Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 45 vagyok, és 20+ éve nős....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mathus kérdése:

45 vagyok, és 20+ éve nős. Mindent előteremtek, mint az öreg halász a mesében, intimitás, szex mégis 10 éve nuku, a nappaliban alszom. Más nők a csillagot lehozzák az égből, nálunk meg ha ez nem tetszik ami van váljunk el. Miért van ez a kettősség?

Figyelt kérdés
Pest egyik legdrágább kerületében lakunk, mindent előteremtettem eddig, két munkahelyen dolgozom. A feleségem mindent megkap, nagy ház kellett - megvan. Nagy kert - megvan. Kutyák, macskák - megvan. Gyerekeknek magánsuli - megvan. Közben úgy vagyok tartva, mint egy idegen. Más nők meg itt izgulnak, hogy mi van ha a párjuknak heti 3 szex kevés, úgy hogy ők viszik a háztartást is, meg dolgoznak mellé. Nálunk meg mint egy robot, a szabadnapjaimon takarítok, mosok, pakolok. Hol vannak a normális nők?

2022. máj. 12. 19:59
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
81%
Fordítva akkor, hol vannak a normális férfiak? Vannak normális nők is csak azok lehet hogy nem a legfrágabb kerületben laknak, nincs családi ház, nincs autó, nincs szuper lakás, nincs magánsuli és miegymás. Csak az hogy kiszámolják hogy mennyi marad hónap végére és esetleg belefér ebbe még egy olcsóbb cipő vagy néhány dolog a dm-ből.
2022. máj. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
92%
Nálunk fordított a helyzet a férjemet nem érdekli a szex.
2022. máj. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
19%
Rossz helyre csöppentél, itt nem fogsz megértésre találni. Minden a férfiak hibája, minden a te hibád. Szevasz!
2022. máj. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
97%
De ha neked ez így nem jó mert nyílván látszik hogy nem...akkor miért nem válsz el és keresel olyan nőt akit valóban érdekelsz?
2022. máj. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
91%

Én nagyon sajnálom a helyzetedet, természetesen feltételezve azt, hogy nem provokációs igényeket kiszolgáló kérdés...


De ezeket miért nem beszélitek meg? Neked opció amúgy, hogy válj?

2022. máj. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
31%

4

+1


TE HIBAD! ki milyet szakit....

2022. máj. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%

Az anyagiakon kívül nem írtál semmit, hogy mit adsz a kapcsolatba. Jól tartod magad, vonzó vagy a feleséged számára, kedvesen beszélsz hozzá, beszélgettek, csináltok közös programokat, vannak közös élmények?


Én azt látom, hogy ahol a férj próbál anyagiakban mindent megadni a feleségnek, aki nem dolgozik, ott a nő jóval fiatalabb és kategóriákkal csinosabb, mint a férj, aki ezzel próbálta őt megfogni. Azért kapott meg mindent a feleség, mert enélkül nem maradt volna a pasival. Neked miért kellett teperned a feleséged kegyeiért? Miért érezted úgy, hogy minden kivánságát teljesítened kell? Mi az, amit a pénzzel kárpótolsz?

2022. máj. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:

#5: mire szétpattintunk mindent majdnem 50 leszek, és kezdhetem elölről vmi másfeles panelban, a pénzem nagyrésze meg megy hozzá. full lecsórósodva milyen esélyekkel indulnák újra a "piacon"?

voltunk terápiás nyaralásokon, önfejlesztő könyveket olvasok, párkapcsolati videókat nézek. de ha nem pontosan az történik amit kitalál, akkor megint kezdjük a nulláról. most lent voltam bő 24 órát a szüleimnél (hamarabb megyek haza, mert kérte), 10e volt a teljes költség, úttal együtt. tegnapelőtt vett a kutyáknak 48ezerért új hámokat. felhívott, hogy szalad a ház, meg sokat költöttem otthon, ő lefekszik, aludjak kint. azt sem kérdezte mi volt.

2022. máj. 12. 20:27
 9/41 A kérdező kommentje:
#7: egyidősek vagyunk, ugyanarra a szakra jártunk az egyetemen. azt gondolom, ha mindent megkap kedvesebb és hálásabb lesz, nem ennyire bunkó, de mindig egyre feljebb van a léc.
2022. máj. 12. 20:31
 10/41 harebell ***** válasza:
100%
Nehéz erre mit mondani, mert feltételezem, nem egyik napról a másikra lett ilyen, és te se feltétlenül a legjobban kezelted a dolgot. És igen, minél később merül fel a válás, annál nehezebb, de még mindig nem lehetetlen - én biztosan nem halogatnám tovább, ha végképp nem sikerül megmenteni a kapcsolatot. Azt meg felesleges boncolgatni, hogy miért nem olyan, mint "más nők".
2022. máj. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!