Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek! Ti mit szólnátok,ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek! Ti mit szólnátok,ha ez kiderülne a férjetekről?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk kiderülne,hogy a férjetek félremegy kb 5éve jár egy másik nőhöz. És a másik nő terhes lesz a férjetektől? Mit szólnátok?
2020. nov. 4. 10:50
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/129 anonim ***** válasza:
87%

A harmadik fél terhes most már a kanjának is, mert dugni nem lehet, főleg, ha megszül, viszont 18-25 évig ku.rva sokba kerül. Ennek a kapcsolatnak annyi.

A kani nyilván nem fog válni, eddig se tette, most meg főleg. A gyerekét normális ember nem teszi utcára, a neje meg nem megy el, mert nincs hova. Lehet lepontozni, de az ilyen sztoriknak 99% az a vége, hogy pár nap duzzogás után minden megy tovább, csak a kan keres új macát, mert a régi selejtes lett.

99% mindent meg is tesz, hogy ne kelljen gyt-t fizetnie, inkább dolgozik feketén, vagy pereskedik.

Olyanról egyszer se hallottam, hogy a fas2i a terhes szeretőt választja, főleg 5 év után.

Arra inkább van esély, hogy a feleség megy el, már csak a szégyen miatt is. Aztán a kani x évig okolja az új nőt a válás miatt, és el is hagyja egy újért. Aki eggyel megteszi, az megteszi kettővel, hárommal is.

2020. nov. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/129 A kérdező kommentje:
Elmondjam neki?
2020. nov. 4. 11:29
 23/129 anonim ***** válasza:
95%

Te vagy a szerető? Hány hetes terhes vagy? Csak mert ha még megteheted, azonnal menj abortuszra, mert qrva nehéz egyedül, apa nélk felnevelni egy gyereket.

A férfiak soha nem választják a szeretőjüket, ezt most fogod megtanulni.

2020. nov. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/129 anonim ***** válasza:
19%
Én örülnék. Sajnos nálunk queen size matrac van, ami annyira nem kényelmes két embernek, de a galéria így van méretezve. Persze, szeretem a párom, de a közös alvás mióta együtt élünk, egy nagy szívfájdalmam. Ha ezt meglépné, végre teljes terpeszben, széttárt karokkal aludhatnék egy jót, miután kibaxtam.
2020. nov. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/129 anonim ***** válasza:
91%

#22:

Igen, mondd el neki. Ez egy nagyon tanulságos beszélgetés lesz számodra.

Csak egyet jegyezz meg: ha a felesége helyébe akarsz lépni, ne csodálkozz, ha tényleg ott leszel. Ha őt most utcára dobja, egy pár hónap után te is ott tálalod magad. Ha őt csalja, téged is fog. Ha mellette xar a kapcsolata, veled is az lesz. Egy az egyben kapod a teljes pakkot. Ne hidd, hogy melletted más lesz.

2020. nov. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/129 A kérdező kommentje:
Nem vetetném el. Én se leszek már fiatalabb. Leverem rajta a gyerektartást ,ha nem fizet soha nem látja a gyerekét
2020. nov. 4. 12:00
 27/129 anonim ***** válasza:
79%
Hány éves vagy? A pasi mennyi idős?
2020. nov. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/129 A kérdező kommentje:
30
2020. nov. 4. 12:03
 29/129 anonim ***** válasza:
100%
#26 gondolod, hogy érdekelné? Aki ilyen szutyok férfi, annak az se számítana, ha nem is tudna a gyerekről.
2020. nov. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/129 A kérdező kommentje:
A feleségét biztos fogja majd érdekelni
2020. nov. 4. 12:05
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!