Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A feleségemnek megfelel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségemnek megfelel a bepunnyadt, "híg fosh"-típusú kapcsolat is, nekem nem. Válni akarok, de ő nem akar elengedni. Hogy vegyem rá a válásra?

Figyelt kérdés
Azt mondja, a város szemében lecsökkenne a presztízse, ha elvált asszony lenne belőle. A jelmondatai ezek: "Tisztességes asszony egyetlen házasságban éli le az életét. Tisztességes asszony nem bontja fel a házasságát. Tisztességes nőnek jegygyűrű van az ujján." Én mondtam neki már a kapcsolatunk elején, hogy tudatosan alakítsunk ki közös hobbikat, hogy akkor is boldogok lehessünk egymással, ha majd a nagy szerelem, a magas hőfokú lángolás elmúlik. Ezen ő mindig csak nevetett, és soha nem osztozott egyetlen hobbimban sem. Pedig mindenbe bevontam volna. De ő csak két dolgot szeret: a lakást sikálni (bárki jön, látnia kell, hogy az ő lakása olyan, mint egy múzeum, még a padlóról is lehetne enni), valamint a barátnőivel órákon keresztül mobiltelón trécselni a hülyeségekről (más kolléganők ronda kibeszélése, undorító pletykálás, emberszólás). Nekem ez a kapcsolat már nem ad semmit, ez a nő már nem épít engem régóta. Olyan nővel szeretnék együtt élni, aki fejleszt és épít engem, akivel vannak közös programjaink.

2021. jún. 26. 10:53
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Ha sosem osztozott a hobbijaidban, miért házasodtatok ki össze? Két idegennek tűntök nekem.


Én beadnám a válópert. A feleségednek nincs min aggódnia. Én kis faluban (!) bontottam fel egy jegyességet, ami ráadásul hosszú kapcsolaton alapult. Mégsem vettem észre, hogy bárki is megszólna, vagy ferde szemmel nézne rám. Városban még inkább nem érdekli az embereket, mert nem az 50-es években élünk.

2021. júl. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok. Feleséged a tipikus "Mit fognak mondani?!" nő. Ilyen volt anyukám és nagyanyám is. Kiakadtam tőlük. Egész életükben másoknak akartak megfelelni, nem éltek. Abba is beleszóltak, hogy ne görkorizzak felnőtt fejjel, mert hülyének fognak nézni.


Viszont észrevettem, hogy faluhelyen lenéztek, amíg szingli voltam, és féltek is tőlem a nők. Amióta van párom előre köszönnek.


Hogy lehet úgy élni, hogy nem azt teszem, ami nekem jó, hanem azt, amit mások elvárnak?


Nekem nem kellene olyan férj, aki nem engem akar,csak azért hogy még ne szóljanak nem maradnék vele.


Elváltatok?

2022. márc. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Dehogy válik ,papucs
2022. márc. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!