Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Akivel összekötöd az életed,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akivel összekötöd az életed, az a szerelmed legyen, vagy a barátod extrákkal?

Figyelt kérdés
Másképpen: szabad-e a szerelmeddel házasságot kötnöd, vagy inkább olyannal, aki a barátod, akivel mellesleg jó a szex is, mert ugye a barátod, tehát odafigyelsz rá? A szerelem jöhet és mehet, a barátság elvileg egész életre szól. Mit gondoltok?

2021. ápr. 15. 07:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
21%
R1banccal nem hazasodunk.
2021. ápr. 15. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak a szerelmemmel. A szerelmem a legjobb barátom is egyben: ha nem tekinteném annak, akkor nem lennénk együtt.
2021. ápr. 15. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%

Badarság. A baráttal is ugyanúgy megromolhat a kapcsolat egy idő után, mint a szerelmeddel.


"mert ugye a barátod, tehát odafigyelsz rá"

Az ember a szerelmére is odafigyel, jó esetben jobban, mint a barátjára, hiszen a szerelem nem csak arról szól, hogy fellángoltam valaki iránt, hanem hogy mindent megadunk egymásnak kölcsönösen, mindenféle erőltetettség nélkül. A szerelem pedig évek múltán átalakul egy mélyebb, erősebb kötelékké, ami jóval erősebb, mint egy barátság extrákkal. Illetve, az, hogy egy kapcsolatban a szerelem időnként csitul, nem jelenti azt, hogy nem lehet újra és újra lángra lobbantani. Ez benne a szép.

2021. ápr. 15. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kettő nem zárja ki egymást. A szerelmesek sem mindig meggondolatlanul, hirtelen felindulásból kötnek házasságot.
2021. ápr. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
13%
Hülye lennék mégegyszer megházasodni! Inkább a Tiszába ugrok...
2021. ápr. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%

A szerelmedre is odafigyelsz. Ha nem, ott már gond van.

És az az igazi szerelmed, akit egyben barátodnak is érzel.

2021. ápr. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Nemo4 ***** válasza:
42%
A szerelem elmúlik az esetek döntő százalékában ezért az utóbbira szavazok !
2021. ápr. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen mindkettő. Ha a párom nem a legjobb barátom is egyben, akkor mi értelme lenne együtt lennünk?
2021. ápr. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Csak szerelemmel szabad házasságot kötni. Ha nem házasságról van szó, akkor jöhet olyan is, akibe nem vagyok szerelmes,és közben várom a szerelmet.Egy házasságot szörnyű lenne ebben a lelkiállapotban végigvinni, hogy közben várom a szerelmet.
2021. ápr. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát én már nem voltam szerelmes, mikor megházasodtunk. Ez 6 éve volt. Azóta kétszer estem szerelembe és pokol volt. Mert, ha kiderül z elitélendő. De az érzések azok erősek és reménytelenül vágysz arra, hogy a szerelmeddel legyél. De neki még nyilván visszataszító, hogy te házas vagy és eszébe se jut, hogy veled kezdjen. Most is szenvedek, mert szeretek valakit, aki nem viszonozná valószínűleg, hiszen házas és fogalma sincs róla, hogy én szeretnem.
2021. ápr. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!