két gyereked: egy 40 éves meg egy egyéves. Mindkettő hisztizik, legföljebb az egyévesnél reménykedhetsz, hogy idővel majd alakul.

Ki milyen rózsát szakít, olyat szagol.

2019. nov. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
51%

Jajj hagyjátok már ezt, hogy bármi múlik azon, hogy mennyire akarta. Ha ez így működne, nem lenne olyan soha, hogy az apa akarja jobban, az anya belemegy, aztán két év múlva apuka farok felvágva rohan egy gyerektelen nőhöz.

De olyan se, hogy nem tervezett gyereket szeretnének a szülei.

Sok várt, tervezett gyereket meg ovis korban már letojnak mindketten.


Az, hogy kinek mennyi türelme van a hisztihez, az végképp nem ezen múlik.

2019. nov. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
78%
Azért nem akarta az apuka, mert kiborul attól, hogy akármennyire is próbálkozik nem sikerül megnyugtatni a gyermekét? Mert rossz hallgatnia azt, hogy bömböl az akit a legjonban IMÁD, ettől feszültséget generál benne. Férjem is ilyen. Engem nem tud fusztrálni ha sír, ő teljesen bestresszel, pedig anno ő beszélt rá a baba projektre. Anyába is ismerek ilyet aki totál kikészül ha sír a gyereke
2019. nov. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
66%

uristen de hül*efa*z férfiak vannak ( én is ffi vagyok)

nem hiszem el, hogy az élet más területén egy ilyen ember normális...

2019. nov. 11. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
40%

" Hát én anyuka vagyok ,nem apa, de én is falnak megyek ha vinnyog a gyerek. Tegnap is a kezébe nyomtam, hogy kezdjen valamit a hisztis ovisunkkal, mert én nem állok jót magamért. Ez vérmérséklet kérdése, én nem bírom, ő jobban. Nálatok fordítva."


s minek vállalsz gyereket te anyák gyöngye? bekaptad a legyet véletlenül ? :(

2019. nov. 11. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
33%
Frusztrált, mert nem veheti kézbe, hogy megnyugtassa. Valószínű nem túl jó a férjed stressztűrő képessége.
2019. nov. 11. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
48%
Lehet, hogy mizofóniás a férjed. (a frekvenciával van baja)
2019. nov. 11. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
0%
Hát én nő vagyok és mégis a gyereksírástól egy stresszes gombóc lesz a torkomban, türelmetlen vagyok és akár inkább leszállok a buszról és megvárom a következőt -10 fokban,minthogy hallgassam. Megértem a férjedet. Ha már győzködni kell, az rég rossz. Nem szeretnék gyereket,mielőtt lepontoznátok, pont ilyen megfontolásból. Párom sem szeretne. De ha én szeretnék, eszembe se jutna győzködni, mert akkor később csak a gyerektartást látnám...szerintem itt is hasonló lesz.
2019. nov. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
53%

“Közös döntés volt de őt sokat kellett győzködni”


Most akkor közös döntés volt, vagy sokat kellett győzködni, a kettő nem ugyan az. Ez persze nem változtat azon, hogy egy tahó. Az meg a másik, hogy férfi létemre leégne a pofámról a bőr, ha a terhes feleségemet nem tudnám kórházba vinni, ha jön a baba, vagy ha ketten vagyok a gyerekemmel nem tudnám orvoshoz vinni, ha betöri a fejét, mert egy rohadt jogosítvànyom sincsen.


Miért nem ül hátra a gyerekhez és foglalkozik vele az úton? Gondolom, mert neki fontosabb a saját kényelme, nincs kedve hàtul bohóckodni, mert a gyerekhez sincs rohadtul kedve, amikor ő nyugisan utaztatná a valagát A-ból B-be. Gondolom az èletetek többi területén is kb ennyire lehet rá számítani.


És ahogy néhány vàlaszolóval ezelőtt írta valaki, én sem hiszem, hogy egy ilyen ösztönember az élet bármilyen màs területén normálisan tud viselkedni.


Mégis ki jókedvű attól, ha üvölt a gyerek a kocsiban? Senki. Csak más tud viselkedni.

2019. nov. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Még a kérdésre nem jött válasz, hogy hogyan kezeljem ezt az egészet, még most is meg van sertodve, mert tegnap megmondtam neki hogy ez a hiszti nem megoldás... Es erre zokon vette hogy majd ő is lehisztizi ha valami bajom lesz..

Hátul ül amúgy a gyerekkel. Igen, sajnos nincs jogsija, egyszer elkezdte, de rájött valami pánik roham féle es nem akar vezetni. Ez van. Nekem se tetszik.

Csak valami megoldást szeretnék hogy ha ilyen helyzet elofordul, akkor mit lehetne csinálni.

2019. nov. 11. 12:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!