Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A ferjem akit nagyon szeretek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferjem akit nagyon szeretek nemrég eldontotte hogy soha nem akar gyereket mi lesz velem igy?

Figyelt kérdés
En saját családról álmodtam amiota az eszemet tudom. Szerencsés vagyok, nert szerető ferjem van aki mindent igyekszik megadni nekem es akit nagyon szeretek. Viszont par eve a fejébe vette hogy neki nem kell gyerek, ő nagyon jól elvan gyerek nélkül velem jetten. En viszint szeretnék, bár nem most azonnal de 2 ev mulva jo lenne. A ferjem 45 eves mar en pedig 32. 8eve vagyunk hazasok. Felek hogy elmulik az idő felettunk...

2019. dec. 17. 11:43
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
53%
Vàlasztanod kell. Férj, vagy egy még nem is létező valaki. Neked kell tudni ki- mi a fontosabb szàmodra, felrúgod e a hàzassàgod emiatt vagy nem. Ha szaporodni akarsz akkor vàljatok el, ő is kereshet olyan nőt akinek ő, a szerelme a fontosabb, meg te is talàlhatsz pasit aki csinàl neked gyereket.
2019. dec. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
54%
Képes lennél feladni az álmaidat? Egyszer kérdezz rá, lesz gyerek vagy nem? Ha nem a válasz, akkor a férjeddel nem tudsz tovább lépni. Mást kell keresni.
2019. dec. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 Rockarc ***** válasza:
75%

"Viszont par eve a fejébe vette hogy neki nem kell gyerek"

Ekkor kellett volna kiirni a kerdest. Nyilvan nem akartal boritani semmit, de mar eljutottal arra a szintre, hogy a gyerek lebeg a szemed elott. At is fog bukni a gaton, de addig lehet meg 1-2 evet lehuzol vele.


Most kene esznel lenned es befejezned a kapcsolatot, erzelmektol fuggetlenul. Ha racionalis dontest hozol, azt kesobb sem fogod megbanni, barmikor ha vegig gondolod, ugyanarra a megoldasra fogsz jutni, kiallja az ido probajat. Ha az erzelmeid utan mesz, akkor minden bizonyyal fogod meg a fejed a falba koccolgatni, hogy hogy lehettem ilyen hulye?


43F

2019. dec. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem is jol gondold meg, ferjed meg lehet masik, ha a gyerek eluszik, utana mar mashogy tenyleg nem lehet potolni.
2019. dec. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
42%

Hagyjuk már ezt a "férjed lehet másik" szarságot... A normális ember azért házasodik mert megtalálta élete szerelmét akivel le akarja élni az életét. Nem, nem lesz másik ilyen.

Ne mondja már senki, hogy normális elhagyni azt aki számodra az igazi és 2 éven belül leelleni egy tök ismeretlen palinak akihez még csak nem is kötődsz úgy. Értelmes ember nem bszik ki így a saját gyerekével, hogy nevetséges 2 év járogatás után szüli egy olyan embernek akivel még csak komoly érzelmek sincsenek.

Inkább ezen gondolkozz el kérdező. Ha most elkezdesz másik párt keresni, tegyük fel azonnal sikerül is. Egy 2 éves kapcsolatba képes lennél felelőtlenül lepotyogtatni egy gyereket? Képes lennél olyannal gyereket vállalni akit nem is szeretsz annyira mint a férjedet? Mi a fontosabb neked? Ha a gyerek akkor hajrá, de ez soha nem lesz jó döntés és nem fog boldoggá tenni. És őszintén, ha a gyereked érdekeit nézed akkor eszedbe sem jut egy semmilyen kis járogatásba vállalni. Annyira nagyon fontos, hogy mennyire szeretik egymást egy gyerek szülei.

2019. dec. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
42%
15. Vannak nők akiknek mindegy kitől, milyen kapcsolatba, csak potyogtathasson.
2019. dec. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
54%

#15, nem lehet tudni, hogy kit talál, lehet hogy rálel a megfelelő társra.

A jelenlegi fèrje csúnyán átverte. Legalábbis nagyon gyanús, hogy így van. Èrdekes, hogy házasság előtt mèg tervben volt, aztán meg ahogy kezdene időszerű lenni, már hirtelen nem, ès ez nem is változik. Hagyjuk már... Aki kár gyereket, családot, annak nem változik meg így az álláspontja. Mègis hogy lehetne megfelelő társ egy ilyen? Játszhatott volna nyílt kártyákkal, hogy a kèrdező eldönthesse, hogy mi neki a fontosabb, ès hogy összeköti-e így vele az èletèt, lemondva a gyerekről. De nem tette. Úgyhogy messze nem tökèletes társ mèg ha elsőre úgy is tűnik.

Úgyhogy igen, fèrje, párja lehet más, de az idő telik, ès az anyaság lehetősège előbb utóbb tovaszáll, ès azon már nem lehet változtatni.

2019. dec. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
53%

Hogy lehettek ilyen gusztustalanok? Nem kötelező gyereket vállalni, de a női természet alapvető része, hogy vágyakozik az anyaságra, a gyermek után. Igen, tudom, nem mindenki, mert az egyének eltérhetnek a normától, de ez akkor is normális, egészséges dolog. És ha egy nő gyermekre vágyik, akkor boldogtalan lesz, ha a férfi aki állítólag a szerelme, ilyen csúnyán átveri. Házasság előtt azt mondja igen, majd meggondolja magát. Ez nem normális, és nem gondolom ezek után, hogy a kapcsolat olyan remek. Úgyhogy akár el is válhat és kereshet olyat, aki szeretne családot. Persze, esélyes, hogy már ne talál, mert a kedves élete szerelme csak az idejét pazarolja.


Utolsó, az meg mi, hogy potyogtat? A szülés az élet egyik legnagyobb csodája és az egyik legnagyobb kaland, ami egy nővel történhet. Ami egy nőből anyává varázsolja. Lehet, hogy téged csak kipotyogtatott anyád és ezért vagy ilyen bunkó, de másoknak ez fontos.


Amúgy vicces, hogy a rossz anyákat ugyanolyan vehemensen szokták leszólni mint azt, aki gyerekre vágyik és ezt egy házasságban, korrekt módon, nem a másik átverésével akarja elérni. Kár, hogy a férj nem volt ilyen korrekt.

2019. dec. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
59%

"Aki kár gyereket, családot, annak nem változik meg így az álláspontja."

Ó dehogy nem. 23 éves koromig voltam úgy vele, hogy jajj a gyerek az kell mert ez az élet rendje meg persze milyen jó lenne a nagy család. El sem tudtam képzelni, hogy ne legyen gyerekem. Aztán egyszer csak fordult egyet az egész ahogy jobban megismertem önmagam és a céljaim. És rájöttem, hogy soha de soha nem vállalnék gyereket. A páromnál ugyan ez a folyamat ment végbe, csak neki éppen 30 éves korában. Rengeteg embert ismerek akiknek szintén teljesen megváltozott a véleményük amikor tudatosult bennük, hogy valójában mit jelent a gyerekvállalás és hogyan változtatja meg az ember életét. Sajnos volt aki későn jött rá, hogy nem is akar gyereket és minden napja szenvedés azóta mert mégis vállaltak gyereket.

Egy ilyan komoly kérdésben (bár tudom, hogy az emberek kb 1%-a tudja felfogni, hogy mit jelent gyereket vállalni) ahogy az ember élete alakul rengetegszer megváltozhat a véleménye. Folyamatosan változunk és igen is nagyon drasztikusan megváltozhat az is, hogy akar-e valaki gyereket.

2019. dec. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
53%
Mutassatok mar boldog gyermektelen hazasparokat akik 40-50evig egyutt elnek hianyerzet nelkul. Valojaban a legtobb hazassag valassal vegzodik, ido kerdese h 3 vagy 33ev utan, de gyereke most lehet. Semmi garancia ra h 10ev mulva nem lep le a ferje -aki mar az elejen atverte- akkor igy is ugyis elvalt lesz, es lecsuszott a gyerekrol is. Pont a gyerek a fixebb, nem a hazassag.
2019. dec. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!