Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 45 vagyok, és 20+ éve nős....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mathus kérdése:

45 vagyok, és 20+ éve nős. Mindent előteremtek, mint az öreg halász a mesében, intimitás, szex mégis 10 éve nuku, a nappaliban alszom. Más nők a csillagot lehozzák az égből, nálunk meg ha ez nem tetszik ami van váljunk el. Miért van ez a kettősség?

Figyelt kérdés
Pest egyik legdrágább kerületében lakunk, mindent előteremtettem eddig, két munkahelyen dolgozom. A feleségem mindent megkap, nagy ház kellett - megvan. Nagy kert - megvan. Kutyák, macskák - megvan. Gyerekeknek magánsuli - megvan. Közben úgy vagyok tartva, mint egy idegen. Más nők meg itt izgulnak, hogy mi van ha a párjuknak heti 3 szex kevés, úgy hogy ők viszik a háztartást is, meg dolgoznak mellé. Nálunk meg mint egy robot, a szabadnapjaimon takarítok, mosok, pakolok. Hol vannak a normális nők?

2022. máj. 12. 19:59
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
75%

"azt gondolom, ha mindent megkap kedvesebb és hálásabb lesz, nem ennyire bunkó,"


Szoval szeretted volna megvenni a kedvesseget es meg halas is legyen ! Nah ezert alszol 10 eve kanapen! Egyebkent mit mondott a feleseged miert alakult ki ez a helyzet?!

2022. máj. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
81%
De amúgy hol laktok? Ha 10 ezeren fennakadt akkor hol a sok penz?
2022. máj. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
75%

Nagyon egyszerű. Lementél neki papucsba. Már nem férfiként tekint rád hanem pénztárcaként és szolgaként. Konkrétan mindent alátoltál. Na ez az amit nem szabad megcsinálni. A nők többsége ezt megérzi és ki is használja.


Szerintem addig válj el amíg nem kell vele még több vagyont megosztanod. Ha most elváltok viszi mindennek a felét amiket a házasságotok alatt szereztél. De ha még tovább húzod és veszel neki egy még drágább kocsit, tévét, mosógépet, hűtőt akkor azt is vinni fogja. Mentsd magad.

2022. máj. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
83%
Kamu kérdésnek tűnik. Nem létezik, hogy valaki férfi létére ennyire alárendelje magát egy nőnek.
2022. máj. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
83%

Tényleg azt gondoltad hogy egy alapvetően bunkó következő ember majd a tenyerén hordoz ha megkap tőled mindent? Az ilyen típusnak ahhoz semmi nem elég jó hogy hálás legyen.

Amúgy miért alszol külön? Menj vissza az ágyba mellé.

2022. máj. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A kérdező kommentje:
#14: sry, de nem az. ez nem egyik pillanatról a másikra lett így. sokára beleszokik az ember, mert jobb a békesség, amikor nyugi van. aztán egyre kevesebb kedvességért is egyre többet tesz a közösbe.
2022. máj. 12. 20:51
 17/41 anonim ***** válasza:
86%

"azt gondolom, ha mindent megkap kedvesebb és hálásabb lesz, nem ennyire bunkó, de mindig egyre feljebb van a léc."


Pénzért akartál kedvességet és hálát venni egy nőtől. Aztán csodálkozol, hogy csak a pénzed kell neki, téged meg nem tisztel. Normális nőt nem pénzért kapsz.

2022. máj. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 A kérdező kommentje:
#15: "Amúgy miért alszol külön? Menj vissza az ágyba mellé." Sosem történt ott semmi az alváson kívül, aztán mikor a kutyákat is beszoktatta, onnantól már végképp jobb volt kint.
2022. máj. 12. 20:59
 19/41 anonim ***** válasza:
0%
Szinte senki sem kìvánja a fèrjèt több mint húsz èv után.
2022. máj. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
83%

49N vagyok....nem egyedi eset vagy azt kell mondjam. Sokat szoktam beszélgetni férfiakkal (nem ismerkedés célból egyszerűen csak dumálunk). Szerintem ezt ti férfiak rontjátok el (egy másik részt meg mi nők illetve már aki...). Az, hogy vkinek semmi sem elég, az elég hamar fel kellett volna tűnjön és még időben változtathattál volna. Ő nem néz Téged ffinak, csak egy pénzeszsáknak. De nem tisztel, nem szeret. Miért is? Nem vagy férfi aki a sarkára áll.

Amúgy meg vannak normális nők...magamat is ebbe sorolom ahogy a bnőim is azok, csak mi más "körökben" mozgunk. Én pl albérletben lakom, van egy 20 éves kocsim, van egy telek ahova tudunk járni hétvégente...mindenem megvan, sosem éreztem magam szegénynek csak mert nem 300nm2 villában lakom. A kocsim ugyanúgy elvisz A-ból B-be mint a te milliós autód (max 10 perccel később érek oda). Boldog vagyok? IGEN!! Szerintem sokkal boldogabb vagyok mint a feleséged, pedig mondhatjuk hónapról hónapra élünk, nincs megtakaritásunk igazán. Mégis: van egy csodálatos párom, aki szeret, akit szeretek..van akit átölelhetek, van aki vigasztal ha sirok...van, akivel minden élményt megoszthatok. És ezt nem cserélném soha anyagiakra. Szeretve lenni a leggazdagabb érzés a világon.

Ezt sajnos te elszúrtad de csak rajtad múlik, változtatsz e.

2022. máj. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!