Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Közös vállakozás a férjemmel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közös vállakozás a férjemmel, ahol ő az ügyvezető, én pedig az alkalmi munkavállaló.... lehet itt még egyensúly?

Figyelt kérdés

A férjemmel két évvel ezelőtt vágtunk közös vendéglátóipari vállalkozásba(pizzéria), egy akkor három éves kislánnyal, és egy 5 hetes újszülöttel.

Erős fenntartásaim voltak a dologgal kapcsolatban, de ő meggyőzött hogy csak néhány napot járjak be egyszer - egyszer, szép lesz jó lesz,megoldjuk.

Császárral szültem, nehezen épültem fel mindkét műtétből.

Eltelt másfél év, és most ott tartunk hogy a hét napból hetet dolgozom,abból ötöt 14 órában minimum. Gyerekekkel, háztartással a nyakamban. A férjem is rengeteget dolgozik. Egymásra, 0 idő, a gyerekekre is alig..... Folyamatos rohanás, küzdelem, áldozat az egész. Közel állak a teljes kimerüléshez és kiégéshez. A férjem, mint főnököm rendszeresen belém áll, kritizál, egy önálló döntésem nincs az üzletben. Állandóan számon kéri rajtam a munka azon részét amit én csinálok és kapom a szakértést. ( Ez kőkemény fizikai munka a konyhán, plusz a pult, rendelés összeírás, takarítás, minden.)

Nem akarom ezt csinálni. Nem látom hogy megérné ez valaha is.

Ha beszélni próbálok róla, azt mondja fejezzem be a hisztit neki sem könnyű.

Már nincs erőm rázni a ketrecet.

Mit tehetnék hogy meghalgasson? Hogy valaha érdekelje a véleményem? Nem szeretném ha rámenne a házasságunk, de a megőrülés határán vagyok.



2022. jún. 12. 21:03
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Az itteni férfiak egy része tényleg azt hiszi, hogy minden nő aranyásó, aki csak lógatja a lábát egész nap
2022. jún. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Valószínűleg csak ilyen nőkkel hozta a sors össze őket!

Sajnálatos!

De én most pont nők véleményére lettem volna kíváncsi.

Félreértés ne essék, szeretem a férjemet, mert remek ember. Közösen dolgoznánk egy szebb jövőn. De úgy érzem ez nem a mi utunk akármennyi munkát fektetünk bele, de Ő nem bírja elengedni mégsem. Én pedig nem akarom hogy rámenjen a családunk.

2022. jún. 12. 22:11
 13/23 anonim ***** válasza:
50%

Én nem hiszem azt, hogy minden nő aranyásó, de aki azt mondja, hogy egy 2 és egy 5 éves gyerek mellett napi 14 órát dolgozik, az vagy természet feletti képességekkel rendelkezik, vagy egyszerűen hazudik!


Ha pedig igaz, akkor megérne egy gyámhatósági feljelentést!

2022. jún. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Azta. Na, nem gondoltam hogy a gyámhatóságig elkeveredünk. 😂

Természetesen a két kicsi teljes mértékben el van látva szépek, okosak, elevenek. Anyósom sokat segít, aki az üzlet feletti lakásban lakik. Ha papírmunkám van, ott vagyok velük, ha a konyhán kell lenni, anyósom, és a férjem húga vigyáznak rájuk.

De az étlap szerkesztését, a házipénztárt a rendezvényekre való árajánlat gyártást meghagyom éjszakára, mikor alszanak.

De nem is értem miért magyarázkodom egyébként 😂

El sem tudod képzelni mire nem képes egy nő aki a családjáról akar gondoskodni. Állítom Neked hogy sokan vannak még ilyen helyzetben. Nők és férfiak is.És nem lehet az örökkévalóságig bírni ez nyilvánvaló.

2022. jún. 12. 22:20
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek, fejtsd ki bővebben, hogy mitől remek ember a férjed, ha soha, semmiben nem lehet egy szabad sem? Ez nem kapcsolat, ez az egész csak arról szól, hogy ő jól érezze magát és mindig az legyen, amit ő akar. Számomra a remek ember fogalma nagyon távol áll ettől.
2022. jún. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
54%
*szavad
2022. jún. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem is ajánlják a pszichológusok sem, hogy ugyanaz legyen a munkahelye egy házaspárnak, mert nincsenek kvázi egy percet sem külön, amire egy kapcsolaton belül szükség lenne, feszültséghez vezet a feszített munkatempó, pláne ha alá-fölé rendeltség alakul ki, azért semmi sem magyarázza, hogy parancsolgasson neked, hiába ő az "ügyvezető" vagy hiába remek ember.
2022. jún. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de erre nem tudok semmi biztatót mondani. Azok alapján amiket írsz, nem hiszem, hogy ez csak a munkahelyi stressz, hanem alapjáraton is ilyen ember. Csak sajnos 8 év és két gyerek kellett hozzá, hogy észrevedd, de most már mindegy. Igazából két dolgot tehetsz: a sarkadra állsz és megtanulod kinyitni a szádat, és nem hagyod magad többé elnyomni. Vagy... ezt nyilván tudod.
2022. jún. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Gordon Ramsey-nak van-volt egy olyan sorozata, hogy " Pokoli hotelek"

Abban volt egy rész,ami szakasztott a ti életetekről is szólhatott

volna,ugyanez volt a gond, a felállás. Már nem emlékszem hogy mi

lett pontosan a vége,mert sok hasonló sztori volt,de ott is

Gordonnak kellett leültetni a férjet, hogy egyáltalán meghallgassa

mi a baja a feleségének, és milyen az élete.Ő is pont ezt mondta

amit te,hogy "gyűlöl már bemenni". Azthiszem végül egymásba borulás

lett a vége, de nem volt egyszerű megoldani.Talán alkalmazottat vettek fel részidőben.

2022. jún. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Ezt hosszútávon nem lehet csinálni, mert fel fog őrölni teljesen. Én is azt javaslom vegyetek fel valakit.
2022. jún. 16. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!