Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nem tudom elképzelni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elképzelni az életem a férjem nélkül, de egyszerűen nem kívánom már, mint férfit. 12 éve vagyunk együtt. Mindent megpróbáltunk már, ő vágyik rám, de én rá nem, szexuálisan. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mint embert nagyon szeretem, és nem tudom elképzelni, hogy nem részese az életemnek. Vagy erről mondok le vagy a kielégítő szexualitásról? Nincs más megoldás?
2021. márc. 20. 13:51
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
100%
" Nagyon vágyom a jó szexre és ezt nagyon nehéz elnyomni magamban." Ezt önmagadnak meg is tudod fogalmazni, hogy mit is jelent számodra? (Vagy csak ugy általánosságban megállapitod, hogy kellene egy olyan nagy, qros pasi?)
2021. márc. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
100%
De most az a baj, hogy nem jó, nem kielégítő vele a szex, vagy az, hogy te őt nem kívánod és vele nem akarsz szexelni? Előbbin azért lehet segíteni, utóbbin kevésbé.
2021. márc. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
74%

Tehát ő akármit csinál, te ŐT nem kívánod?

Vagy amúgy sem jó vele a szex?

Régebben jó volt, működött?

2021. márc. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
48%

Sajnálom a pasit, mert elvett egy nőt aki soha nem szerette valójában.

Váljatok el, engedd, hogy találjon magának igazi szerető társat.

2021. márc. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
92%
A kérdező leírta: nem kívánja a férjét. Ebből én azt értem,hogy mint férfihez nem vonzódik. Nem a szex minőségével elégedetlen,egyszerűen nem érez vonzalmat,vágyat arra,hogy Vele legyen. De nem frigid,hiányzik a szex. Kérdező,esetleg nyitott kapcsolat nem működne?
2021. márc. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonlóan vagyok, mint a kérdező. Lassan 20 éve együtt, sok dologban passzolunk, felépítettünk egy anyagi biztonságot adó hátteret, de a szex nem működik, pedig nekem hiányzik és úgy érzem, lassan elsorvadok mellette, de nincs bátorságom váltani. Ha váltanék is, nincs biztosíték semmire.
2021. márc. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
30%
Picit off! De nézzük a férj szemszögéből. Az férj a házásságban nem kapja meg a szexet,szerintem vágyik ő is a jó szexre. Vajon ő is hűséges marad??
2021. márc. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim válasza:
86%
Szia! Sajnos teljesen átérzem a helyzeted. Én is így vagyok. Nálunk az volt a probléma, hogy nem vette figyelembe a vágyaimat. Semmi extrém dologra nem kell gondolni. Csupán több szenvedélyre, picit több vadságra vágytam. Nem tett érte. Már több mint egy éve nem ért hozzám. Én már döntöttem. Elhagyom. 32 évesen 12 év együttélés (10 éve házasok) után halál stressz vagyok. Vágyom a szexre, hogy nő legyek, ne csak anya és házvezetőnő. Ha abszolút nem kívánod, nem indít be akkor el kellene szerintem gondolkoznod a váláson, mert nagyon rossz lesz.
2021. márc. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
80%

Én is így vagyok.

Szeretem, de egyáltalán nem kívánom. Kívánom a szexet, kívánom a jó szexet, de nem férjemmel. És egyszerűen nem tudom miért fordult ez így át bennem utóbbi időben. Sosem voltam így mióta együtt vagyunk, de ha rá gondolok, hogy lefeküdjünk, nem tudom elképzelni. Pedig megőrülök egy jó szexért.

Válni viszont nem akarnék, ahhoz már túl régi kapcsolat, túl felépített élet, túl jó házasság.

2021. márc. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
És a férjed szeretne szexelni veled?
2021. márc. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!