Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kulfoldre koltozzek a parom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kulfoldre koltozzek a parom nelkul? Nem akarom itt hagyni!

Figyelt kérdés

30 eves vagyok szoval eleg reg elkoltoztem otthonrol es a parommal elek! Akivel 6 eve vagyok egyutt es meg mindig jo a kapcsolatunk.

Van egy sajat kis elelmiszer boltunk (videki kisvarosba), es en apolokent dolgozom. Sajnos viszont az inflacioval es a multikkal nem olyan tokeletes a bolt bevetele mint eddig volt. Nekem mint mindenki tudja meggazdagodni nem fogok az apolonoi fizetesembol.


Eleg egyszeru a tortenetem, a szuleim kint elnek kulfoldon, apum 14 eve anyum 1 honapja. Hivogattak h menjek ki es dolgozzak kint nemetbe. Lakhatas megoldva naluk. Jovoheten megyek allasinterjura Nemetorszagba. Sajnos a nyelvtudasom nem annyira jo, igy csak segedapoloi munkara tudnak betenni (1500€ fizetessel) de jovore akarom a nyelvvizsgat csinalni es akkor mar jo 2400€ gizetes lesz a netto.

Itt megjegyzem ,hogy a parom anyja es testvere is kint el nemetbe.


Viszont a bolt meg megyeget, de egyre rosszabbul, egyre rosszabb a napi bevetel es sajnos ugy nez ki ,h az 1 szem dolgozonktol is meg kell vallni. Qmi azt jelenti ha parom 12 oraba dolgozik hetfptol szombatig....


Ezert gondoltam h kimennek par evre es kicsit osszeszednenk magunkat anyagilag, vagy ha ugy alakul kint egy uj eletet kezdeni.

Ambar a parom nem igazan akar kijonni kulfoldre , csak ha minden kotel szakad. Ami engem nem zavar mert megertem. Viszont felek h elveszitem ,ha magara hagyom, vagy depresszios lesz... elegge feltem egyedul hagyni (itt jegyzem meg h a nagyszulok nagybacsi, nagyneni csaladostol a masik utcaba laknak)... szoval o sem es en sem lennek egyedul.. de megis nagyon hianyoznank egymasnak.. ezt hogy elik meg a parok? Milyen technikakkal, vagy otletekkel altatok elo? Lelkileg hogy elitek meg h messze van a parotok?



2022. máj. 25. 23:19
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Lenne hol laknom, gondolkodás nélkül mennék ki, ezen ne is gondolkodj, hogy itt maradsz.
2022. máj. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Huuu meglepően sok választ kaptam , amit nagyon köszönök.


Én 6 éve dolgozom ápolónőként és a magyar fizetésem 287 ezer Ft havonta. Nem jó, de nem is rossz. Bár írtam, meggazdagodni nem fogok belőle.


Sokan írtátok h menjek ki. Sajnos, nem sajnos én is minden nap így látom és ezt is fogom tenni. Szerencsére a párommal úgy beszéltük meg, hogy ha be kell zárni a boltot akkor ő is kiköltözik. Nekem ez egy kis megnyugvást ad, mert hiszen van remény ,hogy ő is jön, és nem zárkózik el teljesen. Bár én úgy gondolom és ahogy látom az adatokat és a számokat, kb szeptemberig bírja a bolt.

Bár abban meg egyeztünk, hogy kintről pénzt nem teszünk bele, amíg a saját forgalmából megél addig megy a dolog.


Én úgy tervezem ,hogy előre próbálom kiépíteni a jövőnket és ott kialakítani egy életet. Bár tudom, a boltot már most be kellene zárni, de nem fogom erőltetni ,hogy igen is tessék csinálni és kijönni velem.


Amúgy a német fizetést kb csak tippelem, én ehhez nem adtam oda a pótlékot sem....ha valaki tudja hogy kb mennyit keresnek kint pontosan azt szívesen veszem :-)


Köszönöm mindenkinek a segítséget és a jó tanácsot... annyi biztos h megerősítettétek bennem a dolgot, hogy menjek.... és a páromat próbálom kicsalogatni.


Hálás vagyok minden mind válaszért.

2022. máj. 26. 16:19
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Azt hogy mennyit keres egy ápoló vagy segédapolo,az Németországban tartomány függő.

De [link]

2022. máj. 27. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
2022. máj. 27. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!