Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyi "költőpénzt" adjak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi "költőpénzt" adjak a férjemnek havonta (aki jelenleg munkanélküli, és egyáltalán nem tud a pénzzel bánni)?

Figyelt kérdés

3 hónapja keres állást. de már 2 hónap alatt teljesen kiürítette a közös számlánkat. mikor már a megtakarításunkhoz kezdett nyúlni akkor kaptam csak észbe és elvettem a kártyáját


sajnos teljesen képtelen bánni a pénzzel, ugyanannyit költene, mintha még meglenne az ő fizetése (ami sokkal több volt mint az enyém).


ha a fizetésemből lejönnek a fix költségek (rezsi, kaja), akkor marad olyan 80 ezer minden hónapban.

ebből adtam neki a felét most, ami nagy hiba volt, mert 3 nap alatt elköltötte, aztán ki kellett hívnunk a villanyszerelőt, szóval azt választhattam h a megtakarításunkból fizetjük (nem szerettem volna), vagy a hónap végéig nem veszek semmit magamnak.


tanultam a hibámból és megmondtam h ezentúl, szóval már ebben a hónapban max 20 ezret kap. persze nagy hiszti, az semmire nem elég, duzzogás, veszekedés stb.

nincs ötletem, hogy lehetne ezt normálisan megoldani, szerintetek?


2019. jún. 2. 19:51
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
93%
Hát azt kellene kommunikálni, hogy nem az a gond, hogy nem jön ki 20ezerből (nyilván az mindenkinek kevés lenne), hanem hogy 3 hónapja nincs munkája. És hogy változtatnia kell a hozzáállásán, amíg egy fizuból éltek.
2019. jún. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
83%

Mire költ hogy nem elèg neki 20 ezer?!

Max 5 ezret adnèk neki.

2019. jún. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
92%
A "munkanélkülit" kapja? Ha jó fizuja volt, az nem kevés. Az én párom 90-et kapott, és nem jött ki belőle. Eléggé kiakadtam rá, és nem adtam ki pluszba.
2019. jún. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
95%
Lehet nem ártana addig valami alternatív bevételt keresnie, ami ugyan nem olyan magas, de az is pénz és ossza be azt, így "költőpénznek". Talán szorgalmasabban találna új helyet...
2019. jún. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
60%
2 pofont meg egy kis ejnye bejnye ennyit minimum érdemelne.
2019. jún. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
87%
A nagy költekezés helyett inkább koncentráljon jobban a munkakeresésre! Addig nem kapna semmit, max. ha kérne valamit akkor azt ÉN venném meg. Akkor adnék neki zsebpénzt, ha már talált munkát..és addig amig nem kap fizut legyen egy kis költőpénze!
2019. jún. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
63%
Hány éve ismered, hogy ez csak most derült ki róla?
2019. jún. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
64%
Jól választottál te is férjet.
2019. jún. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
86%

#5


Hát azért a pofozkodás túlzás. Alacsony körökben szokásos ezzel elintézni mindent, "mer' a fater-muter is íty csiná'ta"

2019. jún. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
90%
Tekintve hogy kajára nem kell költenie, sem rezsire, 5-10 et adnék neki ebben a helyzetben, mert mégis mire menne el havi 40 ezre ezeken kívül, vagy akár 20? Még nőként sem költok el ennyit minden hónapban, csak ha egyszerre fogy el minden tisztasági/smink cuccom.. Szerintem ha valakinek nincs munkája, pont nem felesleges dolgokra kellene költenie,hanem vigyázni a pénzre, akár férfi akár nő.
2019. jún. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!