Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit gondoltok párom viselkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok párom viselkedéséről?

Figyelt kérdés

Párommal négy éve vagyunk házasok és közös gyerekünk nincs. Neki van sajátja de nem velünk él. Nem is ez a lényeg. A problémám a munkahelyhez kapcsolódik. Évekig éltem egyedül mielőtt megismertem páromat,nyilván közben volt is kapcsolatom de nem együtt élős. Mindig dolgoztam és korán keltem,ilyenkor arra figyeltem hogy azért a napi 6 óra alvásom meglegyen. Szabadnapkor értelemszerűen többet aludtam.

Párommal összekerültünk,én továbbra is korán kelek,4 óra előtt valamennyivel. Általában hétvégén dolgozom,ő olyankor itthon van és reggel sokáig alszik. Ilyenkor rendszeresen nehezményezi ha este 23 óra körül már álmos vagyok. Többször azt mondja nem lehet egy filmet végignézni velem. Miközben ő másnap 9-10 óráig alszik.

Van hogy elalszom még 23 előtt,sajnos mivel megy a tévé felébredek rá. Amikor már kb. harmadszor felébredtem összeveszünk,majd utána már a csendben sem megy az alvás. Hiszen felidegesítem magam azon párom miért nem érti hogy nekem korán kell kelnem és aludnék.

Ő azt mondja aki álmos az alszik,miért zavar a tévé.

Ti hogy látjátok ezt? Már nagyon elegem van. 41/nő


2021. febr. 1. 17:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Hogy egy tapló.

Ha én nem tudok aludni, de a párom már elaludt, nagyon figyelek, hogy nehogy felköltsem vèletlenül. Paplan alatt olvasok pl vagy másik szobába megyek át. És fordítva is figyel erre. Ha elaludtam a film közben,ő szépen kikapcsolja.

Mond neki, hogy nyugodtan fellelhet veled egyszerre, megnèzheti mikor lesz álmos este. De egy komoly fejmosást megèrdemel, szerintem nem normális, hogy ennyire nincs tekintettel rád. Ráadásul a pihentető alvas minden szempontból nagyon fontos, erre én is kényes vagyok.

2021. febr. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
1-es mindent leírt. A férjed érzéketlen.
2021. febr. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
63%
Tv alapbol nem haloszobaba valo..
2021. febr. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Egy pöcs.. Húzzon ki a nappaliba tv-t nézni, majd ha hétvégén te kelsz 4kor, ba*zd rá a villanyt, hogy kisüljön a retinája, megtanulja egyből hol a helye.

Komolyan némelyik ember mit gondol már magáról.. és te 4 éve tűröd neki ezt a taplóságot..

2021. febr. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy azért sem ért meg engem mert ő tud tévé mellett aludni.

Nincs egyébként hova átmenni,van ugyan egy másik kicsi szobánk de nincs berendezve. Vettem már oda egy kemping ágyat,akkor meg az volt a baja hogy nem vele alszom.Úgy szereti ha mellette vagyok.

2021. febr. 1. 17:31
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor döntse el, hogy tv vagy te.
2021. febr. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Empátiája nulla.Egyáltalán nem tudja beleélni magát másnak a helyzetébe.Cserébe önző is, mert csak azért is veled akar aludni, hiába raktál neki külön ágyat.

Ő minden másban is ilyen, ha neked ez kell...

2021. febr. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem neki,magamnak vettem egy kempingágyat. Nem tudok tévé zajában aludni,párom későig tévézik. Szeretné ha belekezdünk egy filmbe végignézni,és mivel együtt nézzük nem annyira tetszik neki ha elalszom.
2021. febr. 1. 20:29
 9/16 anonim ***** válasza:

7-es vagyok.

Látom leszűrted a lényeget.

Önző és sz@arik rád, sokan leírták. Ezt vagy megbeszéled vele (úgyse fogja érteni) vagy szakítasz vagy így marad és szenvedsz.

Ha kisebb dolgokban ilyen semmi jóra ne számíts nagyobb problémáknál majd.

2021. febr. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én gyerekkorom óta csak TV-re tudok elaludni különben kéne 2 óra, hogy elaludjak. A párommal nincs TV a hálószobában ezért tabletet nézek esténként fülhallgatóval, mert ő csendben szeret aludni. Szerintem minden kapcsolatban kell valamennyi kompromisszum, ha ő ezt nem tudja érted megtenni, akkor nem nagyon szeret... Lehet már bluetooth fülest is venni a TV-hez, nem kell feltétlen ölben lévő laptopot vagy tabletet néznie. Javasold neki ezt vagy különben mész a kempingágyra a másik szobába. Ha ez sem tetszik neki, akkor hajnalni 4-kor ébreszd fel mindig, hátha magába száll. De van egy olyan érzésem, hogy nem fogja semmi meghatni...
2021. febr. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!