Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A ferjem akit nagyon szeretek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferjem akit nagyon szeretek nemrég eldontotte hogy soha nem akar gyereket mi lesz velem igy?

Figyelt kérdés
En saját családról álmodtam amiota az eszemet tudom. Szerencsés vagyok, nert szerető ferjem van aki mindent igyekszik megadni nekem es akit nagyon szeretek. Viszont par eve a fejébe vette hogy neki nem kell gyerek, ő nagyon jól elvan gyerek nélkül velem jetten. En viszint szeretnék, bár nem most azonnal de 2 ev mulva jo lenne. A ferjem 45 eves mar en pedig 32. 8eve vagyunk hazasok. Felek hogy elmulik az idő felettunk...

2019. dec. 17. 11:43
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem jó dolog szülőnek lenni, de ez az én dolgom.

Nekik még kettejüknek voltak közös terveik, a férj meg kisunnyog ebből.

Kompromisszum még nincs.

Szóval muszáj döntenek, és gyorsan. Kockázatos, nem vitás.

2019. dec. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
52%

Gyereketek vagy születik, vagy nem, itt nincs lehetőség a kompromisszumra vagy az elképzelések közelítésére.

A helyzet az, hogy becsapott, hiszen teljesen megváltozott a hozzáállása, a célja.

Én elválnék, abban biztos vagyok.

Ha ebben átvert, miben nem fog?

Nem megbízható.

2019. dec. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem mondd el neki, hogy végig gondoltad és nem éreznéd teljesnek az életed, ha nem válhatsz anyává.


Így ahogy írtam.

2019. dec. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
32%
Fordítsuk már meg ezt a hiányérzetes dolgot. Tudjátok mitől lesz még hiányérzete? Ha elcseszi a kapcsolatát élete párjával. És tudjátok kit fog ezért mindig is hibáztatni? Bizony, a gyerekét. Még ha maga előtt is mindig próbálja majd ezt rejtegetni. Annyira sok ilyen anyát ismerek akik egy életen át legbelül a gyerekben az életük, szerelmük elrontóját látják és emiatt sosem voltak jó anyák, sosem szerették úgy a gyereküket ahogy kellett volna.
2019. dec. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
57%

Azok az anyák nem rendelkeztek kellő önismerettel. Nem a gyerek miatt ment szét a kapcsolat, és az a kapcsolat nem is ér semmit, amit egy gyerek érkezése szétszed. Mert ezt a dolgot meg is lehet ám fordítani. Te azt mondod, az a nő nem szereti eléggé a párját, mert gyerek nélkül nem teljes az élete és boldogtalan. De akkor ezen logika mentén az a férfi sem szereti eléggé a párját, aki tudja, mire vágyik de ezt nem akarja neki megadni, illetve tovább megyek: ha besikerül a gyerek vagy akár csak beleegyezik ő maga, és mégsem olyan rózsás a helyzet, otthagyja a gyerek miatt.


Valójában az egymás iránti szeretet, szerelem nem függ össze a gyermek iránti vággyal. Nagyon nehéz valakit otthagyni azért mert más az elképzelése a gyerekvállalásról, ezért jobb az elején letisztázni. De ha letisztázták és a másik meggondolta magát, az semmivel sem jobb, mint összejönni egy csinos, sportos emberrel aki aztán 180 kilóra hízik és zabál. Mindkét esetben igaz: nem azt kapod amire igent mondtál.

2019. dec. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
46%
Én nem tudnám a nem létező gyerekem a létező ÉS jól működő házasságom, férjem elé helyezni és emiatt elhagyni akit szeretek majd kockáztatni hogy találok-e még olyan férfit akivel újra ilyen jól működne és még gyereket is akarna...Számomra ez olyan izzadságszagú. Gyorsan ismerkedni hogy nehogy kifussak az időből, első randin már érdeklődni a nemzőképességről aztán még ki se ismerve a férfit lecsapolni a spermáját hogy átélhessem az anyaságot. Közbe életem párja meg próbálja összeszedni az életét és mindketten eldobtuk a boldogságot.
2019. dec. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
35%
Ráadásul a gyerek nem életed végéig lesz veled, a férjed viszont igen (ha jól választasz és nem egy hirtelen spermadonor az illető). A gyereknevelés célja hogy leválasszuk és önálló független életre neveljük a csemetét. Kirepül és te ottmaradsz az üres fészek szindrómával az öregedő testeddel és a férjeddel(ha még megvan) bárkit is választottál. Vagy támogat és szeret és megpróbáljátok közösen újra pozicionalni magatokat a vilagban es megtalalni az oromot vagy pedig egyedul maradsz hiaba van melletted egy him, akitol szultel.
2019. dec. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
86%
A ferjed eleted vegeig szol? Hany jo peldat latsz magad elott? Most oszinten.
2019. dec. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
35%

egyszeru a valasz:

ne vedekezz. Szeretkezni gondolom szoktatok. Hat ne védekezz es ha raveszed h o se vedekezzem akkor jon a kicsi poci.

Majd orulni fog ha meglesz

2020. febr. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
54%
Á, ilyenkor szokott jönni az, hogy amikor a nő szexelne, a férj nem akarja, a férj viszont akkor akarja mikor láthatólag a nőnk nincs kedve hozzá. Ez ösztönös, mert a nő a termékeny napokon akarja legjobban, a férj meg mivel nem akar gyereket, ezért ezeket megvétózza. Eredmény: szar szex. Végigéltem ezt az exemmel, mindig akkor mászott rám amikor látta hogy semmi kedvem hozzá. Borzasztóak azok a férfiak akik kizárják azt hogy a szerelmüktől gyerekük szülessen. Természetellenes az egész. A házasság is el fog romolni így.
2020. febr. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!