Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek! Ti mit szólnátok,ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek! Ti mit szólnátok,ha ez kiderülne a férjetekről?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk kiderülne,hogy a férjetek félremegy kb 5éve jár egy másik nőhöz. És a másik nő terhes lesz a férjetektől? Mit szólnátok?
2020. nov. 4. 10:50
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/129 anonim ***** válasza:
100%
Ne dobd ki a cuccát a saját lakása elé, mert nem lesz mókás, amikor ő rak ki gyerekestül. Ebben a kiszolgáltatott szar helyzetben nem lehet keménykedni, mert ha nincs senkid és kirak a férjed, akkor hova mész? Össze kell spórolni egy albérletre.
2020. nov. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/129 anonim ***** válasza:
13%
Milyen válaszok ezek egyébként? Hányok az emberektől.
2020. nov. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/129 A kérdező kommentje:
A ház a pasijé a nő csak odament lakni. Nincs hova menni.
2020. nov. 4. 11:09
 14/129 anonim ***** válasza:
100%

Te ki vagy most a történetben? Mert így kicsit nehéz tanácsot adni. Tudni kéne, hogy mit akar a nő: mindent magamögött hagyni, vagy a lakás miatt meghúzni magát és a lehetőségekhez mérten kibékülni?


Én amúgy a büdös életben nem szültem volna gyereket egy ennyire kiszolgáltatott helyzetben, de hát ezt a nő a hajára kenheti. Szóval?

2020. nov. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/129 A kérdező kommentje:
Nem a feleség vagyok
2020. nov. 4. 11:14
 16/129 anonim ***** válasza:
24%

Miért utolsó tán sajnálni kéne? Csupasz hátsóval nem kell gyereket szülni és akkor nincs ilyen gond. Mint a mellékelt ábra mutatja a "jajj de hát a pasikám jól keres" nem számít. Aki ilyen iszonyatosan felelőtlen, hogy teljes anyagi kiszolgáltatottságban él, az meg is érdemli a sorsát.

A kérdező annyit tehet, hogy meghúzza magát és reméli, hogy nem teszik utcára.

2020. nov. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/129 A kérdező kommentje:
A harmadik fél a terhes .
2020. nov. 4. 11:15
 18/129 anonim ***** válasza:
74%
Te vagy a terhes szerető? Gratulálok hozzá, sok boldogságot kívánok. Rakd ki a nő az utcára a gyerekkel, aztán költözz be a még ki se hűlt hitvesi ágyba. Csak aztán ne csodálkozz, ha x év múlva te találod magad az ajtó előtt. Mert az ilyen férfiak nem változnak. Hogy lehetnek egyes nők ennyire buták, de komolyan?
2020. nov. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/129 A kérdező kommentje:
Ja hogy eddig a feleség volt a szar most már én mindent értek
2020. nov. 4. 11:23
 20/129 anonim ***** válasza:
0%

#10: te nagyon ostoba.


Először is, miért en dolgozna. Másodszor nem tudod, többet keres-e a férjénél, harmadszor közös vagyonuk van. Negyedzser, miért is legye3n kedves egy féreghez? :D


Én azonnal beadnám a válókeresetet, aztán mehet a nőjéhez.

2020. nov. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!