Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megalázva, szégyenkezve érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megalázva, szégyenkezve érzem magam amikor visszautasítja a szexet a feleségem?

Figyelt kérdés

Elöször volt ez a fejfájásos dolog, sok volt a teendö a gyerekkel, fáradt. Megértettem, megbeszéltük, hogy ha havi 1-2 van az is jó lesz. Hát sajnos már 10 hónapja semmi. Mindenböl kiveszem a részemet, gyakran egész napra pihenni hagyjuk, reggelit csinálunk neki, hogy pihenjen majd elmegyünk fiús programra egész napra, estére meg a mamához viszem a gyereket. Ilyenkor mindig viszek valami kis ajándékot meg egy üveg bort. Arra számítok, hogy kettesben nézünk egy filmet vagy elmegyünk sétálni, beülünk valahova (jó most nem) megisszuk a bort, jól érezzük magunkat, aztán szexelünk egy nagyot. Sajnos ha odakerül a sor, ellöki a kezemet, elfordul, ha próbálom simogatni, bármi akkor durván rámszól, hogy hagyjál már! A sokadik alkalom után már szégyellem magam ilyenkor, úgy érzem magam mint valami szexuális eröszakoskodó, félve közelítek hozzá. Megalázottságot is érzek. Mostanában azt találta ki, hogy simogassam a hátát. Tegnap merevedésem volt közben, amit észrevett és kinevetett, majd hozzátette nehogy azt higyjem lesz bármi mert ö fáradt és különben is a szülöi lét már nem erröl szól és én nem is akarok második gyereket, úgyhogy ennyi.

Mi lehet erre a megoldás? Mindent bevetettem már sajnos. Próbáltam már nem csak romantikusnak lenni, hanem ilyen macsósnak lenni, hogy elkaplak a fürdöszobában, de az se jött be.


2021. márc. 14. 07:08
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
77%

Szülés után nekem sem volt 1.5 évig kedvem a szexhez, már a terhesség is kinyírta a libidómat. Rá is ment a házasságom. A volt férjem abszolút de nem volt sem türelmes, sem megértő, sem segítőkész, csak elvárt volna mindent. Totál magamra hagyott a gyerekkel. Kinek van így kedve kvát alakítani az ágyban? Nekem nem volt.

1.5 évvel később visszatért a semmiből a libidóm, de addigra a férjecske már máshol volt érdekelt, ill. másokban. Megdugta a fél megyét.

Talán úgy kellene gyereket vállalni, hogy bele kellene kalkulálni, hogy szülés után, főleg, ha nehéz volt, az asszonynak biza lehet nem lesz kedve egy jó ideig dugni. Türelmet kellene gyakorolni némely faroknak. A terhesség, szülés nem sétagalopp, mindenkire másképpen hat. Lehet a feleségedé is visszatér idővel, ha meg nem, akkor marad a válás.

Írhatom, hogy rosszul választottam férjet, de ennyire jó kristálygömböm nem volt akkoriban, hogy pontosan megtudtam volna jósolni, hogy a libidóm a vakondokhoz kerül, a férjem meg nem tud majd csomót kötni a szerszámára. A terhességig normálisan viselkedett, legalábbis nekem ezt az előadást nyomta.

2021. márc. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
56%
#12 Azért bocs, de másfél évnyi elutasítást maximum egy szerzetes fog elviselni. Neked kellett volna utána járni, mi a baj a hormonháztartásoddal, mert másfél év totális libidókiesés minden, csak nem normális, terhesség ide vagy oda.
2021. márc. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
83%

#13


Leírtam az okot. Egyedül, totál magamra maradtam a gyerekkel. Semmi segítség nem volt apuci részéről, csak az elvárások hada. Az meg nem kiszámítható előre, hogy kit mennyire visel meg egy terhesség ill. nehéz szülés. És időkorlát sincs. A szexhez jó testi és lelki lét szükségeltetik, ami a körülményektől is erősen függ. Akkor hová is jártam volna utána az okoknak? 🤔

2021. márc. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
90%

Beszéltél már vele erről kérdező? 10 hónap az baromi sok, és azért nem hiszem el, hogy ennyi idő alatt, főleg hogy ilyen aktívan részt veszel a mindennapokban, nem volt egy pillanat sem, amikor ne lett volna kipihent. Ha nincs is libidója, mint a #11-nek, akkor is ezt érdemes megbeszélni, kitalálni valamit, ami mindkettőtöknek jó lenne, de ennek így, jelen formájában semmi értelme.

Meg most érted, még ha ő akar is második gyereket, de te nem, most akkor kész, ennyi volt, eddig is csak és kizárólag a gyerek miatt feküdt le veled? Nem ez a normális hozzáállás.


Mostanság válásnál egyre gyakrabban kérnek osztott felügyeletet a szülők, szóval ha esetleg amiatt félnél, hogy a kisfiaddal nem tudsz majd időt tölteni, van megoldás.

2021. márc. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem meg egyáltalán nem normális dolog az 12-es, hogy másfél évig semmi kedve a nőnek a szexhez... és a szülés meg a fáradtság nem lehet ok arra, hogy elhanyagold a párodat,mert a szex nemcsak fizikai,hanem lelki síkon is megy. Tudom jól,hogyha nem tudunk együtt lenni a férjemmel sokáig valamilyen okból kifolyólag, akkor mindketten flusztráltak és veszekedősebbek vagyunk. Oldja a stresszt,feszültséget, erősíti a kapcsolatot stb. Szex nélkül meghal a párkapcsolat hosszú távon. Jelen helyzetben,pedig a kérdező részt vesz a gyerekneveléssel kapcsolatos dolgokban,szóval az sincs, hogy nem segít. Nekem is traumás szülésem volt. Ikreket szültem az egyiket hüvelyi úton a másikat császárral. Repedtem mindenhol a hasam is fel lett vágva. Mit ne mondjak csodálatos volt... se ülni se állni nem tudtam...,aztán otthon az ikrekkel reggeltől estig egyedül a szülés utáni depressziómmal,de sosem gondoltam arra, hogy a férjemet emiatt elhanyagolom (egyébként teljesen megértő volt és türelmes,pedig rengeteget sírtam akkoriban) A szex mentes időszak kb. 3 hónapig tartott,össze kaptam magam és minél többször jutottunk el odáig, annál nagyobb kedvem volt a következő alkalomhoz. Újra össze kell szokni és ez időt igényel,de ez semmiképpen sem normális,amit a kérdező felesége csinál.

Kedves kérdező nőként mondom, hogy nem kell elkényeztetni törődni vele,ha ez oda vissza nem működik. Megaláz a férfi mivoltodban. Én a helyedben ultimátumot adnék neki, hogy vagy lesz szex és megoldjátok a problémáitokat vagy ennyi volt a kapcsolat. Nem vagy köteles ezt elviselni.

2021. márc. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
85%
Számomra nem is a szex visszautasítása durva ebben a történetben, hanem a hogyan utasítja el része. Ez a nő kigúnyol, megaláz, nevetségessé tesz, és férfi mivoltodban semmisít meg. Ha szeretünk valakit, DE nincs kedvünk szexelni, akkor nagyon nem így viselkedünk! Én leülnék vele beszélni erről, hogy neked ez így nagyon rossz és te ezt így, ebben a formában nem akarod folytatni. Hidd el, neked van ebben igazad, és ezt nőként mondom. A s.ggét kinyalod konkrétan, és még a kósza f.szverést sem kapsz és még meg is aláz. Neked ezt nem kell eltűrnöd.
2021. márc. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
59%

#15

Ha gondolod összehozlak vele, aztán próbáld ki. Utána írhatod a misét ide nekem, sok sikert hozzá.

2021. márc. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
90%
Nekem is az a része durva, ahogy visszautasít. Én leültetném, hogy akkor beszéljük meg, mi ez a viselkedés, mert ha nem változtat, részedről vége.
2021. márc. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
69%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__hazas..


Ugyanaz írja ki az összes hasonló kérdést. Erre izgul.

De nyugodtan mentsétek meg a nem létező házasságát.

2021. márc. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%
Szakember bevonásával (párterápia) próbáljátok megoldani ezt, szerintem.
2021. márc. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!