Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi történik a házasságban, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik a házasságban, ha elmúlik a szerelem és a szexuális vonzalom?

Figyelt kérdés
Ti maradnátok/maradtatok? Vagy korrektebb válni? A válás vagy a maradás a bátrabb megoldás? Önmagunkkal, a társunkkal szemben egyenes, ha ilyen helyzetben maradunk? A gyerek számára mi a jó példa ilyenkor, benne maradni vagy válni?

2020. dec. 12. 13:45
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

Arról nem esett szó, hogy a férjed hogy áll a dolgokhoz?

Nem lehet hogy a gyerek miatt nem tudtok eleget kettesben lenni?

Le kellene ülni vele, őszintén beszélni, hogy úgy érzed valami gáz van a kapcsolattal. Persze csak akkor ha szeretnéd is megmenteni. Bár valahogy úgy érzem hogy nem.

Ha amúgy minden jó, jó apa, jó férj, akkor talán adni kéne egy esélyt kettőtöknek.

De arra a másik házas férfire ne alapozz.

2020. dec. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:
Jó apa, jó férj, nagyon jó ember. Ő annyira családcentrikus, hogy neki minden jó. Minden álma a gyerek volt. Nem igaz, hogy nem szeretném megmenteni a házasságomat, csak valahogy nem tudok hinni benne, hogy sikerülhet.
2020. dec. 12. 21:22
 33/36 anonim ***** válasza:

Én azt látom h téged már foglalkoztat a másik krapek is,még ha egyenlőre csak gondolati szinten.

Ha esetleg mégis úgy döntesz hogy elindulnál ezen az úton,kalkuláld bele a lebukást is.

Na,onnantól búcsút mondhatsz a jelenlegi nyugodt bizalmas életednek akárhogy is alakuljon.

Bocs,nem akarom az észt osztani,tapasztalat..

43f

2020. dec. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:
33, nem észosztás, én tettem fel a kérdést és minden válasznak örülök. Tudom sokaknak ezek üres szavak, de én tényleg nem akarok félrelépni. Nekem ez emberileg nem fér bele, nem csak a férjemet, magamat is sokkal többre tartom ennél. Valóban foglalkoztat az a férfi, sajnos a gondolataimat még nem tudom olyan jól irányítani, de ha eszembe jut és rajtakapom magam, igyekszem másra gondolni. Az alapvető probléma nem ez a férfi, ő inkább a lakmuszpapír, ami megmutatta, hogy valami nem stimmel. Le lehet élni így egy életet is, mert a férjem jó ember, jó barátok vagyunk. A kérdés az, megéri-e. Vagy megéri-e szétmenni.
2020. dec. 13. 13:11
 35/36 anonim ***** válasza:
50%
34-es, majd ugyanezt akkor, amikor lesz esélyed annál a férfinél...Kb. mintha egy tornádóval szállna szembe az ember. Szart se érnek olyankor ezek a szavak, hogy de nekem emberileg nem fér bele. Az, aki nemet mond egy viszonzott szerelemre, csak hogy a gerince megmaradjon, az öngyilkosságot követ el, most szólok. Ettől még nem biztos, hogy jó döntés. Más is belehalhat, nem csak mi.
2020. dec. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
35-ös, ez ütős volt...
2020. dec. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!