Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Novemberi eljegyzés óta, most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Novemberi eljegyzés óta, most azon kaptam magam hogy megnézem a csinos, fiatal csajokat? Kapuzárási pánik lehet?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a menyasszonyomat! Soha nem néztem más nőre, soha nem csaltam meg senkit! Nem vagyok a nők után rohangálós fajta, félreérthető közeli baráti viszonyban sem vagyok nőkkel!

Munkahely váltás, felmondási időszak miatt már januártól itthon vagyunk összezárva a menyasszonyommal. Egyébként 5 éve vagyunk együtt, 4,5 éve egy háztartásban. Márciustól sehova nem megyünk, ki se tettük a lábunkat, mert ő nagyon fél, a testvére vírusos fertőzés következményébe halt bele sok évvel ezelőtt. Most tegnap mentünk el először maszkokban boltba bevásárolni. Eléggé szégyellem, de nem tudom miért, de nagyon megnéztem a csinos nőket, főleg az egyetemista korúakat akik vidámak voltak, nevetgéltek. Valahogy jól esett megnézni őket, olyan érzésem lett, hogy visszatért az élet, itt van előttem az élet. Soha nem néztem meg eddig csajokat!

A menyasszonyommal babát szeretnénk és ő már most kijelentette, hogy ha jönne a baba, akkor nem fogunk sehova menni legalább fél évig! Mert visszajöhet ez a vírus és egy kisbabára fokozottan figyelni kell fél éves koráig ilyen szempontból. Már most mondja, hogy nem fogunk utazgatni, meg sehova se menni 3 évig, mert az ő családjában rosszak a gyerekek és nem lehet sehova menni velük. Szokjak hozzá, hogy egyedül megyek a boltba, stb.

Normális most ez az érzés, hogy a fiatal, életvidám csajok megnézésével jó érzésem lesz és úgy érzem hogy újra élek és “buli van”, itt van a világ előttem? Sajnos a menyasszonyom nagyon parás, csak ezekről a hírekről, negatív dolgokról szólt az utóbbi három hónapunk. Minden nap nézni a tájékoztatókat, ezeket a híreket ... lélekölő volt számomra már.

Nagyon nagy a baj, ha most megnézem a nőket, amikor eddig nem tettem? Tovább soha nem lépnék senkivel! Közeledést is visszautasítanám! Már volt rá példa többször is.


2020. jún. 4. 10:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%

"Már most mondja, hogy nem fogunk utazgatni, meg sehova se menni 3 évig, mert az ő családjában rosszak a gyerekek és nem lehet sehova menni velük. Szokjak hozzá, hogy egyedül megyek a boltba, stb."


Az nem normális, hogy mindezeket ő egyoldalúan kijelenti, anélkül hogy kikérné a véleményed és megbeszélné veled. Az látszik, hogy az ő akarata érvényesül a kapcsolatotokban.

Nézegesd csak a csajokat, mert ilyen irányító nő mellett, miközben te nem vagy az, nem sok örömed lesz a jövőben az életben.

2020. jún. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%
Természetes dolog, hogy megnézed a másik nem más egyedeit is, hisz egészséges felnőtt ember vagy. Amíg nem "lépsz" tovább az ügyben, addig nincs is semmi gond. Megnézés nem egyenlő megcsalással. De a párod másképp fogja majd fel a dolgot, szóval előtte tartsd titokban.
2020. jún. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%

"Már most mondja, hogy nem fogunk utazgatni, meg sehova se menni 3 évig, mert az ő családjában rosszak a gyerekek és nem lehet sehova menni velük. Szokjak hozzá, hogy egyedül megyek a boltba, stb."



Egy borton nem ilyen...ez milyen mar. Biztos kell neked ez, egy ilyen notol...? Nokent mondom, kedves menyassonyod jo hazisarkany alapanyag. Bocsanat....

2020. jún. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is egyoldalú a kapcsolatotok es hasonlít a mostani helyzetre. Korlátoz a parája miatt. Ez neked később nehéz lesz de a te problémád ha nem tudod vele megbeszélni. Előbb utóbb egy jófej papucs férj leszel aki majd titkon vidám lányokat fog nézegetni hogy melengesse lelkét az élet. 🙂


Beszéld inkább meg vele hogy neked ez így nyomasztó.

2020. jún. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
94%

Ez nem kapuzárási, inkább olyan, mint amikor valaki öngyilkos lesz, és hiába az elhatározás, meg a tervezés, amikor érzi a kötelet a torkára szorulni, akkor elkezd kapálódzni és megpróbál kibújni a hurokból vagy elérni a gerendát, hogy felhúzza magát. Érzed a kötelet a gigádon...joggal.


És hiába bizonygatod, hogy MOST/EDDIG, nem mentél félre, érzed, hogy majd fogsz. Most csak nézed a csajokat, pár év és meg is kóstolnád őket. De nyugi, addigra nem lesz rájuk lóvéd, mert kell lakástörlesztőre, fogszabályzóra, pelusra,...

2020. jún. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, hogy ha a párod egy parancsolgató hárpia aki leszarja a véleményed akkor elkezdenek érdekelni a normális, vidám csajok. Remélem lesz annyi eszed, hogy feleségül se veszed, pláne gyereket nem csinálsz neki. (Én is nőként mondom egyébként).
2020. jún. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te jobban szereted mint ő téged és látszik hogy irányít és manipulál mert nem megbeszéli veled hanem korlátoz a saját félelmei miatt. Ez szerintem nem igazi kapcsolat de csak személyes vélemény. Van az emberbe egy természetes félelem, féltés de ez már túlzás hogy a vírus miatt megtervezte egy személyben az első három éveteket egyedül. Biztos hogy vele tervezel és tőle akarsz gyereket? Mert ezek alapján a gyereknek még szarabb lesz, túlféltésből be lesz zárva.


Csak költői kérdés volt mert neked kell tisztába lenned a kapcsolatotokkal de amiket leírtál nem egy harmónikus kapcsolat.

2020. jún. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Első körben mondjuk le kéne ülnöd vele beszélni, hogy te élni akarsz. Látszik az írásodban, hogy te nem akarsz otthon ülni évekig, és ez így van rendben. Ha nem lesz helyes a reakciója akkor váljatok külön, mert te egy idő után úgyis megunod hogy az életed a meló, bolt és a négy fal.
2020. jún. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
59%

Abban szerintem igaza van, hogy amennyiben jön egy akárhányadik hullám a vírusnál, nem fog merni egy csecsemővel közösségi programokra menni, és abban is, hogy egy kisgyerekkel szívás boltba menni (vírus nélkül is). Viszont ha ezt ilyen parancsoló módban mondta, ahogy ide leírtad, és nem csak te értetted annak az aggódását, akkor elég gáz. De ha csak sóhajtozik, hogy jaj majd biztos ez meg az is milyen szenvedés lesz gyerekkel, simán lehet, hogy ő is pánikban van, ami meg érthető és hát mit csodálkozol, ha ilyen típus volt eddig is. Pánikoljatok együtt :) vagy nyugtasd meg a lazaságoddal, ahogy eddig.

(A kapuzárási pánik meg nem ez, hanem amikor klasszikusan 40 éves kor körül a családapák lelépnek a több szex reményében egy fiatalabbal. De persze házasságkötés előtt is sokan megfutamodnak bármilyen korban, sőt azok is beparáznak a pozitív tesztnél, akik éveket vártak rá, hogy sikerüljön. Az ember hol a változástól fél, hol az unalomtól:))

2020. jún. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez egy teljesen érthető és normális reakció annak fényében, hogy hónapok óta össze vagy zárva egy pánikoló vészmadárral, aki teljesen lekorlátoz téged és megmondja legalább 4 évre előre, hogy mit csinálhatsz és mit nem.

Biztosan ilyen életet akarsz te? Bocs, de ha az én párom jelentené ki, hogy ez meg ez lesz a gyerekkel, megkérdezném, hogy ezt kivel beszélte meg mégis? Mert én is ugyanannyira vagyok a szülője a gyereknek, mint ő.

Mellesleg befejezhetné ezt a COVID hisztit, mert évekig nem lesz még vakcina. Te hazaviheted bárhonnan, boltból, munkából, elmész ügyet intézni stb. Akkor ki sem léphetsz majd az utcára? Nem kicsit tolja túl.

2020. jún. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!