Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megalázva, szégyenkezve érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megalázva, szégyenkezve érzem magam amikor visszautasítja a szexet a feleségem?

Figyelt kérdés

Elöször volt ez a fejfájásos dolog, sok volt a teendö a gyerekkel, fáradt. Megértettem, megbeszéltük, hogy ha havi 1-2 van az is jó lesz. Hát sajnos már 10 hónapja semmi. Mindenböl kiveszem a részemet, gyakran egész napra pihenni hagyjuk, reggelit csinálunk neki, hogy pihenjen majd elmegyünk fiús programra egész napra, estére meg a mamához viszem a gyereket. Ilyenkor mindig viszek valami kis ajándékot meg egy üveg bort. Arra számítok, hogy kettesben nézünk egy filmet vagy elmegyünk sétálni, beülünk valahova (jó most nem) megisszuk a bort, jól érezzük magunkat, aztán szexelünk egy nagyot. Sajnos ha odakerül a sor, ellöki a kezemet, elfordul, ha próbálom simogatni, bármi akkor durván rámszól, hogy hagyjál már! A sokadik alkalom után már szégyellem magam ilyenkor, úgy érzem magam mint valami szexuális eröszakoskodó, félve közelítek hozzá. Megalázottságot is érzek. Mostanában azt találta ki, hogy simogassam a hátát. Tegnap merevedésem volt közben, amit észrevett és kinevetett, majd hozzátette nehogy azt higyjem lesz bármi mert ö fáradt és különben is a szülöi lét már nem erröl szól és én nem is akarok második gyereket, úgyhogy ennyi.

Mi lehet erre a megoldás? Mindent bevetettem már sajnos. Próbáltam már nem csak romantikusnak lenni, hanem ilyen macsósnak lenni, hogy elkaplak a fürdöszobában, de az se jött be.


2021. márc. 14. 07:08
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszi a válaszokat! A rágalomra, hogy naponta írok ki ilyen kérdést nem tudok mit reagálni. A belinkelt kérdést nem én írtam ki. Aki hazugnak nevez és levelezett már azzal a másik emberrel, írjon rám és így bizonyítom az igazamat!


Az elutasítás formája a probléma egyébként, erröl szólt igazán a kérdésem.

2021. márc. 14. 09:54
 22/32 anonim ***** válasza:
100%

A sokadik alkalom után már szégyellem magam ilyenkor, úgy érzem magam mint valami szexuális eröszakoskodó, félve közelítek hozzá."


Anno az ex barátnőm több éves kapcsolat után ugyan ezt csinálta velem, és a kifogások nagyon hasonlóak voltak.. eleinte még ő volt az aki többet akart amit meg is kapott , aztán szép lassan mint ha valami idegen lettem volna amikor intim dologra került volna a sor..

2021. márc. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%

Előtte egyébként volt orgazmusa a szexben? Vagy élvezte legalábbis, amíg még volt még, lihegett, nyögött közben? Észrevetted rajta esetleg, hogy csak unott kedvvel, kötelességként feküdt alád addig is, teherbe esni, de nem élvezte az együttléteket?


Mert akkor érthető, meglett a gyerek, amit akart, nem akarja már a - számára érdektelen - együttléteket.

2021. márc. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%

Azt a fene.. én egyszer merném így kinevetni a párom, utána biztos nem érne hozzám többet. Nem hogy 10 hónapon keresztül! Csodálom az önbizalmadat, hogy ilyen rombolás után is mersz kezdeményezni. Szerintem ha valakinek nincs kedve a szexhez, de szereti az illetőt, akkor nem így fejezi ki magát. "Szexelni szeretnél? Bocsánat drágám, nagyon fáj a fejem, de holnap reggel/ 2 nap múlva lehet róla szó"

Ez hogy nevet rajtad, kigúnyol... Szerintem a sokadik ilyen eset után már a legtürelmesebb férfinek is viszkethet a tenyere.

És igen, a szülés mentség, nekem pl egy stresszes időszakomban nem volt libidóm, utána elkaptam egy gombát, összesen egy hónapot nem szexeltünk. A férjem mindenbe belekötött a végére, láttam rajta hogy szenved, minden alkalommal bocsánatot kért, de akinek fontos a szex, az nem tud róla csak úgy hipp hopp lemondani. Más, ha a gyermeketeket hordod ki, vagy azután kell várnia 6-10 hetet, de a szex egymás szeretete, legalább akkor őt elégítsd ki..

2021. márc. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
67%

15 felejtsük már el az hogy ha valahogy törtnéik az egyiknél, nem normális az ha egy másiknál máshogy törtenik.

Szuper hogy te 3 hónap után már készen álltál a kufirca, de ez nen azt jelenti hogy ha valakinél ez máshogy alakul AZ NEN NORMÁLIS. Ember... tök masok vagytok, más körüményekkel, más libidóval, más testtel...

2021. márc. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
62%

#11

"1.5 évvel később visszatért a semmiből a libidóm, de addigra a férjecske már máshol volt érdekelt, ill. másokban. Megdugta a fél megyét."


Most komolyan, ezen meg vagy lepődve? Másfél évig(!!) semmi? Abszolút semmi? Egy házasságban, fiatal, egészséges házasfelek között? Ahol nem 60+-os emberek vannak? Türelmesebbnek kellene lennie a "faroknak"? Másfél évig...?? Úgy minősítve ezt, mintha egy szemét ösztönlény lenne, aki egy egyedül töltött hétvégét sem bírt ki, amíg elutazott valamilyen munkaüggyel, vagy mondjuk hogy te mentél le kéthétre valamelyik szülődet ápolni?


Másfél év. Ez nem "türelem" kérdése.

Ezalatt az idő alatt nem is maszturbáltál? Soha? Egyetlen egyszer sem?

Nehezen hiszem el, hogy valaki, akinek már volt aktív és rendszeres szexuális élete, nem tini, és hozzászokott, hogy hetente egyszer-kétszer van valamilyen élvezete, vagy csak kéthetente akár, mindegy, másfél(!!!) évig még csak ne is maszturbáljon egyszer se, ennyire ne legyen igénye orgazmust ilyen időtávban. Ez nem életszerű, nem normális, még szüléssel sem.

Ha pedig maszturbáltál néha, akkor legalább ezek helyett lehettél volna a férjeddel is akkor már.


De még ha nem is tetted amúgy. És nem volt kedved a szexhez tényleg. Szájjal kielégíteni, vagy legalább csak kiverni kézzel, és semmi egyéb? Komolyan azt gondoltad, hogy normális, egészséges ember másfél évig lesz "türelmes", fiatalon, házasságban, párkapcsolatban élve? Úgy, hogy az egészért még annyit sem tettél a magad oldaláról, hogy időnként, néha, hébe-hóba kézzel kiverd csak legalább neki, pár percet áldozva csak erre? Az nem szex. Libidószint ide vagy oda.


Ugyan egy vitában mindenki a saját oldalát képviseli. De azért talán érzed te is, hogy ebben vastagon benne vagy, és azért érdemes volna erről meghallgatni a másik felet is. Nem takarózhatsz csak a szülés tényével.


Már csak önmagad miatt is, mert érzed magadon, hogy ez nem normális, hogy nem kívánsz valamit, ami alapvető az ember életében, és élvezeted volt benne korábban, minimum ezért eszedbe kellett volna jutnia, hogy ezzel orvoshoz kellene menni. Nem a férjed miatt, már csupán magad miatt is ez lett volna az észszerű.

Mert ez semmiképpen sem volt normális.


Szidalmazhatod, meg beszélhetsz róla indulattal úgy, mint egy türelmetlen farok akiben nem volt tolerancia feléd, egyéb minősítések mellett, ez valószínűleg nem így alakult volna, ha másképp kezeled te is a helyzetet. Akár csak minimálisan is.

2021. márc. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
66%
25. Az sem normális ha valaki fél évnél tovább húzza az időt.. Érted, nem azt várja el a legtöbb hogy éjjel nappal szopkodja a farkát az asszony ..
2021. márc. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
65%

Még egy dolog. Ha másfél évig nem lett volna étvágyad, és nem ettél volna semmit (most tekintsünk el attól, hogy akkor az ember éhenhal), biztos, hogy felkerestél volna egy orvost.

Ezzel miért nem volt ez ilyen egyértelmű?


Inkább elvártad, hogy ő se egyen.

2021. márc. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
68%

Egy elviselhetetlen majom a feleseged. Meg kene becsulnie hogy ilyen vagy. (Felteve ha minden ugy van ahogy irtad).

En is igy viselkedtem az exemmel, ahogy a feleseged veled. Mivel 1 honappal azutan hogy kiderult terhes vagyok, o inkab a drogozast valaszotta, velem meg allandoan ugy beszelt mint egy kutyaval. Kb 2 hetig turtem de azalatt ugy megundorodtam tole hogy ugyanigy reagaltam mint a feleseged.

Viszont ahogy olvasom nalatok pont az ellenkezoje a helyzet, torodsz vele, segitesz neki, en mindent megadtam volna azert hogy az en ferjem ennek az egy harmadat megtegye..

Nemtudom beszeltel e vele oszinten (gondolom 10 honap alatt csak), de ha erre annyi a valasza hogy a szuloi let nem errol szol, akkor ott nagy gondok vannak😅 a feleseged elfelejti hogy nemcsak anya, de feleseg is, amibe beletartozik hogy teged kielegitsen (nyilvan kolcsonosen dehat ha nem vevo ra akkor ez se jon gondolom szoba).

No letemre szegyellem magam helyette is.

2021. márc. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
41%

Kamu vagy nem kamu van ilyen. Kérdező, a fizud egy részét tartsd vissza, és abból csajozz, vagy vegyél igénybe fizetős szolgáltatást.

Én ezt csináltam.

2021. márc. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!