Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 45 vagyok, és 20+ éve nős....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mathus kérdése:

45 vagyok, és 20+ éve nős. Mindent előteremtek, mint az öreg halász a mesében, intimitás, szex mégis 10 éve nuku, a nappaliban alszom. Más nők a csillagot lehozzák az égből, nálunk meg ha ez nem tetszik ami van váljunk el. Miért van ez a kettősség?

Figyelt kérdés
Pest egyik legdrágább kerületében lakunk, mindent előteremtettem eddig, két munkahelyen dolgozom. A feleségem mindent megkap, nagy ház kellett - megvan. Nagy kert - megvan. Kutyák, macskák - megvan. Gyerekeknek magánsuli - megvan. Közben úgy vagyok tartva, mint egy idegen. Más nők meg itt izgulnak, hogy mi van ha a párjuknak heti 3 szex kevés, úgy hogy ők viszik a háztartást is, meg dolgoznak mellé. Nálunk meg mint egy robot, a szabadnapjaimon takarítok, mosok, pakolok. Hol vannak a normális nők?

2022. máj. 12. 19:59
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
100%

"Sosem történt ott semmi az alváson kívül"


Akkor még a gyerekeket is más csinálta helyetted?

2022. máj. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekeket csak összehoztátok... Sosem kérdezted, hogy mi a baja veled, miért nem akar szexelni?
2022. máj. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
54%
Á, ez tuti kamu. Csak nincs ilyen hülye. Vettél egy sz.r nőt, aztán csodálkozol, hogy nem jó. Mit vártál? "Ha nem tetszik váljunk el." Miért, milyen más ötleted van? Majd meg fog változni miattad egy 40+ éves ember?Nem fog. Ha azért nem válsz, mert nem kapnál jobbat, akkor rettenetesen gáz pasi lehetsz, ne csodálkozz, ha a feleséged egy légtérben se bírja veled. 45 éves férfinak még bőven lehet normális nője. A másik lehetőség, hogy még nem fáj eléggé. Tehát összefoglalom: 35 éves korod óta szex nélkül élsz, szereped házi robot és ATM. De jobb így, mint egyedül, szabadon. Hát, akkor hajrá, élvezd, és ne panaszkodj.
2022. máj. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
74%
A legtöbb ember vágyik a szexre, csak nem feltétlenül azzal, akivel együtt van. A normális szakít, a közepes önmegtartóztat, a szutyok meg félrelép. De ez a tényen nem változtat. Én éltem szexmentessé alakuló kapcsolatban. Nagyon is szerettem volna szexelni, naponta kívántam, ha olyan emberek között voltam, akik egy kicsit is vonzók, konkrétan szomorúságot éreztem, hogy nem szexelhetek valamelyikkel. És ott volt a párom, mindent jól csinált papíron, de nulla szexuális kisugárzás, totális balfasz volt. Emberileg tök oké, de nézett, mint egy szerencsétlen, minden kacérkodásomra és csak akkor esett le neki a tantusz, ha a seggem az arcába toltam jóformán. Lehet, hogy bizonyos nőknél tudsz szexet intézni azzal, hogy van pénzed, de a többségnél nem. Nálam sem, a párodnál sem valószínűleg. Nekünk nem pénz kell, hanem hogy kívánjunk és ha rád nézünk, a korábbi jó élmények és az aktuális kisugárzásod alapján motiváltak legyünk leteperni, mert úgy érezzük, valami jóban lesz részünk. Nem pedig egy balfaszban, aki 2 perc alatt eldurran és addig is szar, már ha egyáltalán észreveszi, hogy szeretnénk vele szexelni anélkül, hogy mi dugnánk meg, mint valami szűzgyereket. Ez nem külső kérdése, ez a viselkedés önmagában undorító és hangulatromboló. Nincs az a pénz, amivel ezt ki lehet fizetni.
2022. máj. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
80%
Azt gondolom, hogy ha az egyik fél képtelen a belátásra, képtelen a saját felelősségét felismerni, ott a másik hiába olvas párkapcsolati könyveket, meg néz videókat. Bár arról sem sokat olvastunk, hogy mi a te felelősséged, hogy tönkrement a kapcsolat. Valszeg a feleséged is azt gondolja, hogy ő megszülte, nevelte a gyerekeket, viszi minden nap a magániskolába, mos, főz rád, te meg egy bunkó paraszt vagy, mert... El kell dönteni, hogy mi a fontosabb: rosszabb anyagi körülmények közt újra kezdeni párkapcsolatra alkalmas emberrel, szeretetben, vagy maradni a villában a kanapén. Mert igen, jól látod, vannak másmilyen nők is, és az nem azon múlik, hogy Budán van-e házuk.
2022. máj. 13. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
84%

8, kérdező: Tehát inkább szrba sem nézve pincsiként szolgálod ki most már gyakorlatilag szó nélkül... Inkább benne vagy egy full boldogtalan dologban, mintsem boldog legyél esetleg anyagilag pár szinttel lejjebb add...


Nem kicsit vagy materiális. Nagyon sajnálom, hogy neked fontosabb a pénz és a javak, inkább szétszenveded még a jövő hetet is. :( De hát mások vagyunk...

2022. máj. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
13%

Szia Kérdező!


25 vagyok, f, , én is az egyetemi szerelmemmel házasodtam össze, mint ti.


Hol romlott el a kapcsolatotok? Tudnál intő jeleket említeni, amikre érdemes odafigyelni?

Nem akarlak megbántani, de konkrétan azt írtad le, amitől félek, szinte napi szinten. Hogy egy nap ott fogok állni érzelmileg nulla kapcsolatban, ahol mindenért én vagyok a hibás. Most, 25 évesen azt látom, hogy kb 35-40 éves korig van értelme kilépni egy kapcsolatból, de utána, ahogy te is mondod, reménytelen.

Mit gondolsz, hogy lehetne ez elkerülhető?

2022. máj. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:
#27: szerintem a "gyerekezés" alatt romlottak el a dolgok. amikor minden erőforrást a gyerekekre toltok, elröpülnek az évek (az idő hajlamos "begyorsulni" 30-40 között). aztán ahogy megnőnek, te ott találod magad egy idegennel, akivel újra össze kell(ene) jönnöd valahogy.
2022. máj. 13. 11:45
 29/41 anonim ***** válasza:
27%

Öreg vagy, ronda, unalmas.

Őszintèn, ki tudna felizgulni egy magadfajtára?

2022. máj. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
40%
A nejed biztos dugatja magát egy 30 körüli kannal :D
2022. máj. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!