Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért mond nekem ilyeneket a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mond nekem ilyeneket a férjem?

Figyelt kérdés
Reggel kicsit össze szólalkoztunk. Most megint az a baja, hogy nem volt szex egy ideje. Közölte, hogy én egy senki vagyok, akinek egy önálló gondolata nincs, mindig azt csinálja, amit a főnöke mond neki. Otthon is hogy néz ki a lakás, ott sincs semmi csinálva. Több éve könyörögtem, fessük ki a lakást, neki soha nem jó semmi időpont. Szóval én csak egy droid vagyok, aki nem tud önállóan gondolkodni és aki sehova nem fejlődik. Igaz, elvégeztem egy egyetemet munka mellett, a munkahelyemen számítanak rám, fontos munkát végzek és szeretem is csinálni. A gyereket kihúztam a gödörből, egyedül jártam utána, hogy mi a baja és mi rá a gyógymód. De semmi nem elég és semmi nem jó, amit csinálok. És ilyen beszólogatás után nekem vidáman le kellene vele feküdnöm, mert ezt ő megérdemli.
2021. márc. 3. 08:55
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
De mit szeretnél? Milyen újdonságot? Mennyire vagy megelégedve önmagaddal?
2021. márc. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
61%

Havi 1-2 alkalom kontra naponta-kétnaponta.


Ez áthidalhatatlan különbség!


Amikor összejöttetek, akkor is ilyen nagy volt a különbség az igényetekben? Szerintem akkor együtt se maradtatok volna!


Azt nem hinném, hogy neki az évek múlásával kellett egyre gyakrabban. Inkább azt, hogy valaha te is gyakrabban akartad (ha nem is naponta), most viszont már csak ilyen ritkán.


Nézd, itt már jó megoldás nincs csak rossz és kevésbé rossz.

Pl. hogy akár kívánod, akár nem, megteszed neki önzetlen szeretetből.

Vagy elfogadod, hogy más nőkkel is van szexuális kapcsolata. Megbeszélitek, hogy érzelmek kizárva, nincsenek romantikus esték másokkal, de nem veszed tőle rossz néven, ha egy kolléganővel vagy más ismerős nővel diszkréten elintézi ezeket a dolgokat.

A harmadik variáció, hogy elváltok.

A negyedik, hogy párterápiára mentek. Elképzelni nem tudom, mit tudna a párterapeuta ilyenkor mondani, de lehet, hogy van erre olyan megoldás, amire mi laikusként nem gondolunk. Ez utóbbi megoldást csak azért vetem föl, mert mégiscsak van egy gyerek, tehát meg kéne próbálni közös nevezőre jutni. Ha nem lenne gyerek, pláne, ha még közös lakás és házasság sem, akkor azt mondanám, keressetek mást, akivel összeilletek e téren is.

2021. márc. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Szakítsatok.
2021. márc. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
78%

Nyilván nem kívánod, ha ilyeneket mond, én sem kívánnám a páromat, ha így beszélne velem. Mert ez egy ördögi kör. A másik meg, ahogy írta más is, hogy ez nem így működik, hogy te "lecummantod" és rendben van. Ez a férfi mégis mit tesz azért, hogy neked jó legyen? Ja, semmit? Magán kezdhetné el akkor a változtatást.

Párterápiát javaslok, mert hogy "nincs szex" ez csak egy tünet. A valós probléma sokkal mélyebb.

2021. márc. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
63%
Bammeg kérdező, hónapok óta idejársz szidni a férjed meg mártírkodni, most már rohadt unalmas. Áruld már el, valaki pisztolyt tart a fejedhez, hogy benne maradj ebben a kapcsolatban, ha ennyire szar minden? Valaki kényszerít, hogy egy olyan kapcsolatban legyél amit gyűlölsz és amiből már eleged van? Miért nem arról rinyálsz, hogy milyen gyáva és megalkuvó vagy?
2021. márc. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
73%
Azt nem csodalom, hogyha ilyen tusko paraszt, hogy nem akarsz vele lefekudni. Valoszinuleg nem sokan vallalkoznanak ra a hozzaszolok kozul sem. Itt tenyleg az a kerdes, hogy mit akarsz te meg ettol a parkapcsolattol, aminek a cumizas az origoja? Ha van, akkor minden jo, sut a nap stb. Ha nincs, akkor meg a devla vigyen el. Nem egy magas intimitasi szint ez. Anelkul meg minek a kapcsolat? Lathatoan nem egy civilizalt ember, az ossze pozitiv dolog ami lejott belole, hogy o gyerek apja. Ha ezt tekinthetjuk pozitivnak. A kommunikacioja konkretan a verbalis bantalmazasban merul ki. Te pedig turod. Annyira nem lehet szornyu egyedul, hogy ne hagyhatnad el. Legalabb a napi bantalmazastol megmenekulnel. Meg a cumikazos felszolitasoktol. Nem erzed katasztrofanak ehhez a kapcsolathoz valo ragaszkodasod? Kene.
2021. márc. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
70%
Lapát. Most.
2021. márc. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
54%
17-es vagyok. Elnézést, nem válaszoltam a kérdésre: Mert egy önző, büdös paraszt, azért. Ja, és mert megteheti.
2021. márc. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez vicces.

Bárcsak az én férjem szeretné naponta ... nálunk pont fordítva van.

Tudja, mennyire kívánom, de nem adja meg nekem.

Megcsalni nem fogom, ezért kilépek.

2021. márc. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
19, mármint soha nem adja meg, vagy csak a napi rendszeresség nincs meg?
2021. márc. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!