Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Most lesz 10 éve hogy együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most lesz 10 éve hogy együtt vagyunk párommal házasság nélkül, nem tervezzük hogy házasodnánk, mi erről a véleményed?

Figyelt kérdés
Én fiatalon még szerettem volna, de párom házasság ellenes. Ahogy teltek az évek, egyre kevésbé lett jelentősége számomra a házasságnak, mostmár úgy gondolom, tökmindegy a papír, számomra nem az bizonyítja a kapcsolat szintjét. 32/N

2021. febr. 7. 15:47
1 2 3 4 5 6 7
 11/64 A kérdező kommentje:
Kíváncsi természetű ember vagyok, és mindig érdekel minden oldal véleménye. Alapból nagyon nyitott ember vagyok, szeretek elmélkedni apróságokon is
2021. febr. 7. 16:10
 12/64 anonim ***** válasza:
82%

számomra is ellenszenves dolog, ami lett a házasságból. főleg ez az állami része, hogy így le kell papírozni, mint egy üzleti ügyet.


az a része, hogy egy szertartás, ami nekünk és a családunknak, barátainknak szól az nincs ellenemre.

2021. febr. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/64 anonim ***** válasza:
82%

"Én fiatalon és most egészen máshogy látom."


Nyilván, mert feladtad, hogy a felesége legyél.

2021. febr. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/64 A kérdező kommentje:

13


Így is lehet értelmezni, de úgy is, hogy már nem érdekel a külvilág véleménye, mert teljesen biztos vagyok magunkban.

2021. febr. 7. 16:14
 15/64 anonim ***** válasza:
94%
Akkor sok boldogságot!:)
2021. febr. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/64 anonim ***** válasza:
59%
Az ilyenekkel, mint amilyen pár ti is vagytok, szokott az előfordulni, hogy valamelyik félbe belecsap a villám, lelécel egy új csajjal/hapsival, és 2 hónap múlva megházasodik, 9 hónap múlva meg jön a gyerek.
2021. febr. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/64 anonim ***** válasza:
79%

Minden relatív.

Te boldog vagy vele, és ez a kulcs. Ha választanod kell, hogy kitisztítsd a papírt, de megromlik a kapcsolat, vagy netán elhagy, vagy maradtok így, akkor az utóbbit választod. Túl sokat tennél kockára, miközben 10 év után csak a jogi részében lenne különbség. Most is úgy éltek, mint férj és feleség.


Sokan azért koccolnak le, ha nincs esküvő, mert a kapcsolatukban az az egyetlen pozitívum, hogy nem szinglik. És/vagy annyira túlértékelik, hogy mi változik a házassággal. Nekik fontosabb, hogy házasodjanak, mint az aktuális kapcsolatuk. Inkább kilépnek.

Azért is, mert a "miért nem veszel el" "mert drága a válás", "Mi lesz, ha gyerekkel hagysz ott" "gyerekkel is lehet válni" és hasonló sablon párbeszédek erősen arra utalnak, hogy a másik nem velük tervez hosszú távon. Buta módon pont ezért erőlködnek sokan, hogy házasodjanak, mert akkor nehezebben lép ki a másik a rossz kapcsolatból is.

2021. febr. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/64 anonim ***** válasza:
37%
#16 de legalább nem kerül pénzbe a válóperes ügyvéd 🤷‍♂️
2021. febr. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/64 anonim ***** válasza:
64%

Eleve nem jövök össze olyannal, aki nem akar házasodni. Nekem rz egy fontos dolog. Más azért hagyja ott a párját, mert ő akar gyereket, a párja meg nem. Ez pontosan ugyanilyen dolog. Nekem olyan pár kell, akivel be tudom teljesíteni az álmaimat. És bizony ez is az álmom.


Másnak meg nem

2021. febr. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/64 anonim ***** válasza:
82%

A kerdezőnek nyilvan nem ez a legnagyobb álma, hanem egy boldog kapcsolat. Amíg utóbbit megkapja a párjától, addig nem érdekli, hogy nem feleségnek szólítja.

Bolond lenne eldobni azért, hogy hátha lesz olyan, aki elveszi, legfeljebb vele rosszabb élete lesz 50 éven át.

2021. febr. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!