Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi a baja a férjemnek? Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baja a férjemnek? Hogyan kezelem?

Figyelt kérdés

Van egy egyéves lányunk. Kocsiban szokott sírni, ki akar szállni az ülésből. Férjemnek nincs jogsija, én vezetek.

Na de ha elkezd bőgni a gyerek, a férjem full kiborul. Idegbeteg lesz, hogy ő ezzel nem tud mit kezdeni, teljesen befeszül, káromkodik velem, ingerülten beszél, hogy ő többet nem megy sehova kocsival, stb.

Mai szituáció is ez volt. Én nem szóltam semmit, összeszoritottam a szám. Erre hazaérünk, elkezdi hogy hat ő nem tudja miért van ez de nagyon ideges lesz, meg nem bírja ha sír a gyerek.

Én meg megmondtam hogy jó lenne ha uralkodna magán, és befejezné ezt a hisztit, mert a gyerekre is atragad a feszültség, persze hogy mégjobban sir, ha magából kikelve ilyeneket mond neki hogy mi a bánat bajod van már?

Persze felhaborodott hogy velem nem lehet beszélni... Meg akkor hagyjam békén.

Utalom hogy nem lehet sehova menni mert ezt a hisztit nyomja a kocsiban..elrontja mindenki kedvét.

Mi az isten baja van? Hogy kezeljem ezt?


2019. nov. 10. 19:49
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Félreállsz, kiszállsz, megnyugtatod a gyereket aztán mentek tovább. Nem tudok tanácsot adni a puhap*cs férjedhez. Sajnallak
2019. nov. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Oké ☹️ de az autópályán nem tudok megállni
2019. nov. 11. 12:54
 23/27 anonim ***** válasza:
0%
szo.d le gyakrabban,akkor nyugodtabb lessz a férjed.ezt tudnod kéne.
2019. nov. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
27%

Nekünk is ilyen volt a fiunk. Két megoldás született. 1. Apa vezetett, nálatok miért te vezetsz?

2. Vettünk egy tabletet, rátettük a kedvenc meséit és csendbe volt.


És sajnos apa tényleg puhapcs :(

2019. nov. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
A megoldás? Ne utazzon veletek a férjed. Te viszed a gyereket kocsival, a férjed megy utánatok tömegközlekedve. Vagy otthon marad és tisztára nyalja a lakást, amíg te a gyereket szórakoztatod.
2019. nov. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
27%
Gyereket megnevelni nem próbáltad?
2019. nov. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Nákunk 2 éves lesz, ugyanez a kocsiban. Ez van.
2019. nov. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!