Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megházasodni így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megházasodni így?

Figyelt kérdés

Én 21 éves vagyok, jogi egyetemen 2-od éves hallgató. A barátnőm 22, ő egy étteremben dolgozik a konyhán és még egy közös barátunknál besegít a főzésben. Nekem még nincs munkám, de passzív jövedelmem igen.

Kb 3 éve vagyunk együtt, és nemrég leültünk beszélgetni, s mondta hogy szeretné ha összeházasodnánk.

Tudom, hogy őt nem érdekli a pénz, sem a karrier. Nekem sem ezek a prioritásaim. Viszont fiatalnak érzem magam a házassághoz és egyetem mellett kicsit megijesztett az ötlet. Az a kérdésem hogy van-e valakinek tapasztalata hasonló esetekről, esetleg benne van-e valaki hasonló helyzetben? Hogy lehet megoldani? Ha meghozom ezt az 'áldozatot' (én is szeretném elvenni feleségül csak valahogy korainak éreztem amikor meghallottam az ötletet) akkor lehet valami negatív következménye?



2021. szept. 14. 19:52
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
82%

Akkor tökmindegy, holnap is egybekelhettek, mert úgyis lakva pillanatok alatt kiderül, hogy amúgy 0%-ban illetek össze hosszú távon :D


De persze, könnyebb a válással sz.rakodni.

2021. szept. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
82%
Nem érdekli a pénz meg a karrier, de már 17 éves kora óta dolgozik. Ömm ok...
2021. szept. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
82%
#22: tanulni sem akart ezek szerint
2021. szept. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
59%
Az hogy nem tanul nem jelenti azt hogy nem lehet karriere
2021. szept. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:

21

Tehát szerinted mindenki 0 százalékban illik össze 😂 ha te így tudod akkor miért is lenne értelme az egésznek? Te úgyis megmondod a tutit úgy hogy nem is ismersz XD

22

Igen. Hogy megéljen. Nem azért szoktak dolgozni? 😂Nem volt jó tanuló, rossz anyagi körülményeik voltak és vannak és akkor ott hagyta az iskolát és dolgozni kezdett pincérként eleinte. Most konyhán. Utólag érettségizett le és elvégzett egy főző kurzust hogy konyhán dolgozhasson.

2021. szept. 16. 21:41
 26/31 anonim ***** válasza:
50%
Hát, de akkor csak érdekli a pénz! 💸
2021. szept. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy melyik egyetemen tanulsz jogot, de szinte mindenhol vert kell izzadni azert a diplomaert.

Messze vagy te meg attol. Elobb fejezd be, aztan gondolkodj el a hazassagon..ha meg aktualis lesz!

2021. szept. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:

26

Rendben,akkor érdekli. Ha ez téged boldogít, legyen meg a te akaratod.

Én arra céloztam hogy nem érdekli a vagyon csak még akar élni. Ennyi.


27

Eddig még nem kellett vért izzadni de az következik 😅

2021. szept. 17. 12:44
 29/31 anonim ***** válasza:
26%

Fejezd be a jogi egyetemet , és keress műveltebb , tanultabb csajt! Nettó 150 k bol a számláim nem jönnek ki nemhogy külön élet! Ugyvedbojtarkodas utan jól fogsz keresni hozzad egy műveltebb csaj kell!


Ilyen gyorséttermes valakivel össze nem állnék! :D

2021. szept. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:

29

Nem kell sem művelt, sem tanult legyen. Engem nem érdekel hogy van diplomája vagy nincs. Az nem számít semmit egy kapcsolatban.

Én pedig igen, összeállok vele. A munka nem szégyen. Az szégyen ha valaki lop vagy hazudik.

2021. szept. 17. 23:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!