Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan tovább? Egyértelmű és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább? Egyértelmű és kuka?

Figyelt kérdés

Belépek a szobába, férjem elfordítja a telefonját, összeakad a tekintetünk, elég egyértelmű szituáció.

Közel 40 évesen már nincs kedvem ilyenekkel foglalkozni. Természetesen tagad, nincs takargatni valója, csak az én fejemben léteznek ezek, plusz a végére már ott tartottunk, az én hibám, mert én nem engedem, hogy beszélgessen, még a haverjával sem... (Nincs ilyen.)

Olyan, mintha egy 17 évessel lennék kapcsolatban. :(

Egyértelmű a szitu? Valamit sunnyog és kuka?

(Most kezdtük volna a lombikot, ha válunk, esélyes, hogy soha nem lesz gyerekem. De megbízhatatlan embernek meg nem szeretnék szülni. Jó kérdés, hogy létezik-e még megbízható... Vagy mindenki sunnyog és írogat... )


2022. febr. 9. 11:00
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
100%
Nem,nem mindenki sunnyog. Viszont egyetértek,hogy olyan emberrel ne vállalj gyermeket, akiben nem bízol meg. A telefon dugdosás az esetek nagy részében sajnos intő jel. Akinek nincs titkolnivalója, nem viselkedik így.
2022. febr. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
75%

az a jó kérdés valójában mit titkol

bár ha egy meglepetés lenne neked, vagy kényes téma, azt szerintem nem így intézné


ezt mindenképpen rendezned kell mielőtt lesz több is a projektből

2022. febr. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
14%
Én is úgy vettem észre, hogy mindenki sunnyog
2022. febr. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
100%

Hát gyerekbe ne menj bele.

Csak a gyerek miatt nem leszel majd idővel magányos.

2022. febr. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
93%
Nehéz kérdés. Csak ez a jel, vagy van más is? Amúgy milyen a kapcsolatotok?
2022. febr. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:

Voltak korábban bizalmi problémák, hazudott. Ősszel elköltöztem egy időre, akkor úgy tűnt, sikerült új alapokra helyezni a kapcsolatunkat...

Most ennyi van. De nem bírok elmenni felette...

2022. febr. 9. 11:25
 7/43 anonim ***** válasza:
97%
Ha nincs bizalom, akkor ne menj bele.
2022. febr. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
90%
új alapokra helyeztétek? mire? a hazugságokra és bizalmatlanságra?
2022. febr. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
91%

Én nem vágnék bele vele a lombikba... Elég szenvedés az egy megbízható társsal is, nemhogy így. Ha nincs titkolni valója, akkor megmutatná a telefont.


Lehet mással még kezelés se kéne a gyerekhez, bár nem vagyok orvos, de hallottam már fura dolgokat...

2022. febr. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:
Utolsó, milyen kedves vagy. Másfél hónapig voltam távol, addig átbeszéltünk, tisztáztunk mindent. Nem rohantam vissza hozzá, úgy tűnt, érti.
2022. febr. 9. 11:31
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!