Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kulfoldre koltozzek a parom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kulfoldre koltozzek a parom nelkul? Nem akarom itt hagyni!

Figyelt kérdés

30 eves vagyok szoval eleg reg elkoltoztem otthonrol es a parommal elek! Akivel 6 eve vagyok egyutt es meg mindig jo a kapcsolatunk.

Van egy sajat kis elelmiszer boltunk (videki kisvarosba), es en apolokent dolgozom. Sajnos viszont az inflacioval es a multikkal nem olyan tokeletes a bolt bevetele mint eddig volt. Nekem mint mindenki tudja meggazdagodni nem fogok az apolonoi fizetesembol.


Eleg egyszeru a tortenetem, a szuleim kint elnek kulfoldon, apum 14 eve anyum 1 honapja. Hivogattak h menjek ki es dolgozzak kint nemetbe. Lakhatas megoldva naluk. Jovoheten megyek allasinterjura Nemetorszagba. Sajnos a nyelvtudasom nem annyira jo, igy csak segedapoloi munkara tudnak betenni (1500€ fizetessel) de jovore akarom a nyelvvizsgat csinalni es akkor mar jo 2400€ gizetes lesz a netto.

Itt megjegyzem ,hogy a parom anyja es testvere is kint el nemetbe.


Viszont a bolt meg megyeget, de egyre rosszabbul, egyre rosszabb a napi bevetel es sajnos ugy nez ki ,h az 1 szem dolgozonktol is meg kell vallni. Qmi azt jelenti ha parom 12 oraba dolgozik hetfptol szombatig....


Ezert gondoltam h kimennek par evre es kicsit osszeszednenk magunkat anyagilag, vagy ha ugy alakul kint egy uj eletet kezdeni.

Ambar a parom nem igazan akar kijonni kulfoldre , csak ha minden kotel szakad. Ami engem nem zavar mert megertem. Viszont felek h elveszitem ,ha magara hagyom, vagy depresszios lesz... elegge feltem egyedul hagyni (itt jegyzem meg h a nagyszulok nagybacsi, nagyneni csaladostol a masik utcaba laknak)... szoval o sem es en sem lennek egyedul.. de megis nagyon hianyoznank egymasnak.. ezt hogy elik meg a parok? Milyen technikakkal, vagy otletekkel altatok elo? Lelkileg hogy elitek meg h messze van a parotok?



2022. máj. 25. 23:19
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: ha mindketten mennétek, párod valószínűleg találna valamilyen segédmunkát, még azzal is nagyon sokat tudna keresni. Én is a tervezés híve vagyok úgyhogy indulás előtt ilyen ügyben is érdemes alaposan körülnézni.
2022. máj. 26. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

1-es te is tudod hogy nrm ugy gondolta, hogy potolja. Ennek a lenyege az volt, hogy tamasxkodhat a csaladjara nem egyedul marad a vilagban.


Kerdezo ezt neked kell tudnim Teny alapu hogy pl. Benzinkutak is mentek mar csodbe emiatt. Szoval ezt igazan nem neked kell eldonteni hanem a parodnak. Ha a parod ugy dont hogy veled tart akkor nyilvan eladjatok a boltot nem vagy a csalad tobbi tagja viszi majd tovabb? Tobb mindent kell merlegelnie a parodnak es ott az indok hogy nem akar menni. Te arra fele gondolkodsz hogy mennel. Ezt vele kene megbeszelned nem csak emlites modjan hanem komolyan tovirol hegyire. Erre nincsen technika vagy modszer emberi oldalrol, hogy hogy beszeld ezt meg a paroddal. Te ismered ot nem mi.

2022. máj. 26. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Bocsanat a tipokert mobilon kozel vannak a betuk egymashoz.


* nem ugy gondolta

* tamaszkodhat a csaladjara


* Kerdezo ezt neked kell tudni.


*Ha a parod ugy dont hogy veled tart akkor nyilvan eladjatok a boltot nem? Vagy a csalad tobbi tagja viszi majd tovabb?

2022. máj. 26. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Mi 1,5évet voltunk külön, pedig 3, 5 volt betervezve. Mi még jobban szeretjük egymást, pedig már 9 éve újra együttélünk.

Nagyon nehéz volt a 1,5év. Mi 3 havonta találkoztunk, hogy a férjem félre tudjon tenni minél több pénzt. Ha havonta járt volna haza nem tudtunk volna olyan hamar utána menni. Mi majdnem mindennap Skype-n beszélgettünk.

Nem bántuk meg ezt a lépésünket, de azóta is emlegetjük, hogy milyen jó, hogy újra együtt vagyunk.

2022. máj. 26. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
86%

9-es, ápolónő barátnőm 200-at kap kézhez és ő még nagyon jól keres :D


Kérdező: én mennék, mert szerelemből nem lehet ételt venni. Plusz 30! éves vagy, fiatal, ne nyomorogj otthon, és igen, ennek a kapcsolatnak annyi vszeg, de döntsd el, hogy ilyen áremelkedés/infláció mellett éhezni akarsz vagy normális életet élni.

2022. máj. 26. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
81%

Mindenképp gyere ki dolgozni Németországba .többet kereshetnek itt kint mint Magyarországon ez biztos ,és lakhatási is biztosítva van . Így tudsz gyűjtögetni .

A párod meg eldönti hogy jön később ki hozzád több pénzért nyugodtabb életért vagy szenved egy veszteséges üzletel .

2022. máj. 26. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
87%

Én mennék de nem ide.

1500 meg 2400€ havonta, álolóként?

Ne viccelj már...

Angliában élek, 30 vagyok, gondozóként dolgozok, havi £3000 ot simán megkeresek, van hogy többet

2022. máj. 26. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
7%
én maradnék itthon, nyelvet tanulni. Együtt. Akkor készen álltok arra, h együtt menjetek, ha minden kötél szakad, ami simán bekövetkezhet akár 1 éven belül is.
2022. máj. 26. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Magyarok vagyunk és elsősorban a pénz miatt megyünk ki külföldre dolgozni. A saját példámból is rájöttem, hogy nem ezért maradok én is Angliában, hanem azért, mert a gondolkodás is más! Ezt hajlamosak elfelejteni, hogy nemcsak a fizetés változik, hanem a kultúra és az élethez való felfogás is. Mert ugyebár amikor több a pénzed, más számít normálnak és más számít problémának.


Én magam is azért jöttem ki több, mint 9 éve, hogy jobb életet teremtsek a családomnak. Hiába voltunk együtt 20 éve, a nejem nem volt hajlandó kijönni, inkább beletörődött, hogy egyedül neveli a 3 gyermeket. Persze nem teljesen, mert a nyugdíjas szülei nagyon közel laknak és rengeteget segítenek. Most értük el azt, hogy a legnagyobb lányom most érettségizik és ő már itt szeretne lakni és dolgozni. Nekem csak ez volt a célom, hogy jobb világban nőjenek fel a gyermekeim. Sajnos ez ugyan nem jött össze, mert egy borsodi faluban nőttek fel, de meg kellett tennem ezt a lépést, hogy más irányba tereljem a jövőjüket. Most lenne a 25 éves házassági évfordulónk, de sajnos a nejem már nem beszél velem, nem is akar látni. Szomorú, de az elmúlt 5 évben ezen sikerült túltennem ezen magam. Nincs semmi otthon, ami visszavonzana annyira, hogy ott éljem le a "maradékot" (52 éves vagyok). A mai napig nem bántam meg, hogy itt vagyok. Természetesen nem vagyok paraszt, rendszeresen beszélek a gyerekekkel és jó pénzeket küldök nekik haza, ráadásul az otthoni számlák egy részét is én fizetem ki minden hónapban. Makacsul hiszünk mindketten abban, hogy jó helyen vagyunk és nem akarunk ezen változtatni. De én könnyen beszélek, mert mi leéltünk egymás mellett közel 2 évtizedet, mire kiköltöztem. Én nagyon nehezen, de el tudom már engedni.

2022. máj. 26. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
80%

Ha rosszul megy a kis bolt, miert nem zarjatok be, es mentek ki egyutt?

Ha a parod nem akar menni, akkor az nem a kis bolt miatt van, hanem azert, mert ez a kapcsolat kihult.

2022. máj. 26. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!