Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan tovább? Egyértelmű és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább? Egyértelmű és kuka?

Figyelt kérdés

Belépek a szobába, férjem elfordítja a telefonját, összeakad a tekintetünk, elég egyértelmű szituáció.

Közel 40 évesen már nincs kedvem ilyenekkel foglalkozni. Természetesen tagad, nincs takargatni valója, csak az én fejemben léteznek ezek, plusz a végére már ott tartottunk, az én hibám, mert én nem engedem, hogy beszélgessen, még a haverjával sem... (Nincs ilyen.)

Olyan, mintha egy 17 évessel lennék kapcsolatban. :(

Egyértelmű a szitu? Valamit sunnyog és kuka?

(Most kezdtük volna a lombikot, ha válunk, esélyes, hogy soha nem lesz gyerekem. De megbízhatatlan embernek meg nem szeretnék szülni. Jó kérdés, hogy létezik-e még megbízható... Vagy mindenki sunnyog és írogat... )


2022. febr. 9. 11:00
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
0%
28 ilyen alapon majdnem mindenkinek szar ha belegondolsz....
2022. febr. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a megérzéseid nem csalnak. Ha telefonozok és belép a párom, nem fordítom el a telefont. Nincs mit takargatnom. Sem ha a barátnőmmel beszélgetek, sem ha az emaileket írok.
2022. febr. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
0%

Persze van megbízható férfi

csak

-nem keres havi netto 600-at

-nincs nagy dákoja

-szülei nem millerek

2022. febr. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
25%
Persze mert a csóró kisfaszú férfiak mind megbízhatoak.azok us ugyanugy féltebacnának, csak lehetőségük nincsen.
2022. febr. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 A kérdező kommentje:
Légyszi, a kérdésem alatt ne etessétek a trollt. Köszönöm!
2022. febr. 9. 15:51
 36/43 anonim ***** válasza:
0%
Éppen azért becsülné meg a nőt!
2022. febr. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Nem mindegy,hogy félremehetnék,de van gerincem és nem fogok.


Vagy csak azért vagyok hűséges mert senki más nem akad.

2022. febr. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 A kérdező kommentje:

Újra rákérdeztem, elmomdja-e, mi volt. Kikelve magából üvöltött, jött mindennel. Továbbra is azt mondja, nem volt semmi, és azt kérdezte(kiabálva) , én mit momdanék, ha egyszer nem volt semmi?!

Picit! elbizonytalanodtam, de hát láttam, hogy sunnyogott.

Szerintetek?

2022. febr. 9. 18:55
 39/43 anonim ***** válasza:
91%
Ha igazat mondana, nem lehetne kihozni a sodrából. Ez ennyi. Szerintem ha képes veled emiatt üvölteni, akkor ott nagyon nincsenek rendben a dolgok. Vagy valamiért nagyon feszült, vagy sokat gyanúsítgattad, vagy csak simán tönkre ment köztetek és ez egy általános feszültséget generál.
2022. febr. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 A kérdező kommentje:

Az a baj, akkor is így reagált és én voltam a hülye, amikor hazudott.

Utána sokat gyanúsítgattam, jó darabig. De már nem, bár mint kiderult, mindent annak vesz.

2022. febr. 9. 19:18
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!