Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek, ti féltékenyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek, ti féltékenyek lennétek ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Az egyik: céges bulin fotózás, a férjetek úgy áll be egy nővel, hogy a derekát átkarolja.


Másik: lassú számra tánc, mindkét karjával átkarolja a nő derekát, kezei összekulcsolva, teljesen közel állva egymáshoz.


Szerintetek ez belefér?


2019. dec. 16. 01:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
24%
Élmény lehet veled élni, egy ilyen hiszti után garantáltan repülnél. Azért ne haragudj már meg, de ami miatt teljes lényeddel belehalsz a dologba az csak a te fejedben van, ez csak egy tánc, nem dugta meg a parkett közepén. Azért az még belefér h vki az utca túloldaláról ránézzen a .. hát, párodnak nem nevezném, inkább lelki biciklitárolónak aminek neki lehet támaszkodni és annyira görcsösen szoritod h nehogy elvesszen, temeg pofára ess. Kezdj már magaddal vmit, ne legyél cukorka.
2019. dec. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
44%
Na azert megnéznem a "ez semmit nem jelent" embereket ha a párjukat látnák fordítva összebújva táncolni egy ellenkező nemű idegennel. Persze mert nő akkor minderért "hisztis pitsha lesz automatikusan, tűrjön el csak mindent. Azért van.
2019. dec. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
69%

11: ha nem tudsz párban gondolkodni, akkor ne legyél kapcsolatban.


Márpedig ha valaki nem gondol arra, hogy az általa szeretett személyből mit vált ki némelyik hülyesége és önző trágya módjára csakazértis elven csinálja, akkor nem tud párban gondolkodni. Aki tud, azt bántja, ha a másikban rossz érzéseket kelt és igyekszik nem belekeverni magát olyan helyzetekbe ami a másikban rossz érzéseket, a kapcsolatban pedig feszültséget okoz. Nem mindig a kidobás a megoldás, ha egy barom vagy, aki nincs tekintettel arra, hogy nincs egyedül, okoska.

2019. dec. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem? Ezt hogy érted? Nem ismerem őket, így nem tudom.

Számomra belefér, ebben így még nincs rossz, nem írtál érzésekről, gondok manifesztálódásáról.


Mielőtt kapcsolatba kezdesz, ismerkedj magaddal, és tudd, hogyan kell megismerni a másikat. Te jelenleg egy embert sem ismersz, természetesen magadat se. A te világnézetedben úgy fogalmaznék, hogy csoda, hogy a nevedet ismered.

2019. dec. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Eléggé fáj, hogy ezt csinálta. Már kezdtem azt hinni, hogy nem vagyok normális, és ez tényleg természetes. Bár rajtuk kívül senki sem viselkedett így.
2019. dec. 16. 13:58
 16/17 anonim ***** válasza:
Kérdező, nincsenek önértékelési gondjaid?
2019. dec. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudok táncolni, de van olyan fajta tánc. A tangó is elég erotikusnak látszik, pl..

De három évvel ezelőtti dolgon rágódni, az nem egészséges.

Azóta láttál bármi aggasztót?


Az exem tartogatta a sérelmeit, hogy évekkel később random a nyakamba öntse, azt se tudtam sokszor mi a helyzet?

2019. dec. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!