Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A ferjem akit nagyon szeretek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferjem akit nagyon szeretek nemrég eldontotte hogy soha nem akar gyereket mi lesz velem igy?

Figyelt kérdés
En saját családról álmodtam amiota az eszemet tudom. Szerencsés vagyok, nert szerető ferjem van aki mindent igyekszik megadni nekem es akit nagyon szeretek. Viszont par eve a fejébe vette hogy neki nem kell gyerek, ő nagyon jól elvan gyerek nélkül velem jetten. En viszint szeretnék, bár nem most azonnal de 2 ev mulva jo lenne. A ferjem 45 eves mar en pedig 32. 8eve vagyunk hazasok. Felek hogy elmulik az idő felettunk...

2019. dec. 17. 11:43
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
40%

Egyébként őszintén leszarom hogy kinek mire van igénye. Nekem is van igényem arra, hogy vadászrepülőt vezessek de nem fogok mert nincs meg hozzá a hátterem és ártanék vele másoknak. Na ugyan ez a gyerekvállalás. A legnagyobb önzőségnek gondolom amikor valaki úgy vállal gyereket, hogy csak mert neki akkor is gyerek kell és baromira nem érdekli, hogy nincs meg hozzá a háttere és ez milyen hatással lesz a gyerekre. Nem érdekel, hogy igénye van rá. Ha nem tud neki biztosítani mindent (beleértve a bombabiztos, hosszú, érzelmekkel teli kapcsolatot) akkor ne szüljön és ne keserítse meg egy másik ember életét.

A kérdésedre válaszolva én több párt is ismerek akik nem vállaltak gyereket. Utazgatnak, randizgatnak, nem úgy állnak egymáshoz, hogy apa meg anya hanem tényleg egy pár akik nem azért vannak együtt mert a gyerek miatt muszáj hanem mert tényleg szeretik egymást.

2019. dec. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
65%
Ok, vannak olyan párok, akik nem akarnak gyereket. De a kèrdező szeretne, mindig is szeretett volna, úgy házasodott, hogy idővel arra is sor kerül. Szóval benne meg lesz a hiányèrzet.
2019. dec. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
46%

Magyarázzátok el nekem a logikát!


1. Szerelmesek voltak, együtt akarták leélni az életüket, összeházasodtak.


2. Nő akar gyereket (2 éven belül) férfi nem.


A nő váljon el. Azonnal kezdjen el ismerkedni, hiszen szorítja a határidő.

9 hónap a terhesség, tehát nem is 2 év múlva kell szülnie (plusz-mínusz fél év lehet belefér). Gyorsított eljárásban folyjon le az ismerkedés és az összeköltözés.


Akkor az elméletetek szerint szüljön gyereket egy olyasvalakinek, akit 1-1,5 éve ismer. Aztán egy másik kérdésben minden szarszemétnek elhordjátok azt, aki 1 év után szült a pasijának, de ennek a kérdezőnek meg ezt tanácsoljátok.


Tulajdonképpen akkor csak 1 donor kell, aki megtermékenyíti és tud szülni egy gyereket. Ehhez nem kell pasi vagy párkapcsolat, csak a megfelelő intézménybe kell bemenni.


Mert annak az esélye, hogy 2 éven belül megtalálja az igazit és gyereke is lesz, szinte egyenlő a nullával.

2019. dec. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
53%
De ki mondta, hogy 2 èven belül szüljön? Nyílván nem fog. Így se, úgy se. Annyi, hogy kb. 2 èv múlva már szeretne, de ez a házasságára vonatkozik. Ha elválik nyílván kitolódik ez az idő, de legalább esèlye lesz.
2019. dec. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
44%

"En viszint szeretnék, bár nem most azonnal de 2 ev mulva jo lenne. "



Vagy belekényszeríti a pasit egy gyerekbe, ami vagy jól sül el vagy nem (általában nem) vagy elhagyja és talál valakit, akinek 34-35 évesen szülhet.

Bár én szerencsére tizenéve kiestem az ismerkedési dolgokból, de ahogy a Gyakorin és az ismerősi köreimben látom, nem egyszerű normális párt találni, pláne ha muszáj, mert szorít a határidő.

2019. dec. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
45%
A teherbeesés, szülés egy biológiai folyamat, semmi csoda nincs benne.
2019. dec. 18. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
33%

#26 Ha szerinted semmi csoda nincs egy biológiai folyamatban, aminek a vége egy új élet érkezése, ne menj biológusnak. Meg tudósnak sem. Einstein mondta, hogy kétféleképpen élheted az életedet. Vagy abban hiszel, hogy nincsenek csodák, vagy abban, hogy a világon minden egy csoda."

Ha nem tudsz alázattal rácsodálkozni az élet nagyszerűségére, elég "szegény" ember vagy.


Nem az a szánalmas, ha valaki nem akar gyereket, mert nincs azzal baj. Az a szánalmas, ha valakinek azt kell ma bizonygatnia, hogy nem hibbant elmbeteg, mert akar. Mert nem áll ellent az ösztöneinek, vágyik rá. Ha valaki ezt úgy értékeli, hogy nem szereti a párját eléggé, mert neki csak donor kell, az egyszerűen nem érti a női természetet.

2019. dec. 18. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
87%
Nem kell idèzgetni, èn is olvastam azt a mondatot, de mint írtam, az a jelenlegi helyzetre vonatkozik. Ha esetleg úgy döntene, hogy kilèp a házasságából, nagyon valószínű, hogy nem fog ehhez a 2 èvhez ragaszkodni, hisz nem csak ennyi ideje van mèg szülni. Ès gyanítom, hogy a válaszolók sem úgy èrtettèk, hogy akkor most gyorsan indítson "apa-keresèst", hogy 2 èv múlva meg legyen a gyerek.
2019. dec. 18. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
74%
Jo esetben van meg 10eve megtalalni azt, aki szinten szeretne gyereket. A 2 ev mulvat a ferjevel ertette.
2019. dec. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
50%
Most akkor nincs szerelem első látásra? Nehogymár. Azért mert valaki még nem élt át ilyet, attól még létezik. És ezen kívül vannak olyanok akik HAMAR kiismernek egy embert. Akiknek kialakul egy képe az emberről néhány hét vagy néhány hónap alatt, és később ez a kép NEM VÁLTOZIK, a tapasztalatok alapján sosem. Nem kell megváltoztatni, mert stimmelt ami az elején kialakult. Sok ilyen ember is van. Ők minek várjanak éveket, ha tudják milyen a másik, mert ismerik?
2019. dec. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!