Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy történhetett az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy történhetett az, hogy későn jöttem rá, hogy a férjem buta???

Figyelt kérdés
Elvált szülők gyereke, nők nevelték (anyja, nagyanyja), a csavarhúzót sem ismeri kb, de nem is ez a baj, egy mondókát nem tud a gyereknek elmondani, ha utasítom, mit csináljon vele, akkor megy..de ha rajta múlna a kicsi..bajban lenne. Illetve a saját lábkörmét nem tudja levágni, rendetlen, olyan mintha 2 gyerekem lenne. És mindezt a nagy arcával leplezi. Olyan bunkó tud lenni, hogy az hihetetlen. Nem tudom mit csináljak.Most tényleg én tanítgassam??

2021. júl. 8. 10:30
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
79%

Döntsd el: vállalod-e a tanár 2.0-ás szerepét. Szerintem te is nyernél vele, meg a férjed is, nem beszélve a gyerek is.

Gondold át:)!

2021. júl. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Ez nem butaság, hanem tapasztalatlanság kérdése...
2021. júl. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Köszi köszi :D de látszott egyébként korábban is, de pont úgy gondoltam, hogy rá járt a rúd, lesz.rom ha nem ért semmihez, majd alakul,láttam benne azt, hogy amúgy akarja a dolgokat csinálni. Csak azért gyerek mellett be lehet sokallni. Főleg ha úgy tűnik egyre lustább is. És nem olyan válaszra vágytam, hogy én vagyok a buta, hogy hozzámentem, páran nagyon kedvesek voltatok. Igen én vágtam a körmét eddig is bármily hülyén hangzik :DD de az nem butaságra vall, hogy megszületett a gyereke és ő folytatja ezt?? Én nem az anyja vagyok és ezt neki is elmondtam..a gyermekágyi időben se tudtam pihenni igazán :(
2021. júl. 9. 02:45
 24/27 A kérdező kommentje:
Lehet rosszul tettem fel a kérdést. MIÉRT hiszik azt, hogy a feleség dolga MINDEN?! Tisztelet a kivételnek. Múltkor mosógépet "szereltem" :D kézikönyv alapján..de igen az lesz, hogy beszélek vele.
2021. júl. 9. 02:49
 25/27 anonim ***** válasza:

Ha eddig is megcsináltad neki, akkor ne csodálkozz, hogy ezután is elvárja. Egyáltalán leültél vele elmondani neki, hogy ez így tovább nem fog menni? Ezt gyerek születése, sőt a teherbeesés előtt kellett volna. Én ilyen emberhez nem is mentem volna hozzá, aki arra nem képes, hogy a saját lábkörmét levágja.

Azért hiszik azt, mert mi nők elhitetjük velük, mert megcsinálunk nekik mindent. Én is voltam ebben a hibában első házasságomban, most már tanultam ebből.

Le kell vele ülni beszélni, ha nem változtat, akkor vagy beletörődsz, vagy elválsz.

2021. júl. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 Andi80018 ***** válasza:
100%

Sajnos kutyából nem lesz szalonna! :-D

Most lett a tini "gyereked" mellé egy baba is. Mondd meg neki, ha a gyerekcsinálás megy, akkor a szerelést is tanulja meg :-))Bár sok esély nincs már változásra...

2021. júl. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
Madarat tolláról...
2021. júl. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!