Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 10 éve házasok, milyen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10 éve házasok, milyen a kapcsolatotok, van még szex stb?

Figyelt kérdés

2020. júl. 1. 13:31
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
6%
Én teljes szívemből gyűlölöm a párom, a lehető legnagyobb ellenségem. Az összes energiámat elveszi, egy zombi vagyok mellette. Az egyik jóakaróm már közel 20 éve fekete mágiával szerelmi kötést csinált, így átkozta el az életem. Nem tudok szabadulni belőle. Aki nem hisz ezekben, próbálja ki. Vagyis inkább ne.
2020. júl. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Nincs szex. Olyanok vagyunk, mint a testvérek. Volt egy nagy elhidegülés, amit megbocsájtottunk, de innen már vonzalom szintre nem lehet építeni a kapcsolatot nálunk. Tisztelet, együttműködés továbbra is meg van, jól menedzseljük a csalási projektet, régen is jó csapat voltunk és ma is, de ez már nem férfi-női viszony.
2020. júl. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
családi projektet akartam írni
2020. júl. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Szeretjük egymást,de szex nincs vagy 10 éve.
2020. júl. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Hogy lehet valakivel együttelni 10 évig, hogy nincs szex? Vagy van szex, csak mással?
2020. aug. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Nem, nincs. Éled az életed többi részét, dolgozol, csinálod a családi dolgaid, néha kimozdulsz, hobbizol stb. A szex nem olyan dolog, hogy minden fán terem! Szeretőt találni is extra nehéz ha férfi vagy. Sőt, majd hogy nem lehetetlen egy normál életvitel mellett. Elválni is felesleges, mert amiért eddig küzdöttél megy a kukába, beleértve az érzelmi részét is.


Aztán megint kimenni a húspiacra? Kössz, inkább maradjon a jelen állapot. Mivel én az átlagnál jóval igényesebb vagyok(mindenre), így a párválasztásban is. Nekem sosem volt az elég, hogy kinéz ahogy kinéz, olyan amilyen, csak legyen este szex. Mindegy is, felesleges szócséplés.

2020. aug. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
48%
Én nem értem hogy ha szeretsz valakit akkor miért kellene más. Elvégre azért szereted mert vele akarsz lenni, nem mással. Mi még "csak" 6 éve vagyunk együtt, ő volt nekem az egyetlen akivel lefeküdtem, de eszembe se jutna hogy mással lefeküdjek.
2020. aug. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
15os vagyok. Nem tudom, hány éves vagy 16os,de én még fiatalnak éreztem magam ahhoz, hogy olyas valakivel eljem le az életem, akit már nem szeretek. És inkább menjen minden a kukába, de a jövőm meg ne temessem el. Legalább adjak magamnak egy esélyt, hogy találok valakit, aki boldog lehetek.
2020. aug. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Oké, csak ha a párod azt mondja szeret, minden okés, semmi problémátok az életben, csak éppen szex nincs. Na, ilyenkor eszedbe jutna... Főleg úgy, hogy nincs hiteletek, van több lakásotok, autótok, van egy szép gyereketek, sikeres vagy a munkádban, senki sem alkoholista, agresszív, pszicho beteg stb. Szóval van egy olyan életetek, amit rengetegen irigyelnének, de nem is ez a lényeg. Te magad érzed azt, hogy megteremtetted a jövőt a gyerekednek, megteremtettél egy nyugodt életet magadnak és a családodnak.


Aztán nézz szét hogy mi megy kint a világban. Leginkább hányni tudnék tőle. Nos, én ettől amennyire csak lehet távol maradnék.

2020. aug. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Persze, egyetértek. Mindenki tudja a magáét. Nem akarlak rabeszelni én semmire. Ne érts félre.

Az én exferjem agresszív volt, semmi eletkedve. Nekünk se volt hitelunk, megvolt mindenünk. Csak nem akartam mellette mwgsavanyodni.

2020. aug. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!