Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy történhetett az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy történhetett az, hogy későn jöttem rá, hogy a férjem buta???

Figyelt kérdés
Elvált szülők gyereke, nők nevelték (anyja, nagyanyja), a csavarhúzót sem ismeri kb, de nem is ez a baj, egy mondókát nem tud a gyereknek elmondani, ha utasítom, mit csináljon vele, akkor megy..de ha rajta múlna a kicsi..bajban lenne. Illetve a saját lábkörmét nem tudja levágni, rendetlen, olyan mintha 2 gyerekem lenne. És mindezt a nagy arcával leplezi. Olyan bunkó tud lenni, hogy az hihetetlen. Nem tudom mit csináljak.Most tényleg én tanítgassam??

2021. júl. 8. 10:30
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
93%

Kedves Királyleányka nevű kérdező, nem olvastam el a válaszokat. Csak az eredeti kérdésedre válaszolok.


Azért jöttél rá arra túl későn, hogy a férjed buta, mert te sem vagy túl okos.

2021. júl. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
22%
Ez elégtételt jelent számomra (ha ilyen történeteket olvasok)
2021. júl. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
79%
Úgy,hogy te is buta vagy.
2021. júl. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
82%
Zsák a foltját
2021. júl. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
94%
"Királyleányka", na megint egy uszító incel műsora.
2021. júl. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
88%

"Ez elégtételt jelent számomra (ha ilyen történeteket olvasok)"


Hát pont azért írja ki a hasonszőrű kolléga, vagy éppen te, grat.

2021. júl. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek vannak hibái, ezt azoknak mondom, akik pálcát törnek felette ilyen hirtelen. Ez csak egy kiragadott példa, valószínűleg van olyan, amiben erős. Nem mindenki egy észlény, vagy ezermester, de azért dolgozik, nem kocsmázik, nem k..vázik, hűséges és szereti a családját.

Most mit tennél? Elválsz? Keresel mást, jobbat? Ezért, mert nem tud egy mondókát elmondani? Lehet szégyeli magát. Azért én megnéznélek téged is, kérdező.

48F

2021. júl. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
91%

Ezek közül egy sem utal arra, hogy buta.

Simán csak lusta és rendetlen :) ez az évek során valószínűleg javulni nem fog, felnőtt embert megváltoztatni nemigen lehet, szóval kösd fel az alsóneműt.

2021. júl. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
78%
Ez mar a fogantatas elott kiderult. Most mar nincs mas, neveld a ket gyereket.
2021. júl. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
90%
Itt TE vagy a buta, ő szimplán életképtelen.
2021. júl. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!