Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nőként kapuzárási pánik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként kapuzárási pánik, meddig tart ez még?

Figyelt kérdés
Néhány éve teljesen megbolondultam magamhoz képest. Szerelmes lettem. Szerencsére egyoldalúan. El akartam válni. Bár ebbe közrejátszott férjem nagymértékű változása is, házasságunk hullámvölgybe kerülése, de szerencsére nem tettem. El akartam költözni az ország másik részére, egyedül, a teljes ismeretlenbe. Szerencsére nem tettem. Legutóbb hónapokig flörtöltem egy férfival neten, majdnem fizikailag is megcsaltam férjem. Szerencsére nem tettem. Most nincs semmi konkrét, egyszerűen csak úgy valami nem jó. Valami hiányzik. Annyira unom már, annyira szeretném visszakapni a nyugodt életem, a lelki békémet, a vidám önmagam. Mennyi ideig szokott ez tartani? 😰 Meg már tényleg félek, nehogy valami olyan új jöjjön, amitől a végén valóban csinálok valami marhaságot. Mert az eszemmel hiába tudom, hogy meg lehetek elégedve a házasságommal, az életemmel, de mégis valami hajt...valahova, valamerre, valami után...40-es éveimben járok.

2020. júl. 8. 10:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Ez nem kapuzárási pánik. Rossz a házasságod, hiányzik valami és próbálod pótolni. Gondold át az életed, vizsgáld meg mi hiányzik belőle és, hogy a kapcsolatodon belül ezt hogyan lehet megoldani.
2020. júl. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%

Ne haragudj, de szerintem az, aki elégedett az életével, az nem így viselkedik. Ahelyett, hogy a probléma elől menekülsz, miért nem vizsgálod meg, mi az, ami valójában hiányzik? A kaland? A szerelem? A szenvedély a házasságodból? Kikapcsolódás? És ezt meg tudnád valósítani a pároddal? Be tudnád csempészni az életedbe?

Ha magadtól nem tudod megfejteni, érdemes lenne egy pszichológust megkeresni.

2020. júl. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
57%

Kísértés és próba alatt vagy.Ennyi a "titok". Milliónyi ember van így, és tengernyien el is hasalnak. Mennél nagyobb próbákon vagy túl és állsz meg, annál nehezebb és nagyobbak várnak rád.Jellemformálás is zajlik körülötted.

A házasságod, pedig támadás alatt van.


Számomra ez jött le abból amit írsz.

2020. júl. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
38%
Nálam 4 éve tart, de az utolsó 2 év a pokol, mert akkor lettem szerelmes. Sajnos én nem teljesen egyoldalúan, de így se lehet semmi, mert ő is foglalt. Igazán 2 éve vagyok kapuzárásos, de 4 éve hidegültünk el a férjemmel. Mondjuk annak semmi köze nem volt a kapuzáráshoz, egy konfliktus okozta. Az tett be nekem, hogy szerelmes lettem és ez ébresztett rá, hogy már késő, mindenhez, a viszonzott szerelemhez is. Persze ehhez hozzájön az elhidegülés miatti nulla szex, én lefeküdtem másokkal (2 férfivel), de csak menekülésből és nem is tartom megcsalásnak, mert a férjemmel már nincs szex 4 éve. Én se látom a végét. Én kapuzárás nélkül is le akartam zárni a férjemmel, csak a gyerek kicsi és anyagi okokból várunk. Nem a kapuzárásom miatt fogunk szétmenni. De nem jól vagyok és szerintem már nem is leszek jól.
2020. júl. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
39%
3+ Szóval ez nem kapuzárási pánik, csak a láthatatlan világ ami körül vesz sosem sétagalopp.
2020. júl. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
33%
3+ A 4-es például elhasalt a próbákban. Mind a házasságával, mind önmagával.
2020. júl. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
78%
6-os, van olyan próba, amit nem akarok kiállni. A házasságomnak vége 4 éve, akkor is, ha azóta nem vonultam apácazárdába. Nem volt célom a házasságom megmentése, mert 4 éve nem érdekel már a házasságom.
2020. júl. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
78%
7 Ismered a szabad akaratot? Te döntesz-mindig. Annak a gyümölcsét szakítod.
2020. júl. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
66%

8+ *Annak a gyümölcsét szakítod.


A döntésed gyümölcsét szakítod.

2020. júl. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem sincs ennek köze a kapuzárási pánikhoz. Egyszerűen csak szar a kapcsolatod, semmilyen érzelem nincsen, nem dolgoztok rajta. Persze, hogy semmi kedved egy ilyen emberhez és mást keresel. Ez akkor is így lenne ha 20 éves lennél.

És ennek soha nem lesz vége. Ezt a kapcsolatot ennyi év langyos fos után már nem lehet megmenteni. Ha nem lépsz ki belőle életed végéig boldogtalan leszel és jönnek sorozatosan az új szerelmek. Nem szabad bennemaradni egy ennyire érzelemmentes, langyos, működésképtelen házasságban mert soha nem fog már működni.

2020. júl. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!