Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Közös vállakozás a férjemmel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közös vállakozás a férjemmel, ahol ő az ügyvezető, én pedig az alkalmi munkavállaló.... lehet itt még egyensúly?

Figyelt kérdés

A férjemmel két évvel ezelőtt vágtunk közös vendéglátóipari vállalkozásba(pizzéria), egy akkor három éves kislánnyal, és egy 5 hetes újszülöttel.

Erős fenntartásaim voltak a dologgal kapcsolatban, de ő meggyőzött hogy csak néhány napot járjak be egyszer - egyszer, szép lesz jó lesz,megoldjuk.

Császárral szültem, nehezen épültem fel mindkét műtétből.

Eltelt másfél év, és most ott tartunk hogy a hét napból hetet dolgozom,abból ötöt 14 órában minimum. Gyerekekkel, háztartással a nyakamban. A férjem is rengeteget dolgozik. Egymásra, 0 idő, a gyerekekre is alig..... Folyamatos rohanás, küzdelem, áldozat az egész. Közel állak a teljes kimerüléshez és kiégéshez. A férjem, mint főnököm rendszeresen belém áll, kritizál, egy önálló döntésem nincs az üzletben. Állandóan számon kéri rajtam a munka azon részét amit én csinálok és kapom a szakértést. ( Ez kőkemény fizikai munka a konyhán, plusz a pult, rendelés összeírás, takarítás, minden.)

Nem akarom ezt csinálni. Nem látom hogy megérné ez valaha is.

Ha beszélni próbálok róla, azt mondja fejezzem be a hisztit neki sem könnyű.

Már nincs erőm rázni a ketrecet.

Mit tehetnék hogy meghalgasson? Hogy valaha érdekelje a véleményem? Nem szeretném ha rámenne a házasságunk, de a megőrülés határán vagyok.



2022. jún. 12. 21:03
1 2 3
 21/23 Andi80018 ***** válasza:
100%

Az, hogy mindig a férjedé az utolsó szó, nem fog változni. Én biztos nem mennék be, csak tényleg annyit, amennyit az elején megbeszéltetek. Nem normális, hogy az anyós van a gyerekekkel, ti meg csak dolgoztok. Vegyen fel embert, oldja meg. Vagy járjon be anyós... :-D

Rettenet remek ember lehet, aki a vállalkozását előtérbe helyezi a gyerekneveléssel szemben.

2022. jún. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
A férj a család feje, az úr, ő dönt, mi ezzel a gond?
2022. jún. 23. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Szerintem azt a rendszert lehet megváltoztatni amit bedöntesz.

Teszem azt fogod magad kiiratod magad orvossal és elköltözöl anyudhoz gyerekekkel

Elég hamar kiderül mi fog történni és hogy boldogul.

Nem jobb megvárni hogy kiégsz stb.

Ha ember kell vegyen fel ha te kellesz, legyen arra is megoldása!

2022. szept. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!