Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rohadtul idegesít a párom és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rohadtul idegesít a párom és hiába kérem, nem változtat a viselkedésén?

Figyelt kérdés
Családi összejövetelekkor a párom egy teljesen más személyiséggé alakul, és infantilisen viselkedik velem. Gáz dolgokkal ugrat, kellemetlen helyzetbe hoz, amiből ő jön ki előnyösen, viccesen ütöget, én meg ilyenkor kényszeredetten vigyorgok, pedig meg tudnám folytani. Ezerszer mondtam már neki, hogy fejezze be, ne legyen gyerekes, ha ketten vagyunk akkor normálisabb. Erre azt mondja, hogy velem nem lehet viccelni, és mindent túlreagálok. Elegem van belőle. :(
2020. dec. 28. 17:55
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
A szülei szemében ő még mindig egy kisgyerek, és az is marad örökre. Ezért viselkedik előttük így.
2020. dec. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Dettó mint a férjem. Otthon szoktam hagyni. - Egyedül megyek inkább. - Barátnővel megyek. - Fiammal megyek.
2020. dec. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ha nem tudom elfogadni ezt benne, akkor ne tervezzek hosszú távra?
2020. dec. 28. 18:40
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan megmondanám neki ,hogy fordított helyzetben ha átmennék hülyegyerekbe és ütögetném a kis fejét nem tudom mit szólna.Sokáig nem tűrném rohadt idegesítő lehet.
2020. dec. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
23%
Nincs tökéletes férfi.Kár lenne emiatt otthagynod.A következő hapsiban más lesz a hiba.Majd iszik,dohányzik,stíröli a csajokat,fingik,kötekszik, smucig,tul sok sexet akar vagy túl keveset...Egyszóval még örülhetsz,ha csak ennyi ami zavar benne.Hidd el mások sokkal rosszabbul jártak....
2020. dec. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Törődjek bele, mert jobbat úgysem találok? :(
2020. dec. 28. 20:19
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
#6 valóban nem találsz? Ez az egyetlen probléma ami zavar?
2020. dec. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenbe nem törődnék bele. Exem mindig ilyen tudálékos flegma stílust vett fel ha a barátaim közé vittem, hamar szakítottam is. És milyen jól tettem, a mostani párom tökéletes. Nyilván nem hibátlan, de sokkal tolerálhatóbb hibái vannak.
2020. dec. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!