Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Másnak is ígérte meg a feleség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is ígérte meg a felesége, hogy nem lesz őrült anya, de az lett?

Figyelt kérdés

Éveken át szörnyülködött a rokonságban lévő anyává vált bekattant nőkön. Akik üvöltenek, bolondak. Megesküdött, hogy ő nem lesz ilyen. Ehhez képest pár hétig tudta magát megjátszani a gyerekünk születése után, majd megőrült. Az első alkalmakkor és vádak után még bocsánatot kért, most már meg van győződve, hogy én vagyok a hibás. Fő indokok:

- jól elvagyok a munkahelyemen, addig se kell a gyerekkel lennem (07:00- kor indulok, még alszik a gyerek, 18:00-ra érkezem a fürdetés előtt). Munkahelyem addig is volt, pénzt kéne keresni azért. Mert másnak a férje home officeban van és fele arányban vigyáz a gyerekre.

- én nem csinálok semmit. Este 6-ra hazaérkezem, majd azonnal átveszem örömmel a fiamat. Fürdetés, játék, majd altatás. Este végig én készítem a tejet, minden esti altatáskor éneklek neki. Emelett hétvégén a házimunkákat is én csinálom a férfi munkák mellett (fűnyírás, kerítésjavítás, stb)

- szándékosan sok időt töltök dolgokkal, hogy ne kelljen foglalkoznom a fiammal. Pl nem hiszi, hogy a gumicsere az autón a szevizben 1 óráig tartott. Valójában akkora volt a sor még időponttal is, hogy annyi volt úttal együtt. Legközelebb cseréljem le itthon mert a gizike férje is otthon csinálja (ha lenne gumis gépem már műhelyt nyitottam volna)


Teljesen megőrült. Ordít, hisztizik, vádaskodik. Csoda, hogy nőzéssel nem vádolt még meg. Gyakolatilag a hobbijaimat abbahagytam, a barátaimmal hónapok óta nem találkoztam, de így is én vagyok a sz@r apa. Azzal jön, hogy más nők milyen jól elvannak, szépségszalonba járnak, edzésekre, ő meg sehova. Akiket említ, ott oda lett költöztetve felváltva a mama és az anyós, másnál meg babysitter van. Nálunk sajnos nincs kinek segíteni.


A családtagjainak úgy adja elő a videóchaten mintha mindent ő csinálna. Ahogy hívják kikapja a gyereket a kezemből, amikor tej kell neki, akkor egyik kezében gyerek, másikkal tejet készít. Valóságban ez úgy megy, hogy “éhes a fiad. Húzzál tejet csinálni, addig átveszem” Családjának első szám első személyben mesél mindenről amit valójában én csináltam. “Lenyírtam a füvet, voltam bevásárolni, stb”


Hogy lehet ezt kibírni?


2020. nov. 18. 09:57
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
71%

Azért egy-két kommentelő se százas.Főleg amelyik azt írja,hogy vegyen fel bébiszittert,mert bekattan.

Persze a csávó dolgozzon mint a hülye,anyának annyi a dolga hogy míg odavan ügyeljen a gyerekre,mert apa meló után jön,és átveszi...

Elmegy a búsba az olyan nő akinek ez sok..

Az én anyukám 38 évesen szülte az öcsémet,és ott volt két kamasz mellette,háztartás,férj,és csinálta.Balhé,és gond nélkül..

Ma anyám semmi nem jó.De ha már gondja is van,miért kell ilyen stílusban viselkedni.Valami nem jó,beszélni,közös megoldás..Mutogatnak egymásra,tűrnek,azt lesz valami..

2020. nov. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
100%
Az én szüleim is így neveltek, anyám teljesen egyedül, segítség nélkül, apámnak sokat kellett dolgoznia. Unokaöcsémet is így nevelik bátyámék. Szörnyű káros ez, sírni tudnék ahogy látom hogy pont úgy (vagy még jobban) elbasszák unokaöcsém gyerek- és felnőttkorát, mint az enyémet. Gyakorlatilag nincs kapcsolatom a szüleimmel, és majdnem biztos vagyok benne, hogy mindketten megbánták, hogy vállaltak. Gyereket nevelni szar (legalább is kívülről annak látszik), neked is az, a feleségednek is, ezt el kell fogadni. De segítséget kell kérnetek! Egy hétvége, egy fél nap legalább, amikor mindketten a hobbitoknak éltek, vagy egymással vagytok. Egy vacsora, beszélgetés, szex, alvás reggelig. Vagy valami. Meg fogtok őrülni ebben, és higgyétek el, a gyereknek lesz a legrosszabb.
2020. nov. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
86%

#41

Az h valaki nem tud/nem kell/nem akar segitseget kerni nem azt jelenti h masnak nem lehet. En lehet kvja matekbol ha te bukdacsolsz es kell a magantanar.

Amugy ez a gyereket egyedulneveles eleg 'modern' talalmany, regebben a csaladtagok ugyanugy beszalltak a gyerekvigyazasba. Most az anyukak nagyon magukra vannak hagyva emellett az elvarasok is magasak, oldj meg mindent egyedul, vidd a haztartast es lehetoleg hamar menj vissza dolgozni. Uh amellett h szurkolok a kerdezonek es egyetertek azzal h az anyuka kommunikalhatna sokkal jobban hadd érezzünk mar egyutt egy frusztralt edesanyaval.

2020. nov. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
50%

#43


Ez a nők hibája is. Eltűntek a családias reklámok (apa-anya, gyerekek). Ehelyett milyen reklámok vannak? Anya-gyerek, anya-gyerek.

Ma Magyarországon a nők szerint ők sokkal fontosabbak, mint az apa. Nem hiába nő fel 30-40 százaléknyi gyerek totál apa nélkül, és még egyszer ennyi egy zombi apa mellett.

2020. nov. 20. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
87%

Kedves Kérdező!

Válasz az utolsó kérdésedre röviden, tömören: SEHOGY.

Ha feltételezzük, hogy minden úgy van, ahogy leírtad, és nem ferdítesz, akkor nem ezt érdemled a párodtól, ez a viselkedés a részéről teljesen elfogadhatatlan. Attól hogy szült egy gyereket, nincs fejogosítva erre!

Szánalmas hogy azzal dobálózik, hogy ő van egész nap a gyerekkel, amíg te dolgozol... Hát könyörgöm, neki most ez a munkája, ezért kapja a gyest, gyedet, családit stb...!

Ha tényleg annyit segítesz, amennyit leírtál, és nem a tv előtt ülsz meló után, meg nem a haverokkal lógsz hétvégén, akkor hisztériázás helyett csak hálás lehetne neked! Látom, betaláltak itt a kielégületlen pókhálós mamazillák, akik szerint te vagy a szar, meg miért nem csinálsz meg helyette mindent IS, miért nem fizetsz még babysittert IS, stb... Csak az a gond, hogy az ilyen nőnek a csillagokat lehozhatod az égről, akkor is te leszel a szemét szar.


Nem akarlak elkeseríteni, de itt egy megoldás van. A következő hisztinél szedd a sátorfádat és költözz el egy hónapra, had gondolkozzon el magán egy kicsit anyuci, meg had tapasztalja meg, hogy milyen amikor tényleg MINDENT neki kell csinálni. Enélkül SOHA a büdös életben nem fog értékelni, és mindig te leszel a szar, akármit is csinálsz. Ha egy hónap után térden csúszva megy eléd, hogy megváltozik, nem fog többet jogtalanul bántani, csak gyere már haza, és te is úgy érzed, hogy hiányzik, és szívesen vissza mennél hozzá, akkor minden ok, happy end.


De ha nem, akkor sajnos marad a válás. Neked is csak egy életed van, és jogod van azt boldogan leélni! Ne mások véleményével foglalkozz, nem nekik kell a te életedet élni.

Én egy szintén hisztériás hárpia mamazillától elmenekült férfivel élek együtt, és sokszor elmondta nekem, hogy mennyire félt meghozni ezt a döntést, félt az emberek megvetésétől, az újrakezdéstől.(Itt szögezem le, hogy nem harmadiknak jöttem a képbe, hanem a válása után 4 hónappal ismertem meg!!) De azt is érezte, hogy ha így marad, akkor abba beledöglik. Most pedig már azt mondja, hogy élete legjobb döntése volt, és nem kellett volna évekig halogatni, mert ezek mind ablakon kidobott évek voltak az életéből!

És a környezete is elfogadta, miután látják rajta hogy kiegyensúlyozott lett, és sugárzik a boldogságtól! Soha egyetlenegy rosszindulatú megjegyzést nem kap!


Légy bátor, állj ki magadért, és lépjél valamit, mert senki nem fogja helyetted megtenni!

Kitartást hozzá, fel a fejjel!

2020. nov. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
#30-as válaszoló leírta ami az én véleményem is.
2020. nov. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
100%

#44

Mondjuk ebben nem sok logika van. A reklamok mar miert a nok hibaja?

100 evvel ezelott megszulettel es kb ugyanabba a faluba, dolgoztal es meghaltal. Most van ra lehetoseg h tanulj es ne kelljen azt csinalnod mint a szuleid es nagyszuleid. Sokan elkoltoznek a csaladjuk mellol, munkat vallalnak. Egy fizetesbol mar nehez megelni meg idokozben rajottunk h a nok is jo munkaerok. Uh van a pasi aki mar nem az egyeduli penzkereso a csaladban. Es van a no aki mar beszall a penzkeresesbe es emelett haziasszony/anya. Apanak ilyenkor nem art ott lenni ferjkent es megosztani a munkat es aktivan ott lenni apakent hogy egyenlo legyen a terheltseg. Anyanak mar nem kell s..r kapcsolatba maradnia, mint amikor nem volt penze es teljesen apatol fuggott. Apanak mar nincs igazan tarsadalmi kotelessege fenntartani a hazassagot meg csak latszatkent is. Uh igen tobb a valas, de ez nem azt jelenti hogy errol valamikeppen a nok tehetnenek csak. Reszben tarsadalmi valtozasok, reszben valtozasok a szerepekben.

2020. nov. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg mindenki más ,egyik barátnőm úgy nevel gyereket ,hogy heti 3 ott van a nagyi egész nap.Foz ,mos , gyereket elviszi jatszozni,férje korán otthon van segít.Megis mindig panaszkodik,hogy mennyire fáradt....O már elájul....Másik barátnőm 3 gyereket nevel, egyedül!!! Nulla mama segítség ,férje későn ér haza!!! Mégis gyönyörű rend náluk,imádja a gyerekeket soha nem panaszkodik .Szóval ilyen ez🤷🤷
2020. nov. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
79%

#48

Nem mindenkinek a gyerekneveles a mindene.

Van akit faraszt azt meg nem tudod amig nem szuletik gyereked. Van aki meg lubickol benne. Az unokatesom most szult azt mondta ot idegesiteni fogja most odavan a gyerekert, le se lehet rola vakarni.

Van aki meg keszul a gyerekre neg varja es aztan osszecsapnak a hullamok a feje folott es depibe zuhan. Ez nem erősség vagy gyengeseg kerdese. Az en anyamnak sikeres vallalkozasa volt megis egy idegroncs volt otthon es rajtunk vezette le a merget meg apamon.

2020. nov. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
100%
Hát, kíváncsi lennék, hogy mit csinálna a feleséged az én férjemmel? Míg kicsi volt a gyerek, nem kelt fel hozzá éjjel. Ő is sokat dolgozott, sosem fürdette, altatta. Nem énekelt neki. Nem játszott vele. Engem húzott le folyamatosan, hogy hogy nézek ki, hogy semmire nem vagyok h képes egyedül, mert ő férfi. A háztartást egyedül vittem, hétvégén sem segített, még annyit sem, hogy a mosigatóba berakja az edényt. Nem pakolta el a ruháit, egyszer nem mosogatott, teregetett. Elnézte, hogy betegen is, műtét után is cipekedek, én csinálok mindent. Utána a gyerek mellett megcsináltam egy tanfolyamot, majd egy egyetemet és lett egy viszonylag jó munkahelyem, ahol fontosnak tartanak. Sokszor kiabáltam én is vele, mert arra vágytam, hogy figyeljen rám, foglalkozzon velem, tartson nőnek. Ez nem történt meg, teljesen eltávolodtunk.
2020. nov. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!