Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nem tudom elképzelni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elképzelni az életem a férjem nélkül, de egyszerűen nem kívánom már, mint férfit. 12 éve vagyunk együtt. Mindent megpróbáltunk már, ő vágyik rám, de én rá nem, szexuálisan. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mint embert nagyon szeretem, és nem tudom elképzelni, hogy nem részese az életemnek. Vagy erről mondok le vagy a kielégítő szexualitásról? Nincs más megoldás?
2021. márc. 20. 13:51
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
82%

Nincs szex, nincs szerelem. Szex , szerelem nélkül egy szép barátság. Ez tart össze, és a lelkiismeretfurdalásod. Sok év, közös emlékek, megszokás.


Ülj le vele, mondd el neki. Váljatok el, maradjatok jó barátok.

Túl rövid az élet ahhoz, hogy BÁRHÁNY évesen lemondj a vágyról, a szerelemről.

Ezek az alappillérei egy kapcsolatnak. Köztetek nincs szex, tehát már nincs intimitás, összebújás, lopva egymást fürkészés. Igazi, ágyba vezető, csókcsaták.

Egyszóval szenvedély.

Így ne akarj élni. Merj váltani, merj egyedül lenni. Férjedenek és magadnak is add meg a lehetőséget arra, hogy mással megtaláljátok a boldogságot.

2021. márc. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
55%

21

Aham. Mert ez ilyen egyszerű. Bár az lenne.

DE. Mi van, ha vannak gyerekek? Mi van, ha egy ilyen helyzetben lévő nő szereti a férjét? Mi van, ha nem akarja megcsalni?

(Én nem vagyok érintett.)

2021. márc. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
76%

21. De ez ilyen egyszerű, persze lehet bonyolítani.

Ha van gyerek, akkor közös felügyelet. Hihetetlen számomra, hogy egyes emberek hogy pocsékolják el rövidke életüket szenvedésre.


"Mi van, ha egy ilyen helyzetben lévő nő szereti a férjét?" Te miről beszélsz? Erről szól a kérdés...!! hogy már nem szereti MINT FÉRFIT. Szerinted egy női-férfi kapcsolatnak ugyan vajon mi érteleme van vágy, szerelem nélkül? Segítek: semmi.


Ki mondta, hogy csalja meg...??

2021. márc. 21. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
54%

23

Kizárólag a szex és szerelem témában mozogsz. Szeretetről még nem hallottál? Hüm.

2021. márc. 21. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
45%

Te hol voltál mikor felnőtt párkapcsolatokról kellett volna tapasztalatot szerezned? hüm?


Mert jelzem, hacsak nem vagy 15 éves vagy nem nullás a libidód, baromira nem működik egy normális kapcsolat szex és szerelem nélkül. El sem hiszem, hogy van, akinek el kell tényleg magyarázni, hogy szerelem és szex nélkül nincs férfi-női kapcsolat. Ez vicc.


De próbáld ki, én sok sikert kívánok hozzá. Kösd össze az életed egy nagyon kedves barátoddal. Ne nézz rá férfiként/nőként, de lehessen vele jókat főzni, nevetgélni, beszélgetni. Nem vágyj rá, az ölelésére, az együttlétre, mert ezek mellékes dolgok. Szóval élj le egy életet úgy, hogy nem lesz több szex és szerelem az életedben.

Őszintén, de tényleg őszintén csak sajnálni tudlak, ha valóban erre vágysz. Bár szerintem te egy rossz kapcsolatban lehetsz, mert kiegyensúlyozott párkapcsolatnál van minőségi szex és bizony szerelem, és ilyet nem írnál, ha ebben lenne részed.


És itt ezt a hülyeséget befejeztem


Kérdezőnek válaszoltam, szóval ha van esze és mersze a boldogságot választja, mert az nincs ilyen elemi érzések nélkül

2021. márc. 21. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:

Ja és még záróakkordként annyit a szereteről nem hallottál-e-re.

Meglepő módon a szerelem szeretet, és a szex is az egyik kifejezőeszköze.


Na tényleg jó éjt

2021. márc. 21. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
56%

25

Jaj, de fennhordja az orrát valaki!!


Nem vagyok 15. Jóval idősebb vagyok. Igen, köszönöm a kedvességed, tényleg elég rossz kapcsolatokban éltem. Igen, tényleg nem túl nagy a libidóm. És ja, én is szerettem volna boldog, jó kapcsolatban élni, ahol van szeretet, szerelem és szex.


Attól még nem hiszem, hogy ennyire egyszerű lenne, hogy váljon el mindenki, akinek rossz a kapcsolata. Nyilván ahol nincsenek gyerekek, ott ez a megoldás.


Megkérdezhetem, hogy ha egy napon a férjed mondaná, hogy váljatok el, mert már nem kíván, akkor nem futna át az agyadon, hogy mi lesz veletek, mi lesz a gyerekekkel, mi lesz a családotokkal?

2021. márc. 21. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
69%

28

Hát már abba akartam hagyni, de bocsi, a szerelem nem szeretet. Ez egy k.rva nagy tévedés. Ez három dolog. Szerelem. Szex. Szeretet.

2021. márc. 21. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
58%

27.

Tényleg megyek aludni. Ott is a válás a megoldás ahol van gyerek. Nem mutatunk a gyereknek ilyen példát...


Ha egy napon a férjem azt mondaná, hogy váljunk el, akkor elválnánk. Én nem láncolok senkit magamhoz. De valószínű előbb feltűnne már, hogy van probléma.

Eszembe sem jutna, hogy olyan emberrel akarjak élni, aki nem szeret már, mint nőt és nem néz rám másként, csak mint barátra. És akkor sem, ha még én meghalnék érte. Tudni kell elengedni a másikat. Mert közhely vagy sem, ha szeretsz valakit azt akarod, hogy boldog legyen, mégha ez nélküled is lesz. Felnőtt emberként tudhatnánk, hogy az életben nem minden vattacukor és nincs olyan , hogy valaki örökre az enyém. Egy kapcsolat, bármilyen kapcsolat, legyen az szülő-gyerek, testvéri, férj-feleség, bármi, kölcsönösségen alapszik. Bármilyen tekintetben megbillen az egyensúly, már nem működik rendesen.


Ha szeretnél boldog kapcsolatot, tégy érte.

Rövid az élet, hogy egy olyan emberrel vergődjünk, akivel nem megy.


Sok ember válik, és sokan házasodnak újra, vagy lesz más szerelem. Személyesen is ismerek olyat, aki húsz év házasságból állt föl pont így. És jött húsz év igazi szerelem már házasság nélkül.


Jó éjt

2021. márc. 21. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
51%

Hú. de parázs vita kerekedett itt! Nő vagyok, párkapcsolatban élő, gyerekem is van, és igen, én is szeretem a párom, szexuálisan nem vonzódok Hozzá.Ez még messze nem azt jelenti,hogy arra ne vágynék,hogy átöleljen, vagy megcsókoljon, csak magára az aktushoz, az ölelkezéshez nem érzek vágyat.Aki azt javasolta,hogy lépjen ki a házasságból vélhetőleg nem olvasta el alaposan a kérdést: nem tud a férje nélkül élni, tehát szeretet köti Hozz. Semmi biztosíték nincs arra,hogy amennyiben találna egy pasit akihez szexuálisan vonzódik azzal annyira összhangban lennének egyéb kérdésekben mint a férjével akivel hosszú idő óta együtt él.

Számtalan ilyen helyzet van. Teljesen más, de mi van akkor ha betegség miatt nem tud egyik fél a másiknak kielégítő szexuális életet nyújtani? Vagy egyszerűen csak csökken a libidó ami a férfiaknál nullára csökkentheti az aktust amellett,hogy a vágya megmaradna.


Nem lehet ebben olyan egyszerűen tanácsot adni. Nekem az a véleményem,hogy a kérdező egyébként se lenne képes se elhagyni se megcsalni a párját. közösen kellene megoldásra jutniuk amit mindketten el tudnak fogadni.

2021. márc. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!