Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan tovább? Egyértelmű és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább? Egyértelmű és kuka?

Figyelt kérdés

Belépek a szobába, férjem elfordítja a telefonját, összeakad a tekintetünk, elég egyértelmű szituáció.

Közel 40 évesen már nincs kedvem ilyenekkel foglalkozni. Természetesen tagad, nincs takargatni valója, csak az én fejemben léteznek ezek, plusz a végére már ott tartottunk, az én hibám, mert én nem engedem, hogy beszélgessen, még a haverjával sem... (Nincs ilyen.)

Olyan, mintha egy 17 évessel lennék kapcsolatban. :(

Egyértelmű a szitu? Valamit sunnyog és kuka?

(Most kezdtük volna a lombikot, ha válunk, esélyes, hogy soha nem lesz gyerekem. De megbízhatatlan embernek meg nem szeretnék szülni. Jó kérdés, hogy létezik-e még megbízható... Vagy mindenki sunnyog és írogat... )


2022. febr. 9. 11:00
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:

Bocs, 8asnak írtam.

Nem kértem, hogy mutassa meg, rég kitörölhette...

2022. febr. 9. 11:32
 12/43 anonim ***** válasza:
97%

én a helyedben szemtől szemben megbeszélném ezt


ő most sunnyog, te meg magadban őrlődsz

állj elé közöld vele mit gondolsz, hogyan látod a dolgokat és vállald a következményeket, ha ott hagy lehet jobban jártál, ha meg elmondja mi van, miért ilyen akkor legalább tisztázva lesznek a dolgok


te is tudod jól, hogy a mostani helyzetben nem éri meg vele tervezned

2022. febr. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 A kérdező kommentje:
Épp ezt tettem ma. Ez a sunnyogas hétfőn délután volt, és most délelőtt szerettem volna tisztázni. Erre jött, amiket írtam (csak beképzelem, én hibám, stb). Majd még ő háborodott fel. És jött az "adjukelaházat"...
2022. febr. 9. 11:40
 14/43 anonim ***** válasza:
86%
Én így bizony hagynám ezt a kapcsolatot. Viszont én gyerek nélkül sem szívesen élnék, megpróbálkoznék örökbefogadással. De nyilván ezt nem mindenki szeretné. Csak a kérdésből úgy jön le, hogy te is szeretnél gyereket. Lombikkal biztos nem szenvednék egy ilyen gyenge lábakon álló kapcsolatban.
2022. febr. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
100%

na jó akkor te már a kérdést úgy tetted fel, hogy tudtad a választ, csak megerősítést szeretnél


ez az adjuk e a házat dolog...igen kuka...

2022. febr. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 A kérdező kommentje:
Menteném a menthetetlent, ha egy hajszálnyi remény is lenne, hogy rosszul látom a dolgot. :(
2022. febr. 9. 11:48
 17/43 anonim ***** válasza:
83%
az a hajszál pont ma szakadt el nem?
2022. febr. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
94%

Amíg csak a telefon takargatás volt, addig felhoztam volna a férjemet, aki egy 150 ezer forintos órát akart vásárolni magának.


De mikor rákérdeztem, hogy megcsal-e, akkor töredelmesen bevallotta, hogy dehogy, csak tudja, hogy nem örülnék, ha ennyiért venne órát.


Szóval jah, ez a te esetedben nem óravásárlásnak tűnik sajnos.

2022. febr. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 A kérdező kommentje:
Hát őszintén annak se örülnék, ha nélkülem hozna anyagi döntéseket úgy 20ezer felett...
2022. febr. 9. 12:06
 20/43 anonim ***** válasza:
14%
Hülye vagy hogy ilyenekkel pazarlód a drága időt. Lenne egy kis gerinced akkor eleve nem ilyen selejt férfival áltál volna össze. A gyereket meg felejtsd el, anyának is szar lennél gerinc nélkül.
2022. febr. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!