Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 45 vagyok, és 20+ éve nős....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mathus kérdése:

45 vagyok, és 20+ éve nős. Mindent előteremtek, mint az öreg halász a mesében, intimitás, szex mégis 10 éve nuku, a nappaliban alszom. Más nők a csillagot lehozzák az égből, nálunk meg ha ez nem tetszik ami van váljunk el. Miért van ez a kettősség?

Figyelt kérdés
Pest egyik legdrágább kerületében lakunk, mindent előteremtettem eddig, két munkahelyen dolgozom. A feleségem mindent megkap, nagy ház kellett - megvan. Nagy kert - megvan. Kutyák, macskák - megvan. Gyerekeknek magánsuli - megvan. Közben úgy vagyok tartva, mint egy idegen. Más nők meg itt izgulnak, hogy mi van ha a párjuknak heti 3 szex kevés, úgy hogy ők viszik a háztartást is, meg dolgoznak mellé. Nálunk meg mint egy robot, a szabadnapjaimon takarítok, mosok, pakolok. Hol vannak a normális nők?

2022. máj. 12. 19:59
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
81%
Mondjuk mert már 5 éve itt rinyálsz ugyanazon a problémán. Ne haragudj, de te tartasz el egy nőt, aki anyagilag kihasznál. Senki sem kötelez rá.
2022. máj. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Amire jó volt ez a kérdésfeltevés, az az, hogy végre én is kedvemre megmártózhattam a magyar internet iszapos aljában.
2022. máj. 13. 19:24
 33/41 anonim ***** válasza:
11%
Szegeny feleseged!
2022. máj. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 harebell ***** válasza:
75%
Milyen választ várnál amúgy? Ezt nem is bántásból, tényleg kíváncsiságból kérdezem - ha például kívülálló helyébe képzelve magad olvasnád a posztod, mit tanácsolnál? Vagy milyen hozzászólást éreznél elég hasznosnak és segítőnek?
2022. máj. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
70%

Én a szerető szerepében vagyok egy férfi mellett, aki nálad valamivel idősebb, majdnem 30 éve házas, egy házban él a feleségével, elmondása szerint külön szobában (ezt nem tudom, de lehet igaz).

Velem szexel. Elég gyakran, sokat. Nagyon jó szerető.

2022. máj. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
83%
Mi lenne ha nem dolgoznal reggeltol-estig? Mi lenne ha elzarnad q pénz csapot? Mondjuk ha vállalkozó vagy. "Dragam" nem jönnek a megrendelesek. Áll az üzlet. A hétre csak 3000 ft-ot tudok adni. Dehat úgyis mindent megveszek én. Neked ki sem kell mozdulnod a házból. Ehhez mit szólna a feleséged?
2022. máj. 15. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
89%

Válni nem akarsz, a helyzeteden meg a terápia sem segített. Mégis itt a gyakorin milyen csoda megoldást tudnának az emberek. Azt szokták mondani, hogy azon lehet segíteni, aki hagyja magát. Te nem hagyod magad.

Ha hagynád, akkor a sarkadra állnál és nem csicskulnál be neki. Ez vagy elindít egy gyökeres változást a részéről, mert megcsapja a szele, hogy a házi cselédje megpattanhat, vagy elváltok. A közös vagyon megy fele felébe és viszlát.

2022. máj. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
75%

AZTAK*A !!!! Mii? Ez komoly?


Lapát.


26N

2022. máj. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
77%

"Hol vannak a normális nők?"


Egyrészt, nem teljesen mindegy? Válni nem akarsz! (Tudod, a normális nők, nem értekelik magukat annyira alul, hogy leálljanak egy nős pasival)

Másrészt, te sem olyat választottál! Gondolom, jo segge volt, meg vééékony volt, és csinos, jó seggüüü! - Azafontos!

2022. máj. 20. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
31%
Élete szerelme. Csak azt nem veszi észre, hogy a kérdező nem élete szerelme annak a nőnek. Elengedni viszont nem akarja.
2022. máj. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!