Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ki lennétek akadva ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki lennétek akadva ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

A férjem sosem tud normálisan viselkedni ital társaságában. Ha ital van a kezében bármilyen kis vagy nagy összejövetelen akkor iszonyat K.O-ra issza magát. Mindig keresi a "bulikat", hogy mikor tud inni egy nagyot. 1 kezemen meg tudom számolni hányszor vette figyelembe a kérésemet, hogy ne igya magát segg részegre a 12év alatt. Úgy csinál felnőtt fejjel mint egy 16 a éves aki most talált rá az alkoholra.

A kaput az a most éjszaka tette be. Névnapot ünnepeltünk, pár közeli családtag jött át hozzánk, természetesen a férjem most sem bírt magával, nagyon berugott. A névnapozás után alig bírtam bekönyörögni az ágyba hogy feküdjön le. 1 óra előtt nem sokkal arra ébredtem, hogy a férjem aki mellettem fekszik az ágyban egyszerre fosta és hányta össze magát és az ágyunkat. A látványtól legszívesebben sírtam volna. Beültettem a férjemet a kádba mert gyalázatos állapotban volt. Amíg fürdött addig letakarítottam az ágyat, beraktam a cuccokat a mosógépbe. A férjem csak ült a kádban és bután vigyorgott rám, közben kérdezte, hogy mi van cica. Iszonyat mérges vagyok még mindig. Ti mit tennétek a helyemben? Holnap meg mondom neki, hogy ez volt az utolsó. Nem tűröm tovább, hogy így viselkedjen, választhat, köztünk és a "kis bulikában italozás" között. Viszont már előre látom, hogy meg fog sértődni és nem lehet majd vele beszélni.


2021. márc. 7. 01:41
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
19%
De ez nagyon pengeél tánc. Mert ha ilyen csak azt látja hogy ő mindent csak elcseszni tud, még kevesebb lesz az önhite és mégjobban menekül..ahelyett pont, hogy összeszednè magát. Mert eleve ahhoz önmagát kellene elitélnie. Es aki önmagát elitéli, az ujabb kudarc csak.
2021. márc. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
14%
De nem egy alkoholistáról beszélünk, aki saját maga elől menekül a piába. Egy olyan egyébként józan életvitelű egyénről, aki nem ismeri a határait és vállalhatatlan, ha inni kezd. Ezen ő könnyen tudna segíteni. Pl. azt mondja a harmadik feles után, hogy "köszönöm, nem kérek többet".
2021. márc. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
68%
Pont ez az, hogy nem tudja ezt mondani, hogy nem kér többet, mert alkoholista.
2021. márc. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
100%
Ki lennék akadva és nem is házasodnék össze olyan emberrel, aki rendszeresen képtelen kontrollálni magát.
2021. márc. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
34%

Az, hogy valaki heti 1-2 alkalommal iszik, ha valamilyen összejövetel van, az nem alkoholizmus. És nem azért nem tud nemet mondani, mert remeg az alkoholért, hanem mert gyenge akaratú és meg akarja mutatni ki a Jani a háznál... de mindegy, nem vitatkozom.

Szerintem ez nem az a szint, ami miatt "szegény szerencsétlen" pasas elvonóra szorul. Ez az a szint, ami miatt s*ggberúgásra szorul, mert amellett, hogy lehet az alkoholizmus kezdeti szele, önmagában is elfogadhatatlan viselkedés ez. De ez csak az én véleményem.

2021. márc. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
91%

Az is alkoholista, aki ha elkezdi, nem bírja megállni.

De az rosszabb, hogy egy ágyba szarás hányást mosolyogva kezel. Minimum sajnálkozzon szégyenben úszva.

2021. márc. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%

És ilyen pasinak van felesége, basszus:(((

Nálam ennek egy tízezred része válóok lenne.

2021. márc. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
24%
Én azt tettem volna a helyedben, hogy amikor hallom, hogy ismét berobbant a vírus akkor nem tartottam volna bulit. És akkor a kérdéses eset sem történt volna meg.
2021. márc. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%
Ez durva.
2021. márc. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
100%
Ez brutalis. Ha ennyit eltursz neki, gondolom majd ezt is el fogod, de nagyon remelem, hogy nem lesz igazam es ha segitseggel, ha anelkul, de sikerul lapatra tenned ezt az allatot. Mert ez mar allati viselkedes, sot, az allatok nagy resze se fossa ossze a fekhelyet. Az ilyesmi mertektelenseget sosem tudnam megbocsajtani, maximum egy-ket alkalommal egy rosszulletet, na de ilyet soha, az sem erdekelne, hogy csak most eloszor fordult elo.
2021. márc. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!