Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megalázva, szégyenkezve érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megalázva, szégyenkezve érzem magam amikor visszautasítja a szexet a feleségem?

Figyelt kérdés

Elöször volt ez a fejfájásos dolog, sok volt a teendö a gyerekkel, fáradt. Megértettem, megbeszéltük, hogy ha havi 1-2 van az is jó lesz. Hát sajnos már 10 hónapja semmi. Mindenböl kiveszem a részemet, gyakran egész napra pihenni hagyjuk, reggelit csinálunk neki, hogy pihenjen majd elmegyünk fiús programra egész napra, estére meg a mamához viszem a gyereket. Ilyenkor mindig viszek valami kis ajándékot meg egy üveg bort. Arra számítok, hogy kettesben nézünk egy filmet vagy elmegyünk sétálni, beülünk valahova (jó most nem) megisszuk a bort, jól érezzük magunkat, aztán szexelünk egy nagyot. Sajnos ha odakerül a sor, ellöki a kezemet, elfordul, ha próbálom simogatni, bármi akkor durván rámszól, hogy hagyjál már! A sokadik alkalom után már szégyellem magam ilyenkor, úgy érzem magam mint valami szexuális eröszakoskodó, félve közelítek hozzá. Megalázottságot is érzek. Mostanában azt találta ki, hogy simogassam a hátát. Tegnap merevedésem volt közben, amit észrevett és kinevetett, majd hozzátette nehogy azt higyjem lesz bármi mert ö fáradt és különben is a szülöi lét már nem erröl szól és én nem is akarok második gyereket, úgyhogy ennyi.

Mi lehet erre a megoldás? Mindent bevetettem már sajnos. Próbáltam már nem csak romantikusnak lenni, hanem ilyen macsósnak lenni, hogy elkaplak a fürdöszobában, de az se jött be.


2021. márc. 14. 07:08
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
75%
Kuka
2021. márc. 14. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
96%

Nagyon nem természetes, hogy így viselkedik, ráadásul gúnyt űz belőled. Mi az hogy kinevet hogy úgysem lesz semmi. Ez szerintem megalázó. Nagyon sajnálom...


33N

2021. márc. 14. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
25%
Annyira unalmas már ez a sok xar kamu kérdés, amiben a férj hasoncsúszik és a feleség egy hárpia. Az se normális, aki ezt újra és újra beveszi.
2021. márc. 14. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
60%
Nem kíván= nem szeret!
2021. márc. 14. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
23%
Szintén házas szerető.
2021. márc. 14. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
78%

Ráadásul ugyanilyen kérdés már rémlik nekem.


Ha mégsem kamu kérdés lenne, akkor kérdező én a helyedben nagyon határozottan, nagyon komolyan az asztalra csapnék (átvitt értelemben), és elbeszélgetnék az asszonnyal, hogy vagy megpróbáljuk most már megoldani a gondokat (akár párterapeuta segítségével), vagy elengedjük egymást, mert amit művel, az tűrhetetlen.

2021. márc. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 FoxtrotLidérc ***** válasza:
70%
HA ez nem kamu kérdés (ahogy feltételezték), én elkezdenék visszavenni. Mindenből. Nincs kedveskedés, nincs ágybareggeli, nincs romantika. Nem azért, mert nem akar velem lefeküdni, hanem mert húzza az agyamat. Ja, spermadonornak jó voltam, bohócnak jó voltam, az meg hogy urambocsá' nekem is időnként lennének igényeim azok le vannak sz*rv*? Még mit nem! :D
2021. márc. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nem kamu, elég hihető. Ha valóban igaz, szerintem dobd be, hogy legyetek nyitott házasságban, mert neked vannak igényeid, hagyja ezt a süket dumát, hogy gyerek-család és ezért úgy kéne élned mint egy impotens vénember. Vagy kezeltesse a krónikus fáradsága okát. Elmész fodrászhoz, borbélyhoz, veszel jobb ruhadarabokat addig ő gondolkozhat.
2021. márc. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
92%

Ültesd le és beszéljetek erről komolyan. Először is az okát kellene kitalálni, hogy miért nem akar szexelni. Alacsony a libidója és egyáltalán nem kívánja a szexet? Vagy csak veled nem kívánja? A szülés után megváltozott a teste és nem tartja magát már szépnek? Esetleg te változtál meg és téged nem lát már vonzónak? Mindkettő?

Mondd el neki, hogy téged frusztrál a jelenlegi helyzet, és nem szeretnéd, ha rámenne a házasságotok erre, márpedig ha semmi nem változik, akkor előbb-utóbb rá fog menni, szóval mindenképpen valamilyen kompromisszumos megoldást kell találni erre a helyzetre.

2021. márc. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem ott van a kutya elásva, hogy nem akarsz második gyereket. Ezen van megsértődve, ezért büntet szexmegvonással.
2021. márc. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!