Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi történik a házasságban, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik a házasságban, ha elmúlik a szerelem és a szexuális vonzalom?

Figyelt kérdés
Ti maradnátok/maradtatok? Vagy korrektebb válni? A válás vagy a maradás a bátrabb megoldás? Önmagunkkal, a társunkkal szemben egyenes, ha ilyen helyzetben maradunk? A gyerek számára mi a jó példa ilyenkor, benne maradni vagy válni?

2020. dec. 12. 13:45
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
20-as, nem ész nélkül vágtunk bele a házasságba. Elismerem a férjem erényeit és személyiségét és nem arról beszéltem, hogy ugyanolyan hormonkavalkádot szeretnék, mint amilyen a legelején volt. Ez egy olyan csúsztatás, szélsőséges példa, ami éppen eltakarja a kérdésem lényegét. Ami ugye az, hogy mi van, ha már egyáltalán nincsen testi vágy a másik felé. Mert én nem az az ember vagyok, aki lefekszik a másikkal akkor is, ha nem is igazán van kedve hozzá. Szerintem ezzel őt is megaláznám. Senki nem a kamaszkori érzelmeket kéri számon, hanem az érző emberhez méltó társas kapcsolatot.
2020. dec. 12. 17:29
 22/36 anonim ***** válasza:

Kérdező, megkérdezhetem ti mióta vagytok együtt? A vágy elmúlása összefügg időben a “másik házas” illető felbukkanásával?

Egyáltalán nem kívánod már a férjed?

2020. dec. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:
8 éve vagyunk együtt, 5 éve házasok, 3,5 éves a gyerek. A vágy olyan két éve kezdett kihunyni, mára teljesen eltűnt. A másik valaki csak néhány hete bukkant fel, nincs semmi köztünk, nem is lenne és szerintem messze alatta vagyok, ő egy 10-es pasi, én egy max 7-es nő vagyok :)
2020. dec. 12. 18:12
 24/36 anonim ***** válasza:
65%
23-as, ezek a nagy elhatározások, hogy én sose csalnám meg, meg tisztelem annyira, addig gyönyörűen tarthatók, amíg esélyünk sincs annál a másiknál. Ha kiderül, hogy mégis van, na akkor jön a pokol, ne kívánd magadnak. Én belesétáltam ebbe, most már attól félek, hogy itt valaki meg fog halni. 3 éve vagyok élőhalott és még így se biztos, hogy én leszek az, akinek vége. Ez már túl veszélyes játék és értelme se sok van. Soha nem volt köztünk szex, de sokkal több volt, mint szabadott volna. Szóval ha van eszed, kimenekülsz ebből az egészből idejében. Ennél még a langyos trutyi is sokkal jobb. De mindegy, mert tudom, hogy ha elölről kezdhetném, akkor is belesétálnék ebbe a csapdába. Igazából nem volt választásom, akkor se, ha mindenki szerint igen.
2020. dec. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
22%
Hopp-hopp, felbukkant valaki? Erről valahogy lemaradtam. Akkor csak a szokásos női hipergámia
2020. dec. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:

25, nekem ez a helyzet kicsit sem szokásos és a "felbukkant" semmilyen konkrét cselekményt nem jelent.


24, ez nagyon szomorú :( Őszintén remélem, hogy az illetőnek valóban nem tetszem, mert én is tudom, hogy jobb ez így.

2020. dec. 12. 19:12
 27/36 A kérdező kommentje:
25, utána olvastam ennek a hipergámiának. Miből gondolod, hogy nincs egzisztenciám, munkám, karrierem? és miből gondolod, hogy az a másik jobb státuszú?
2020. dec. 12. 19:24
 28/36 anonim ***** válasza:
54%
Nem gondolom, hogy nem rendelkezel ezekkel a dolgokkal. Ez a hipergámia valahol egy természetes dolog is, főleg, hogy nagyon ki van nyitva a világ, kb. minden nap más, tőlünk sokkal jobb státuszú embereket látunk. Akarva, akaratlanul keletkezik egy vágy a jobb iránt, ami jellemzőbb a nőkre, de férfiaknál is előfordul manapság bőven. A lényeg, hogy ezek a vágyak elnyomják az olyan dolgokat, mint az egyszerű ember élete vagy éppen párkapcsolata, házassága stb
2020. dec. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
60%
A "szerelmi vágyról" meg ajánlom neked a Keserű méz című filmet
2020. dec. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:
De nem értem hogy jön ide a státusza. Nem gazdag, ha erre céloztál volna. Én sem élek rosszul. Komolyan, mindenkinek a pénz az első gondolata?
2020. dec. 12. 19:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!