Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan tovább? Egyértelmű és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább? Egyértelmű és kuka?

Figyelt kérdés

Belépek a szobába, férjem elfordítja a telefonját, összeakad a tekintetünk, elég egyértelmű szituáció.

Közel 40 évesen már nincs kedvem ilyenekkel foglalkozni. Természetesen tagad, nincs takargatni valója, csak az én fejemben léteznek ezek, plusz a végére már ott tartottunk, az én hibám, mert én nem engedem, hogy beszélgessen, még a haverjával sem... (Nincs ilyen.)

Olyan, mintha egy 17 évessel lennék kapcsolatban. :(

Egyértelmű a szitu? Valamit sunnyog és kuka?

(Most kezdtük volna a lombikot, ha válunk, esélyes, hogy soha nem lesz gyerekem. De megbízhatatlan embernek meg nem szeretnék szülni. Jó kérdés, hogy létezik-e még megbízható... Vagy mindenki sunnyog és írogat... )


2022. febr. 9. 11:00
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
29%
Döntsd el mennyire akarsz gyereket. Én 40 évesen már tuti inkabb a gyereket választanám,a pasival meg lesz ami lesz. A 95%a mind ugyanolyan sunyi.
2022. febr. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
37%
Ahh, a 20-as véletlenül pontoztam fel! Nem a kérdező a gerinctelen, hanem a férfi. Ő sunnyog, meg terel, amikor rákérdeznek. A faszi lenne szar apa, nem feltétlenül a kérdező szar anya.
2022. febr. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 A kérdező kommentje:
21es,rátapintottál a lényegre. Ez a bajom...
2022. febr. 9. 12:45
 24/43 anonim ***** válasza:
13%
En biztos a gyereket választanám.ha szakitasz, valoszinuleg mar az életben nem lesz gyereked. Pasid barmikor lehet, gyerek nem. Ha egy pasi idiota,akkor mehet a levesbe, a gyereked mindig ott lesz. Gondold át milyen az egzisztenciád,egyedul menne e ha ugy alakul.
2022. febr. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
63%
24, csak a gyerek valószínűleg nem azt választaná, hogy az apja nélkül nőjjön fel. Meg azért végiggondolhatnád, milyen ma Magyarországon egyedülálló nőnek lenni gyerekkel.
2022. febr. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
60%

25 - nem kell apa nélkül felnőnie, honnan szeded ezt? Ez egy!

Kettő: ebben éltem és köszönöm jól megvoltunk.

Három: nem kell a férfiaknak félrekúrni,sunyiskodni,és nincs gond.

2022. febr. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 A kérdező kommentje:
Bakker, ugyanez a két "fél" vitázik a fejemben is, mint itt... Marha jó, megvárom, mire juttok. :D
2022. febr. 9. 13:17
 28/43 anonim ***** válasza:
90%
Persze, nem kell apa nélkül felnőnie, mert felnőhet egy diszfunkcionális, boldogtalan családban is, vagy felnevelheti más férfi is. Biztos nagyon jó lesz neki.
2022. febr. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
17%

Röhejes lenne haolyankor folytatna nőkkel cseteléseket mikor te barmikor beléphetsz. Ezt pont a megcsalók pont nem csinálnák. Sokkal ovatosabbak. Ez az egyik.



Amugy te az egész terhességet gy.vallalást végigstresszelnéd igy. Ami atmegy a magzatba is plusz egy babának is teljes anyára lenne szuksége es nem egy stresszelos válófélben levo ketsegbeesett nőre.

2022. febr. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 A kérdező kommentje:

Én nem írtam, hogy nőkkel csetel, sem azt, hogy megcsal. Valamit sunnyog. Lehet, hogy épp csak rólam írt valakinek. Nem tudom. De egyből levágtam, hogy vmi nem oké.

Egyébként, nem tud óvatos lenni karanténban. Illetve sokkal nehezebb.

Próbáltam bízni benne, de csak akkor szeretnék, ha érdemes. Ez meg nem ezt jelentette. :(

2022. febr. 9. 13:36
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!