Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tennetek ha ilyen helyzetb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennetek ha ilyen helyzetben lennetek?

Figyelt kérdés
A ferjem exbaratnojerol van szo. Par honapig jartak terhes lett nagyon csalodott volt hogy a ferjem nem koltozott vele ossze. A gyereken keresztul minden kozos programjaba beleronditott a volt baratnokkel. Evek ota nincsennek egyutt de meg mindig szereti. Ugy volt hogy ma atjon megbeszelni a gyerek ovadai problemajat. Pont akkor ertem haza hallottam hogy mondja a paromnak hogy mennyire szereti es elkezdett leoltozni. A ferjem termeszetesen leallitotta es elkuldte. Nem szoltam rola hogy eszrevettem,hallottam. Van valaki hasonlo helyzetben? Egy ilyen tapados no mikor fog lekopni? A hazba nem fog jonni megegyszer az biztos. Eppen eleg baj hogy a gyerek miatt beszelniuk kell. Mit csinalnatok ebben a helyzetben? Mar tele a hocipom ezzel a f**** novel.
2014. nov. 21. 16:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Húúú,én biztos kilöktem volna meztelenül az utcára!
2014. nov. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Kár, hogy nem szóltál neki, hogy hallottad. Jó határozottan meg kellett volna mondani neki, hogy menjen a fenébe. Oda engeditek a lakásba a gyerek érdekében és így hálálja meg.
2014. nov. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Vegig akartam nezni a ferjem reakciojat. Nagyon magam alatt vagyok ezektol olyan merges vagyok a paromra hogy annak idejen nem vigyazott joban, es terhes lett a no.
2014. nov. 21. 16:57
 4/13 anonim ***** válasza:
ne hibaztasd a ferjed. foleg hogy elzavarta az exet. nem erdekli ot ezekszerint, mondjuk az nem lehet hogy meghalota hogy hazaertel es azert utasitotta vissza? kikellet volna alnod magadert es megtepni a ri...cot. akkor megijedt volna es nem merne menni. am meg legyel ott mindig a megbeszeleseknel. jogod van hozza ha a ferjed mar.
2014. nov. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
52%

Nekem apám és anyám elvált. Amikor apámhoz mentem látogatásra akkor anyám soha nem jött velem akárhány éves voltam.

21/F

2014. nov. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
25%

"olyan merges vagyok a paromra hogy annak idejen nem vigyazott joban, es terhes lett a no."


Ne hibáztassad a férjedet, mert biztos, hogy átverte ez a ribi!

(Olvastunk már itt olyant, hogy a használt kotonból töltötte vissza magába a nő gyertyaállásban.)

2014. nov. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Sajnos az a baj, hogy a gyerek indokán mindig fog találkozni a pároddal.

Nálunk nem pont ilyen témában, de ugyancsak levakarhatatlan az ex. És mindig a gyerekkel takarózik.

A pároddal kell ezt megbeszélni, mert ha "hisztizel" akkor te leszel a rossz, ha meg mindent rájuk hagysz, akkor később már nehezebb lesz a nőt leállítani.

2014. nov. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

tyuha hat igen... szerintem bizhatsz a ferjedben az hogy az exe "ra akart maszni" es o elutasitotta csak azt mutatja hogy ot mar nem erdekli egyantalan

viszont az exevel a helyedben alaposan el beszelgetnek es le alitanam!!

2014. nov. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én is elvált nő vagyok,van közös gyerekünk. A párod exe ritka gusztustalan egy ember!!!Ha rám hallgatsz, a következőt teszed: leülsz a férjeddel és elmondod neki, hogy tanúja voltál a jelenetnek és értékeled, hogy ő így reagált, eddig is megbíztál benne és ezután is meg fogsz. Mert tudod, hogy ő jó ember, ellentétben az exel, aki zsarolni próbálja a gyerekkel. Az, hogy a saját otthonotokban mit művelt, az kritikán aluli. Javasolhatod a férjednek, hogy a gyerekkel kapcsolatos dolgokat e-mailben vagy telefonon tárgyalják le. Mi sem találkozunk személyesen a gyerek miatt, csak mikor elviszi láthatásra, kiviszem a kapuba, meg visszahozom, de még a házba sem jöhet be a volt férjem, én meg aztán mióta elváltunk a lakása felé sem jártam. Többet ne jöhessen be a közös otthonba, az a TI intim szférátok! Te semmiképpen ne lépj kapcsolatba az exel, mert az csak adja alá a lovat. Ha látja, hogy levegőnek nézed, le fogja vágni, hogy nem tekinted vetélytársnak. Itt a férjednek kell lerendezni ezt a nőt egyszer és mindenkorra! Arra vigyázni kell, hogy a gyerek ne sérüljön.
2014. nov. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én is a helyedben szólnék az exnek valahogy!De előbb a férjeddel beszéld meg, hogy amikor találkoznak,te is ott legyél!!!
2014. nov. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!