Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem nem hajlandó többé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem nem hajlandó többé hozzám érni. Normális ez?

Figyelt kérdés

13 éve vagyunk együtt. Eddig soha nem merült fel témaként egymás múltbeli szexuális élete. Persze tudta hogy volt előtte 3-4 komoly kapcsolatom. Gondoltam gondolja hogy ezekben a kapcsolatokban szex is volt. 21 éves voltam, mikor megismerkedtünk. Van két kislányunk is. Erre tegnap este valahogy rákérdezett és mondtam hogy persze ezekben a kapcsolataimban szex is volt. Erre totál kiakadt, hogy ő azt hitte szűz voltam mikor megismert. Elképzelésem sincs honnan vette. Ráadásul mondta mindig milyen szuper vagyok az ágyban, biztos született tehetség vagyok.

Ma reggel azt mondta, nem tud úgy tekinteni rám mint eddig, és nem tudja képes lesz e bármikor is szeretkezni velem a jövőben. Normális az ilyen?


2021. márc. 7. 20:09
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
miért pont most hozta ezt fel? eddig nem érdekelte? honnan vette h nem volt szex a korábbiakkal?
2021. márc. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Azt se tudom Csak szóbajött. Mostanában amúgy is féltékeny, az egyik munkatársamra különösen. Pedig csak egy kollégám, semmi több. Erre most ez. Nagyon el vagyok keseredve. Nem adtam okot ezekre soha. :( Igen nem voltam szűz. De nem is mondtam hogy az lennék.
2021. márc. 7. 20:43
 13/28 anonim ***** válasza:
95%

Nem ritka hogy a megcsaló fél magából kiindulva kezd vádaskodni.

Tuti van valami a háttérben mert ennyire hülye ( már bocs ) de nem lehet senki.

2021. márc. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
94%
kiváncsi leszek milyen csajt szedett össze, vagy akart de nem jött össze
2021. márc. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
4%
Hát ez egy baromi nagy kamu kérdés:D
2021. márc. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 Alessandro10 ***** válasza:
90%

Komoly pasi lehet, ha az első alkalommal nem tapasztalta, hogy már nem vagy szűz.

Bár az is érdekes, hogy a kapcsolat elején nem került szóba ez a kérdés.

Lehet, igaza van a többségnek, miszerint itt valami lehet a háttérben.

Valamiért frusztrált a párod.

Beszéljétek meg ezt a dolgot minél előbb!

2021. márc. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem is megcsal.

Annyi ilyen van, hogy a megcsaló fél ilyen módon akarja hirtelen a párjára vetíteni a saját bűntudatát.

Mellesleg ő szűz volt, mielőtt összejöttetek? Hogy nem tudta eddig, hogy te nem, ami 21 évesen azért elő szokott fordulni.

2021. márc. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem itt már elhallgatsz valamit a sztoriból.
2021. márc. 8. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

Nem hallgatok el semmit és nem kamu. Egyszerűen teljes mértékben le vagyok döbbenve...

Amúgy is fura mostanában féltékeny nagyon

2021. márc. 8. 07:25
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos egyet kell értenem azokkal, akik szerint megcsal téged. Egyrészt emiatt féltékeny rád (13-nak teljesen igaza van), másrészt most direkt szítja a feszültséget mondvacsinált okok miatt, hogy veled többé ne kelljen szexelnie.

Az is lehet, hogy a megcsalás már régebben kezdődött, de most jutott el oda, hogy borítani akar.

13 év és két kislány után (gondolom 6-10 év körül lehetnek) elhiszem, hogy iszonyúan megvisel.

Szerintem nyugodtan mutasd meg neki ezeket a válaszokat. Aztán csak figyeld a reakcióját!

2021. márc. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!