Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanár feleségek, ti nem vagytok féltékenyek?

Figyelt kérdés
Mondjuk a férjetek egy tipikus lánygimnáziumban(ahová alig jár fiú) tanít, ahol a napjának nagy részét fiatal lányok társaságában tölti. Akad köztük okos is, akit fölkészít versenyre, meg korrepetál. Otthon mesél nektek erről? És persze ha maximálisan meg is bíztok a férjeitekben, akkor is ott vannak a hormontúltengéses tinilányok. Nem zavaró, hogy a párotokkal "flörtölgetnek"? Megbeszélitek az ilyesmit?

2014. márc. 10. 20:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én férfi vagyok, tehát nem nekem címezted a kérdésed, de azért azt ugye tudod, hogyha nyilvánosságra kerül, hogy egy ilyen tanár megdugott egy tanítványt, akkor nemcsak a feleségének lesz ehhez hozzáfűznivalója, de azonnal ugrik a munkahelye is, és többet tanárként nem is tud majd elhelyezkedni. Ettől függetlenül megeshet az ilyesmi, de bazi nagy a rizikó, az illető tanár azt kockáztatja, hogy földönfutó lesz.
2014. márc. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
24%
30 felettivel nem nagyon flörtölget értelmes lány.
2014. márc. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Gyerekekre, akikért túl sokat kellene kockáztatni? És bármilyen okosak, biztosan nem tíz-húsz évvel érettebbek a koruknál, a naiv hormontúltengéses rajongást pedig nehéz komolyan venni. Ha egy férj félre akar lépni, bárhol találhat ennél jobb alkalmat.
2014. márc. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Én már olyat is hallottam, hogy a tanár simán elvált a feleségétől, és kb. két éven belül már meg is született a közös gyerek. Jó.. ők szerették egymást. De biztos, hogy már korábban is volt köztük valami, ami NEM derült ki. Vagyis mások között is simán mehetnek ilyen dolgok, és nem is biztos, hogy kiderül.
2014. márc. 10. 20:16
 5/13 A kérdező kommentje:
De az eddigi válaszokkal mind egyetértek, csak szerintem minden férfival előfordulhat, hogy éppen bizonytalan önmagában, otthon is rosszul mennek a dolgok, és akkor ott egy lány, aki rajong érte, fölnéz rá stb.
2014. márc. 10. 20:18
 6/13 anonim ***** válasza:
Esküszöm nem kamu : 18 évesen a franciatarnőm férje profozott meg utoljára... Nem volt nagy balhé belőle, az ifjúságvédelmi alosztály adta a kilincset a váloperes ügyvedjuk kezébe .
2014. márc. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem gimis tanár feleségeknek nem igen van félnivalójuk. Egyetemi tanároknál már más a helyzet. :D
2014. márc. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ohh igen, egyetemi tanárok pláne...
2014. márc. 11. 17:50
 9/13 anonim ***** válasza:

Mitől is kell félni?

Félredugástól, vagy elválástól?

Egy felnőtt férfinek ha esze van nem dől be egy tinilánynak, mert nem lesz vele életre szóló kapcsolat. Ritkán előfordulhat, de akkor ott a már meglevő kapcsolat eleve rossz.

Viszont a félredugás benne van a pakliban.

Nem mindegy, hogy a pasi megy félre, azaz becserkészi a lányt, vagy a lány nyomul rá.

Ha a pasi cserkészi be, akkor megint az a baj, hogy otthon az ágyban valami nem kerek.

Ha a lány tudja elcsábítani, az annyit jelent, hogy gyenge az akaratereje, mert valljuk meg őszintén, egy hamvas 16 éves, még természetesen feszes, kerek combú/mellű lánynak nehéz ellenállni. Csak nézd meg, hogyan öltözködnek mostanság. Már felöltözve is erős szexuális jelenlétet akarnak gyakorolni. Persze ez nem mentség, de ha meg is történik ilyesmi az még nem feltétlen jelent tragédiát. Más kérdés, hogy tán ez a legritkább, hogy a diák csábítja el az egyébként normális, jól működő kapcsolatban élő tanárát.

Tehát ha minden OK otthon, és az ágyban is, nincs mitől tartanod. A szemét meg hadd legeltesse. Ha utána te kapod meg őt az ágyban, hevesen, az még jót is tud tenni a szexuális életetekkel. :)

2014. márc. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
67%

Az esetleg fel sem merül, hogy a tanár nem egy állat, akit csak az ösztönei vezérelnek, hanem egy ember, aki több, mint puszta hormonok irányította ösztönlény?

Tudjátok, aki hűséges, és legfőképp: szereti a feleségét/barátnőjét/élettársát, azt kerülgetheti ezernyi hormontúltengéses f**széhes kisribi, akkor sem dug félre.

2014. márc. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!