Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nem tudom elképzelni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elképzelni az életem a férjem nélkül, de egyszerűen nem kívánom már, mint férfit. 12 éve vagyunk együtt. Mindent megpróbáltunk már, ő vágyik rám, de én rá nem, szexuálisan. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mint embert nagyon szeretem, és nem tudom elképzelni, hogy nem részese az életemnek. Vagy erről mondok le vagy a kielégítő szexualitásról? Nincs más megoldás?
2021. márc. 20. 13:51
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:

30 Irigylésre méltó :D

Megnyugtatlak a párodnak vannak igényei, csak azért mert neked nincs libidód és önző módon azt hiszed ez normális.

Nem veled szexel, de ezt köszönd meg neki, nem nyüstöl legalább :)

Szép házasság <3


És ezerszer inkább egy mindent elemésztő vágy és jó szex egy olyan valakivel akivel nincs szerelem, de jól kijövünk, mint egy mély barátság és együttélés valakivel , akivel már nincs vonzalom.


Szerintem kezeltessétek magatokat mert ez nem normális.

2021. márc. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
100%

31-es, számolj be majd 20 év házasság után arról,hogy mennyire hajt a vágy a párod után. Akkor majd esetleg pálcát törhet bárki feje fölött. De biztos vagyok benne,hogy ennek töredékét nem élted le párkapcsolatban.

Hozzáteszem: a libidót nem akarom vagy nem akarom, tehát nem tehetek róla hogy így alakult. Mindezt - a kérdezőhöz hasonlóan- átbeszéltük.

Te azt hiszed,hogy ez ritka amiről a poszt szól?Ugyan...kevesen vannak akik az ellenkezőjéről tudnak beszámolni.


De kíváncsian várom hogy képzeled el gyakorlatban ezt a helyzetet: szerinted ha valaki érzelmileg kötődik a párjához az egyszerűen csak a szexuális vágytól vezérelve el tud válni, felszámol mindent, gyereket/házat/vagyont "felez", és keresi a partnerét akivel 24 órában majd ki sem bújnak az ágyból. Esély nincs arra eleve,hogy ilyen helyzetben valaki képes legyen arra,hogy elváljon, még akkor sem ha hiányzik az együttlét.

2021. márc. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:

Te azt hiszed,hogy ez ritka amiről a poszt szól?Ugyan...kevesen vannak akik az ellenkezőjéről tudnak beszámolni.


Nem,...azoknál nem, akiknek elég ez a posvány


De kíváncsian várom hogy képzeled el gyakorlatban ezt a helyzetet: szerinted ha valaki érzelmileg kötődik a párjához az egyszerűen csak a

szexuális vágytól vezérelve el tud válni, felszámol mindent, gyereket/házat/vagyont "felez", és keresi a partnerét akivel 24 órában majd ki sem bújnak az ágyból.

Pontosan.Már aki élni akar

2021. márc. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
Nem volt még neked igazi, hosszú, komoly kapcsolatod...
2021. márc. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:

Ááá nem :D Álmodj csak, mert neked szar van.

De hajrá, csak ilyet kívánok Neked :)

Pont ahogy írta a kérdező, nem kívánja már a férjét, de szereti. de jó is az ilyen házasság.


gáz, éljen így aki életunt. vonzalom, meg szex nélkül. Kérdezőt nem zavarná, nem írt volna róla. Te meg akik még itt belefeszülnek, hogy elhitessék ez tök oké, azért teszitek, mert nincs merszetek váltani, de főleg nincs kire. És üldögéltek ebben a trágyalében

Csak gondolod ha célt érsz itt, igazolod hogy jó az életed

2021. márc. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
33-35 és a többi uaz stílusú hozzászólás írója:Te olyan frusztrált vagy...pedig vélelmezem,hogy rendben a nemi életed mert ez nagyon fontos számodra!Vagy mégsem?
2021. márc. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:

Nemi életem rendben van. Pont azért mert nem olyan emberrel vagyok, aki nem kíván már de barátként velem élne.

Nem frusztrált vagyok, nem ismered ezt a szót. Ti vagytok azok.

Én dühös vagyok, hogy elhitetitek a kérdezővel, hogy ez normális.

2021. márc. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem akarja elhitetni. Mindössze többen leírtuk, hogy hasonló helyzetben vagyunk.

#19

2021. márc. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Nem,nem normális,mindenki a tökéletes párkapcsolatra vágyik. De ha nem adatik ez meg,és ott a dilemma...nem könnyű eldönteni hogyan tovább.
2021. márc. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!