Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit gondoltok párom viselkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok párom viselkedéséről?

Figyelt kérdés

Párommal négy éve vagyunk házasok és közös gyerekünk nincs. Neki van sajátja de nem velünk él. Nem is ez a lényeg. A problémám a munkahelyhez kapcsolódik. Évekig éltem egyedül mielőtt megismertem páromat,nyilván közben volt is kapcsolatom de nem együtt élős. Mindig dolgoztam és korán keltem,ilyenkor arra figyeltem hogy azért a napi 6 óra alvásom meglegyen. Szabadnapkor értelemszerűen többet aludtam.

Párommal összekerültünk,én továbbra is korán kelek,4 óra előtt valamennyivel. Általában hétvégén dolgozom,ő olyankor itthon van és reggel sokáig alszik. Ilyenkor rendszeresen nehezményezi ha este 23 óra körül már álmos vagyok. Többször azt mondja nem lehet egy filmet végignézni velem. Miközben ő másnap 9-10 óráig alszik.

Van hogy elalszom még 23 előtt,sajnos mivel megy a tévé felébredek rá. Amikor már kb. harmadszor felébredtem összeveszünk,majd utána már a csendben sem megy az alvás. Hiszen felidegesítem magam azon párom miért nem érti hogy nekem korán kell kelnem és aludnék.

Ő azt mondja aki álmos az alszik,miért zavar a tévé.

Ti hogy látjátok ezt? Már nagyon elegem van. 41/nő


2021. febr. 1. 17:05
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
De értelek titeket,sajnos én is így gondoltam hogy önző.Próbáltam vele többször már megértetni hogy sosem tudtam zajban aludni.Nem érti,folyton azt hajtogatja aki álmos az alszik.Ez a film nézés is,szereti velem nézni ahogy elmondja,azért zavarja ha elálmosodom.Ha meg mondom neki hogy aludnom kellene hamarabb mert korán kelek,arra az a válasza hogy szeret azért ilyen.
2021. febr. 1. 22:01
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Keltsd fel 4 orakor. Par alkalom eleg lesz.
2021. febr. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
"Drágám, engem nagyon zavar, hogy amikor 4-kor felkelek, te még alszol. Szeretlek, és veled szeretek reggelizni, készülődni. Úgyhogy kelj fel velem hétvégén 4-kor."
2021. febr. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
13-as vicces! Ebből a példából lehet érteni a lényeget,bár szerintem párom még így sem értené.Pedig nem buta ember.
2021. febr. 2. 11:17
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

A férjed egy tahó, kell ez neked?


Szerintem sokkal jobb szinglinek lenni, mint nemtörődöm emberek hülyeségeit eltűrni.

2021. febr. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
51%
A férjed valóban nem buta, de TE igen. :(
2021. febr. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!